Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę "Najtrudniejsza" gildia

Zobacz wyniki ankiety: Do której z III głównych gildii wg. was jest się najtrudniej dołączyć???
Straż Miejska 5 1.34%
Najemnicy 157 42.20%
Magowie Ognia 210 56.45%
Głosujących: 372. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-06-09, 21:34   #13
Reniek
Polna Bestia

Reniek awatar

Domyślnie

dlamnie tródno było rozwalic attile cassie i innych czyli do straży bo atakują w kanałach paru na nas a u najemników po jednym ja na pierwszych poziomach rozwalałem Senteze i innych ale z owcą terz było trudno ite 1000zł
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-09, 22:08   #14
-PeteR-
Polna Bestia

-PeteR- awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Reniek Zobacz post
dlamnie tródno było rozwalic attile cassie i innych czyli do straży bo atakują w kanałach paru na nas a u najemników po jednym ja na pierwszych poziomach rozwalałem Senteze i innych ale z owcą terz było trudno ite 1000zł
To z bandytami to zadanie dodatkowe. Aby dostac się do straży wystarczy byc obywatelem, a to banalnie proste...

RPG
-PeteR- jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-09, 22:57   #15
kuroi
Czarny Goblin

kuroi awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał -PeteR- Zobacz post
To z bandytami to zadanie dodatkowe. Aby dostac się do straży wystarczy byc obywatelem, a to banalnie proste...
No chyba że walka z Orkiem 1 na 1 na początku może być trudna, no i ten cieniostwór ;p Ale zazwyczaj ma się wsparcie w postaci tego myśliwego (wyleciało mi z głowy jego imię ;p).
RPG
kuroi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-09, 00:20   #16
Rabittous
Syn boży

Rabittous awatar

Domyślnie

Nie wiem kto zaglosowal na straz miejska ale chyba jeszcze nie opuscil Khorinis zeby obadac reszte, hehe

Ja dalem na magow, jako ze mam duze umiejetnosci w walce w Gothicu to mi z najemnikami ciezko nie idzie, pozatym tych zadan nie ma strasznie duzo, zawsze sie tylko wydaje ze trzeba robic i robic bo kazdy trzepie expa na misjach, wiec sie nie dolacza szybko tylko robi je wszystkie. I tu fakt, maja ich duzo, ale trudniej wg mnie jest zostac nowicjuszem w klasztorze i tak tez zaglosowalem o czym juz mowilem xD
szukać okazji, by być szybszym niż cięcie Atropos...
RPG
Rabittous jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-09, 10:19   #17
-PeteR-
Polna Bestia

-PeteR- awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał kuroi Zobacz post
No chyba że walka z Orkiem 1 na 1 na początku może być trudna, no i ten cieniostwór ;p Ale zazwyczaj ma się wsparcie w postaci tego myśliwego (wyleciało mi z głowy jego imię ;p).
Nie musisz walczyc z orkiem. Aby zdobyc jego bron wystarczy znalezc jaskinię na lewo od miejsca, gdzie zbieramy zioła dla Constantine'a. W jaskini jest kilka szczurów i bron orka...

RPG
-PeteR- jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-09, 18:03   #18
Aravilar
Polna Bestia

Aravilar awatar

Domyślnie

Moim zdaniem ciężko jest dostać się do Najemników:
- aby zdobyć szacunek Najemników trzeba wygrać wiele pojedynków (co jest trudne na początku gry)
- należy mieć sporo siły (np. zakład z Rodem) i być dobrym wojownikiem (dobrze wyćwiczony jakiś styl walki)
- także żeby przejść próbe należy potrafić walczyć (zwłaszcza przy walce z Strażnikami Miejskimi)

Dla początkującego gracza bardzo trudno jest wstąpić w szeregi Najemników.
Aravilar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-09, 20:42   #19
Najemnik1
Czarny Goblin

Domyślnie

Najtrudniej wstąpić w zeregi magó ognia bo traci się 1000 sztuk złota i próba ognia jest długa!!!

RPG
Najemnik1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-06-09, 22:24   #20
Wieczny Wedrowiec
Czarny Goblin

Wieczny Wedrowiec awatar

Domyślnie

Zdecydowanie najemnik. Trzeba wykonać sporo zadań . Strażnikiem miejskim można zostać gdy tylko jest się obywatelem miasta, a nowicjuszem zostajemy po oddaniu 1000szt. złota i owcy. Wystarczy wykuć kilka mieczy u Harada i po kłopocie. Próba Ognia też nie jest taka trudna jak niektórzy mówią.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-09, 07:51   #21
Marecky
Krwiopijca

Marecky awatar

Domyślnie

Dla mnie najtrudniej było się dostać do magów. Z dołączeniem do najemników czy straży nie miałem takich problemów(szczególnie z 1k złota). No i nie musiałem tyle latać co w pozostałych frakcjach.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
Marecky jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-09, 09:18   #22
kuroi
Czarny Goblin

kuroi awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wieczny Wedrowiec Zobacz post
. Sa nowicjuszem zostajemy po oddaniu 1000szt. złota i owcy. Wystarczy wykuć kilka mieczy u Harada i po kłopocie. Próba Ognia też nie jest taka trudna jak niektórzy mówią.
Nie trzeba mieć 1k złota i owcy, wystarczy cenny posążek innosa od Darona...Mówimy teraz o GIINK a nie zwykłym.

Tak samo u najemników, Wystarczy sklepać paru kolesi(co podczas walki cios>blok>cios>blok nie jest trudne) i pójść do Bandytów, sklepać Dexa i czekać aż Greg wymiecie resztę (oraz patrzeć jak komicznie zachowują się bandyci)
RPG
kuroi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-09, 11:29   #23
Lemmy
Czarny Goblin

Lemmy awatar

Domyślnie

W GII dołączenie do magów nie jest trudne. 1000 sztuk złota uzbierałem w jeden dzień, a jak prowadziłemm owce to potwory atakowały mnie a nie Betsy
RPG
Lemmy jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-06-09, 14:07   #24
DemonStone
Krwiopijca

Domyślnie

Oczywiście , najemnicy . Co prawda teraz nie mam już problemów , bo umiem nabić wyższy level , ale na początku to było ciężko ...
RPG
DemonStone jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania