Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę zaginieni ludzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 05-02-05, 16:28   #1
pavel152
Chrząszcz

Domyślnie

Mam taki problem wlasnie zaczalem drugi rozdzial i mam wyruszyc do GD.
Ale ja chce do nowego swiata jak dostac szate kregu wody? nie zrobilem tego questu zaginieni ludzie znalazlem tylko pomocnika thorbena i list od jego panny ale ona jest w nowym swiecie jak wyczytalem na forum wiec nie uda mi sie tego questa zrobic puki tam nie pojde.
Teraz szukam Joe.
Magom wody dalem te pierdulki po kamiennych golemach ostatni dostalem od Hagena. Dalem im to a oni poszli ten portal uaktywniac i tak stoja i czaruja i kazali mi sobie isc. I teraz nie wiem czy czy mam isc do GD czy znalesc Joe i udac sie do Vatrasa a on mnie wkreci do kregu i bede mogl przejsc przez portal czy cholera wie co...
Pomocy
ps. Mam 15 lvl to dobrze czy srednio?
RPG
pavel152 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-05, 16:37   #2
Mściwy Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by pavel152@Feb 5 2005, 05:28 PM
Dalem im to a oni poszli ten portal uaktywniac i tak stoja i czaruja i kazali mi sobie isc.
147508
Mówisz o składaniu oranamentów w cały klucz czy o tym jak stoją przed portalem? Joe jest w wieży obok chaty Thorbena a klucz do wieży ma Peck.
15 lvl to dobrze.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-05, 16:46   #3
poszukiwacz17
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do poszukiwacz17
Domyślnie

Musisz wykonać zadanie Zaginieni ludzie ( musisz zabić Dextera i przeczytać list który ma przy sobie, póżniej iść do Vatrasa i zadanko wykonane ). Jeśli wykonasz to zadanie to Vatras powinien cię już przyjąć do kręgu Wody. Potem już idzie z górki

Uzywaj opcji SZUKAJ bo takie tematy już były
RPG
poszukiwacz17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-05, 16:54   #4
pavel152
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Mściwy Chrząszcz@Feb 5 2005, 05:37 PM
Mówisz o składaniu oranamentów w cały klucz czy o tym jak stoją przed portalem? Joe jest w wieży obok chaty Thorbena a klucz do wieży ma Peck.
15 lvl to dobrze.
147513

dostali wszystkie czesci i teraz czaruja by je polaczyc i otworzyc portal.
Dextera zabilem list wzialem pokazalem Gregowi ale chyba nie czytalem go samemu (czytalem za pierwszym razem potem load i juz nei czytalem) ale czy ma to znaczenie bo Vatras sie tym nie interesuje jak z nim gadam. Wiec cholera juz nie wiem moze jak Joe znajde albo an forum wroce.
RPG
pavel152 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-05, 18:13   #5
pavel152
Chrząszcz

Domyślnie

dzieki chlopaki poprostu wystarczylo przeczytac ten list i sie dziennik uaktualnil
a wlasnie gdzie jest diego wyczytalem ze mozna z nim pochodzic po GD ale jak tam na sek. 5 wskoczylem to go nie spotkalem do zamku nie doszedlem wiec nie wiem czy tam jest
jak byscie mogli to mi napiszcie gdzie moge go znalesc

z gory dzieki
RPG
pavel152 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-05, 19:03   #6
Mściwy Chrząszcz

Domyślnie

Diego został wysłany z grupą kretów paladyna Silvestra. Zeżarły ich pałzacze. Diego powinien byc na południe od kopalni. hmmm trudno opisać jak tam dojsc. Jak znajdziesz ciała dwóch paladynów przed grotą to bedzie tam Diego. Może ktoś inny ci lepiej opisze droge.
RPG

Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 05-02-05, 19:14   #7
elTadziko
Czarny Goblin

elTadziko awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do elTadziko
Domyślnie

A zresztą powinien mieć mapę od goscia z zamku w Górniczej Dolinie z zaznaczonymi iksami, gdzie są kopalnie, z których wydobywano magiczną rudę. Jst ich tylko trzy więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem tej właściwej
RPG
elTadziko jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-05, 11:03   #8
TrEvElYaN
Chrząszcz

Domyślnie

A ja dałem list gregowi a sam go nie przeczytałem(LOOOL) i teraz już jestem duuużo od tego momentu do przodu i nie zamierzam tam wracać.Czy da sie coś z tym zrobić?
RPG
TrEvElYaN jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-05, 12:04   #9
poszukiwacz17
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do poszukiwacz17
Domyślnie

greg po przeczytaniu listu oddaje ci go i musisz go mieć w ekwipunku chyba że gdzieś go sprzedałeś/wyrzuciłeś
RPG
poszukiwacz17 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-02-05, 13:53   #10
Madderin
Looks CAN kill.

Madderin awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Madderin Wyślij wiadomość przez Yahoo do Madderin
Domyślnie

Hmm, co do tego Diega, to nie radzę go odprowadzac do przełęczy, jest z nim więcej problemów jak przyjemnosci "Nie idź tu, nie idź tam" w koncu powiedzialem mu by poczekał i sam sie teleportnąłem do Khorinis. Fagas jeden no...
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-03-05, 16:25   #11
hiszpan15
Chrząszcz

Domyślnie

mam pytanko jestem u dextera i mam sie go wypytac o kruka i zaginionych ludzi ale takiego pytania tam niema a w solucjii pisze ze przed zabiciem dextera nalezy sie go o to wypytac..... bo to chyba jest potrzebne aby miec szpon beliara a ja chce go miec...prosze help
RPG
hiszpan15 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-03-05, 18:57   #12
Johnson
Golem

Johnson awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Johnson
Domyślnie

Żeby się dowiedzieć, że to Dexter porywa ludzi to najpierw musisz pogadać ze Skipem (pirat nie daleko przystani Khorinis). A jeżeli dalej nie będzie takiej funkcji rozmowy to go pobij i zabierz mu list "rozkazy". No... jeżeli to już nie zadziała to masz buga.

Brat Darkrevena; Ojciec de Zoo i Kyzv'ego; Wujek Luke'a_F, Peppera i Curseda

RPG
Johnson jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania