Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Co byscie wzieli z Gothica 1,3 oraz 3 zmierzch bogow

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-07-10, 21:59   #1
Osch
Polna Bestia

Osch awatar

Domyślnie Co byscie wzieli z Gothica 1,3 oraz 3 zmierzch bogow

Elos uzylem opci szukaj ale nie znalazlem podobnego tematu

Wiec tak , co byscie wzieli z poprzedniej oraz nastepnej czesci Gothica (Bronie , przedmioty , wyglady postaci , muzyka , potwory itp)

Ja z gothica 1 bym wziol Uriziela Ladne i podpala (wiem ze Duze magiczne ostrze na smoki wygląda tak samo lecz niema takich wlasciwosci jak Uriziel )

Z gothica 3 bym wziol wszystkie zwierzeta neutralne (jelenie , bizony , krowy ,swinie i kurczaki )

Pozdro
A Kody Zabawa
RPG
Osch jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-10, 13:21   #2
Bezio1997
Pan Cienia

Bezio1997 awatar

Domyślnie

ja wzialbym z G1 drabiny
z G3 (chociaz nie gralem ale troche o nim wiem)wzialbym to że jest wiecej miejsca.jest wiecej miast np mora sul ardea i jeszcze lokacje nordmar i varant
RPG
Bezio1997 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-10, 15:49   #3
 Kyrie
Shaman

Kyrie awatar

Domyślnie

Z G1: Najchętniej dodałbym muzykę, która w tej części gry występuję. Szczególnie spodobała mi się ta, która była w Starym Obozie. Poza tym, dodałbym Bractwo Śniącego, wystarczyły by domki, które tam były. Strasznie mi się spodobały.
Z G3: Dodałbym, tzw. Pancerz Nordmarczyka, także strasznie mi się spodobał. A także, jak założyciel tematu - zwierzęta "neutralne".

Mistrz Pracowni Alchemicznej | Doomhammer | For the Horde! | Obywatel Archolos
RPG
Kyrie jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-08-10, 22:04   #4
Guthbert
Krwiopijca

Guthbert awatar

Domyślnie

Nie rozumiem tematu ale.... Hmmm....
W kolejnej części chciałbym by wiele rzeczy z poprzedniczek można było spotkać. Np. skoro wiemy że będzie Xardas to kto powiedział, że nie mogło by być tak: Xardas mówi, że zanim przeniósł się do Argaan, odwiedził Khorinis i ze świątyni Śniącego zabrał Uriziela, że władał nim Bezimienny a teraz przekazuje go nam. Prawdopodobnie w czwórce Bezimienny będzie opętany przez Śniącego, więc Xardas może powiedzieć, że skoro Śniący został wygnany z pomocą Uriziela to teraz można przepędzić go z duszy króla. Co o tym sądzicie?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-10, 08:08   #5
Mroczny_Paladyn

Mroczny_Paladyn awatar

Domyślnie

Z G1 to chyba wybrałbym coś w deseń Bractwa Śniącego, to znaczy podobne chaty i latarnie, czyli to co pomagało utrzymać świetny klimat gry.
Z G3 na pewno areny, które byłyby bardzo ciekawym urozmaiceniem. A za zdobycie tytułu gladiatora byłaby jakaś cenna nagroda.

Deum De Deo, I am God...

RPG
Mroczny_Paladyn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-10, 20:55   #6
DarthBeowulf
Polna Bestia

DarthBeowulf awatar

Domyślnie

G1: Napewno dodałbym lokacje za palisadą orków, chociaż ten las. Dodałbym też muzykę, to była po prostu REWELACJA !!!
G3: Możliwość walki na arenie i byłyby np. na farmie Onara, w obozie piratów i bandytów. Sprintowanie i wytrzymałość. Strój farmera jaki tam był.

PS. G3 ZB nie biorę pod uwagę bo to porażka

Ostatnio edytowane przez DarthBeowulf : 17-09-10 o 20:57.
RPG
DarthBeowulf jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-09-10, 21:27   #7
BeziGoth
Polna Bestia

BeziGoth awatar

Domyślnie

Gothic 1: jak już było napisane, drabiny oraz to, że w czasie rozgrywki bylibyśmy zmuszani do używania co niektórych czarów(chodzi mi o wykorzystanie w, np: zabiciu potwora, przejściu gdzieś)
Gothic 3: areny, teren pustynny i zlodowacony oraz raportowanie o zakończeniu misji(napis na ekranie).
Natomiast wiem czego bym nie wziął z G3 ZB: BUGÓW!!!

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli jesteś w tych 11% wklej to do podpisu
RPG
BeziGoth jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-10, 00:06   #8
Shine<3
Czarny Goblin

Shine<3 awatar

Domyślnie

Gothic 1: Drabiny, klimat i ustrój Obozu Bractwa, świetne domki oraz te lampy. Również jakąś większą fortecę, którą był Stary Obóz za czasów bariery.
Gothic 3: Areny, niektóre pancerze, większa mapka, klimat Nordmarski oraz te piaski Varrantu, sprint.

†Strażnik Arsenału Podziemia
RPG
Shine<3 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-09-10, 16:16   #9
Domin_ik
Krwiopijca

Domin_ik awatar

Domyślnie

Co do obozu na bagnie, popieram poprzednika.W sumie, najlepiej by było, gdyby zostawili górniczą dolinie taką jak była, tylko zniszczenia powinni zwiększyć, jak w przypadku zamku w SO.
Z G3 nie ma tak naprawdę co dokładać, zupełnie inaczej ułozona gra i choć ma ona swoje zalety, to nie mozna ich użyc w G2:NK , nie ten klimat- odnosnie muzyki bo w G3 jest ona przednia, Grafika choc ładna, bajkowa, jednak do czasów koloni karnej i "chwilkę" późniejszych również się nie nadaje. Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to wielkość lokacji i ilość terenu do zwiedzania, gdyby pod tym względem rozbudowali 2:NK, to naprawdę robiłoby wrażenie.
RPG
Domin_ik jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-10, 09:15   #10
Diegonzales
Kąsacz

Domyślnie

Ja z gothic jeden wziąłbym wrzoda Czemu? Po prostu go lubię...
Jeśli chodzi o gothic 3 to muszę trochę pomyśleć... hmm... Niestety nic mi nie przychodzi do głowy........hmmmmm () Na przykład inteligencję orków. Gra byłaby trochę trudniejsza z rozumnymi orkami...
RPG
Diegonzales jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-10, 21:39   #11
Kravcio
Polna Bestia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Guthbert Zobacz post
Prawdopodobnie w czwórce Bezimienny będzie opętany przez Śniącego, więc Xardas może powiedzieć, że skoro Śniący został wygnany z pomocą Uriziela to teraz można przepędzić go z duszy króla. Co o tym sądzicie?
Sądzę, że Uriziel służył tylko do pokonania szamanów i potem można go wyrzucić, wcale go nie potrzebujemy do wygnania Śniącego.

1 i 2: wygląd cieniostwora (udane), przynależność do gildii
3: system magii, darmowe teleporty
RPG
Kravcio jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-10-10, 23:17   #12
czesik2008
Krwiopijca

czesik2008 awatar

Domyślnie

Hmmm.... Z gothic 1 wziąłbym magiczną zbroję a z gothica 3 hełmy i tarcze
RPG