Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Porady i triki
Przeładuj stronę Udeadshaman Rockefeller - bomba ork!

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-06-05, 16:46   #1
Eyer
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do Eyer Wyślij wiadomość przez MSN do Eyer Wyślij wiadomość przez Yahoo do Eyer
Domyślnie

Słuchajczie. Niedawno gram sobie w GI i zabijam Śniącego. Postanawiam grać od nowa nowicjuszem bractwa. Kiedy po rozmowie z Diego, chcę se wpisać kod na rudę, nagle wpisuje zły kod. Przeraziłem się. Kod wyszedł taki: insert udeadshaman rockefeller. Myślałem, że to bug i mnie zabije czy coś. Gorzej. Pojawił się jeden z szamanów-zombi od Sleepera. Uciekałem ile sił w nogach. KIedy znalazłem się dość daleko, odwóriciłem Bezia i zobaczyłem to. Otóż zombi przyzwał golema kamiennego, który... zabił swojego stwórcę. Kiedy szaman padł od ciosów własnej kreatury, skierował się do mnie. Uciekłem. Nie będdę się rozpisywał nad sposobami. Wróciłem na miejsce przyzwania i zajżałem w zwłoki szamana. A tam. O Innosie! Mikstury, broń orków, bełty i strzały, zwoje i Adanos wie co jeszze. Powtórzyłem te operację jeszcze raz i znowu to samo. Szaman, golem, śmierć, ucieczka, zwłoki. Kiedy zebrałem ze zwłok przedmioty, grałem tak napakowaną postacią, że mógłbym wyrżnąć w I rozdziale cąłą Kolonię. Co o tym myślicie?
To co było, przemineło...
To co jest, przeminie...
Przeminie Beliar. Przeminie Innos. Przeminie Bezimienny.
Zostanie tylko Adanos.
Więc strzeż się Beliarze bo ja, Eyer Sługa Adanosa, idę po ciebie! Zatoń w Fali Początku Świata!
RPG
Eyer jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-05, 16:53   #2
Krzyshek

Krzyshek awatar

Domyślnie

Tak szczerze powiedziawszy to Ameryki nie odkryłeś To że z tego orca wypada mnóstwo przydatnych rzeczy wie prawie każdy forumowicz i z tego co pamiętam ten temat był już poruszany więc się tak nie ekscytuj

RPG
Krzyshek jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-05, 16:55   #3
Trollix
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Trollix Wyślij wiadomość przez MSN do Trollix
Domyślnie

Ja tam jestem przeciw używaniu kodów, bo psują grę. I co z tego że możesz wyrżnąć calą kolonię??? Ten sam efekt osiągniesz wpisując se godmoda. I co ci z tego??? Nie będziesz musial myslec przy grze tylko rżnąć wszystkich w koło??
Nieprzeczytane 14-06-05, 17:01   #4
osama
Jaszczur

Wyślij wiadomość przez AIM do osama
Domyślnie

Jak już mówiłem w jednym temacie z "porady i tricki", to nadal sądze, że kody, czy ułatwienia to psują tylko gre. No bo wątpie, żeby ktoś był taki głupi (bez obrazy), że nie może czegoś tam przejść, albo taki głupi, że pomyśli :A wpisze sobie kod, i rozwale tych co mogę, będe miał Expa i nikt mi nie podskoczy. To że ktoś gra na kodach, czy bugach i je wykorzystuje to moim zdaniem jest ułomność.
Może trochę nie na temat, ale jak ktoś to przeczyta, to może się zrehabilituje
RPG
osama jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-05, 19:24   #5
Voyo
Polna Bestia

Domyślnie

Ja już to w demku odkryłem... dzięki temu do jego końca miałem ponad 100 siły i zręczności, rozwaliłem Szakala i miałem najlepszą dostępną kuszę i jakiś wyczesany mieczyk (nie pamiętam już od kogo).

LECHIA GDAŃSK
RPG
Voyo jest offline  
Nieprzeczytane 14-06-05, 19:33   #6
Blizzer
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do Blizzer
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Eyer@14-06-2005, 14:46
Słuchajczie. Niedawno gram sobie w GI i zabijam Śniącego. Postanawiam grać od nowa nowicjuszem bractwa. Kiedy po rozmowie z Diego, chcę se wpisać kod na rudę, nagle wpisuje zły kod. Przeraziłem się. Kod wyszedł taki: insert udeadshaman rockefeller. Myślałem, że to bug i mnie zabije czy coś. Gorzej. Pojawił się jeden z szamanów-zombi od Sleepera. Uciekałem ile sił w nogach. KIedy znalazłem się dość daleko, odwóriciłem Bezia i zobaczyłem to. Otóż zombi przyzwał golema kamiennego, który... zabił swojego stwórcę. Kiedy szaman padł od ciosów własnej kreatury, skierował się do mnie. Uciekłem. Nie będdę się rozpisywał nad sposobami. Wróciłem na miejsce przyzwania i zajżałem w zwłoki szamana. A tam. O Innosie! Mikstury, broń orków, bełty i strzały, zwoje i Adanos wie co jeszze. Powtórzyłem te operację jeszcze raz i znowu to samo. Szaman, golem, śmierć, ucieczka, zwłoki. Kiedy zebrałem ze zwłok przedmioty, grałem tak napakowaną postacią, że mógłbym wyrżnąć w I rozdziale cąłą Kolonię. Co o tym myślicie?
196554
czy ty musisz pisać o każdej bzdurze jaka ci na myśl wpadnie. Takich tematów było setki, a ty co chwila piszesz nowy i równie głupi jak poprzedni. Może chcesz nabić posty, ale w ten sposób to wcześniej bana dostaniesz.
Blizzer jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania