Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park > Gry
Przeładuj stronę Problemy z grami: Kwestie techniczne, fabuła itp.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-05-04, 23:00   #25
Bloodwynn

Domyślnie

NIE OSZUKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DENERWUJ MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! max to 50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Następnym razem sprawdź!!!!!
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-05-04, 11:38   #26
DRIVER
Zębacz

DRIVER awatar

Domyślnie F2 - Sierra Army Depod

Właśnie se zażuciłem Fallaut 2 i save do niego i znalazłem jeden w miejscu gdzie nie wiedziałem co zrobić a potem o tym zapomniałem i grałem dalej :P chodzi mi o to że w New Reno jedna z rodzin żądząca tą wiochą(nie Pamiętam jak się wabi) zleca ci zadanie przyczyn śmierci ich syna z tego co wiem w pokoju tego zmarłego powinienem znaleść pudełko do dragach(narkotykach :P ) i pujść z nim do kogoś a potem porozmawiać z głową rodziny i w podzięce dostanę mape pokazującą pozycje bazy wojskowej zwanej Sierra Army Depod i tu mam problem gdzie jest to pudełko po dragach przeszukałem cały pokuj dosłownie nic nie znajdując a chce mieć tą zakichaną mape bo słyszałem że w tej bazie jest nie lada arsenał prosze o pomoc dzięx.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-04, 00:39   #27
MaSaKrA
Polna Bestia

Domyślnie Baldurs Gate dodatek - problem na wyspie wilkołaków

Mam taki problem z dodatkiem do Baldurs Gate. Jestem w tym momencie na wyspie wilkołaków ale nie mogę znaleść przywódczyni tej wyspy. Zwiedziłem już cała lokację a i tak nie mam pojęcie gdzie się ona znajduje. Piszcie jeśli wiecie gdzie ona jest. Z góry dzięki za odpowiedz.
RPG
MaSaKrA jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-04, 19:58   #28
Arthoor
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do Arthoor Wyślij wiadomość przez MSN do Arthoor
Domyślnie

No chłopie!Grałem w opowieści z wybrzeża.... 4 lata temu?Chyba więc ci nie pomoge,ale jak sięgnąć pamięcoim to jest w chacie,potem idziesz na statek Baldurana,zabijasz wilki,wracasz to jakaś rozruba,uciekasz a tam na statku chyba ona i jak zabijesz ją to wracasz do brody ulgotha.Chciałem pomóć,naprawde więc nie gniewaj sie jak coś nie tak (Baldur to moja ulubiona gra:RULEZ!!!!!!)

"...And I wish I could steal it
And I wish I could feel it
Abduct it, corrupt it
But I never can
I never can..."
RPG
Arthoor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-04, 00:51   #29
MaSaKrA
Polna Bestia

Domyślnie

Dzięki. Znalazłem ją ale ta gra to sobie potężne jaja ze mnie robi. Fakt ona była w chatce tylko że kryła się za kolumną i dlatego tak sięmęczyłem z jej szukaniem.
RPG
MaSaKrA jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-04, 18:51   #30
Arthoor
Cieniostwór

Wyślij wiadomość przez AIM do Arthoor Wyślij wiadomość przez MSN do Arthoor
Domyślnie

O kurcze,a więc troche pamiętam z tych 4 lat!A czasami to nie pmaiętam co 3 dni temu robiłem!Ciesze sie ze mogłem ci pomóc.Pozdrawiam!

"...And I wish I could steal it
And I wish I could feel it
Abduct it, corrupt it
But I never can
I never can..."
RPG
Arthoor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-07-04, 11:41   #31
MAGNUM
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do MAGNUM Wyślij wiadomość przez MSN do MAGNUM
Domyślnie

Spytaj się syna stojącego przed wejściem do swojego ojca tego co ci to zleca i on ci powie ale to jest chyba 2 pokuj z lewej strony tak jak ten ojcien jest z prawej
Smoki bez dusz na me rozkazy.
Ich wolność to tylko wspomnienie.
Bo prawdziwa moc leży w sile.
Więc nie licz na śmierć.
Gdyż śmierć jest nagrodą.
Czy wciąż chcesz stawić mi czoło?
Czy wyzwiesz mnie na pojedynek?
Gdzie stawką jest śmierć?
Tylko po to, by odzyskać wolność…
RPG
MAGNUM jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-07-04, 10:17   #32
DRIVER
Zębacz

DRIVER awatar

Domyślnie

oooo wkońcu ktoś odpowiedział hehehe hmmm a słyszałem że można ponoć ściemnić można mu przynieść pustego jeta ale na nazie sprubuje wtój sposób
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-09-04, 17:49   #33
Pogromca Smoków
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do Pogromca Smoków
Domyślnie Summoner.

Grał ktoś z was w Summonera? Jeśli tak to może mi pomożecie. Jestem w jaskiniach w Wolong ( Caverns Of Wolong ) mam znaleźć jakiś kwiat i żródło by uleczyć dłoń Josepha, ale nie mogę go znaleźć. Pomocy!!!

RPG
Pogromca Smoków jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-09-04, 20:03   #34
Drego
Jaszczur

Domyślnie

Heh szkoda że dopiero teraz to looknełem bo bym ci pomógł wcześniej ale tak: źródło znajduje sie na prawym dolnym rogu mapy a kwiatki na lewym górnym o ile sie nie myle w każdym razie w tych okolicach a jak znajdziesz pierścień wody (ring of water) to będziesz mógł przywoływać coś smoko-podobnego co jest moim ulubionym przywołańcem i nawet samym końcu sie przydaje bo leczy zamraża i używa lodowych pocisków. jakbyś miał inne problemy z tą grą to pytaj bo przeszłem ją i znam na pamięć 8) można w tych jaskiniach znaleźć niezłą jak na ten okres gry zbroje oraz kilka przedmiotów oraz wiążą sie z zadaniem zleconym przez Oni która sie znajduje w lesie w którym zdobywamy ring of forest
RPG
Drego jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-09-04, 21:09   #35
Pogromca Smoków
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do Pogromca Smoków
Domyślnie

Dzięki ale już znalazłem, tam był taki tunel którym się przechodziło do dalszej części jaskiń zaraz obok miejsca do którego teleportowal nas ten półLich, a ja głupi obeszłem całe jaskinie. Przynajmniej nabiłem doświadczenia i znalazłem jednego gostka od pobocznego questu. A co do zbroi to chodzi ci o tą dla czarodziejki? Teraz idę do Liangshan Forest po trzeci pierścień i mam mase zadań pobocznych.

W co ładować żeby zadawać większe obrażenia grająć Josephem?
Czy jest jakaś polonizująca łatka dla tej gry?

RPG
Pogromca Smoków jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-09-04, 10:33   #36
Drego
Jaszczur

Domyślnie

Co do łatki to nie wiem a co do liangshan to wiem...jak wejdziesz do lasu bedzie tam chmura trucizny której NIE MOŻESZ obejść ani uleczyć (nawet zabicie i wskrzeszenie nie działa) bedziesz musiał iść i rozwalać spotasz tam Oni (inna rasa) i bedziesz miał pobocznego questa którego możesz wykonać w Caverns of Wolong (w jaskiniach o ile pamiętam był bogou-dou która jest niezłą zbroją i jest dla Josepha oraz Jekhara i Flece) dalej w lesie jest chata uzdrowiciela i on nas uleczy a da pierścień dopiero jak pokonamy armie zmierzającą do chatki więc bedziesz musiał sie cofnąć i pokonać i bedziesz mógł przywołać trującego węża (poison elemental) no i wychodzisz potem jest chyba pierścień czterech wiatrów (ring of four winds) a potem walka z 4(!) jeźdźcami a następnie z tym który nimi dowodzi i zdobywamy jadeitowy pierścień (ring of Jade) potem...musimy odtworzyć pozastałe 4 pierścienie i uwięzić 4 demony...jakbyś miał jakieś jeszcze problemy to pytaj (ale sie rozpisałem) a co do Josepha... to mój miał takie statsy :
Heal-10 (wskrzeszanie z max HP)
sword-11 (+pierścień)
Fire-11 (+pierścień) (Inferno + meteor storm to mieszanka zabójcza...)
heavy arms-7 (niezłe miecze a ja radze dać nawet 8-9 ale to pod koniec)
holy-5 (radze mieć zaklęcia protect oraz faith które zmniejszają obrażenia jakie są nam zadawane)
radze tesh zainwestować troche w blunt weapons (3-4) gdyż spotkamy stwory które da sie rozwalić tylko bluntem (na bagnach ikaemos)
a reszte możesz od biedy tesh zainwestować szczególnie pożyteczna jest magia na wysokich poziomach więc inwestuj w nią (oprócz darka no ew. Flece niech ma darka szkolonego bo to złodziejka i ma mało życia jak na wojowniczke więc dark sie jej przyda)

ps. pytaj jak masz problemy
RPG
Drego jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania