Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Fantastyka > Play By Forum
Przeładuj stronę Lasy Zachodu

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-09-06, 15:06   #13
TheFlood
Cieniostwór

TheFlood awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do TheFlood
Domyślnie

Alastor uświadomił sobie nagle, że nie przedstawił się nowej towarzyszce. Odwrócił się, żeby naprawić to niewybaczalne faux pa. Nagle dostrzegł wokół posatci dziewczyny lekką niebieskawą aurę. Trwało to zaledwie moment, ale wystarczyło. Jednak każdy Łowca Demonów musiał panować nad swoimi nerwami, więc nie okazując niczego uśmiechnął się i powiedział:
- Wybacz, pani, że się nie przedstawiłem. Me miano brzmi Cerberus. Alastor Cerberus. - Lekko poprawił rzemień podtrzymujący jego oręż. Nie był jednak pewnien, czy potrafiłby go użyć wobec tej delikatnej istoty, nawet gdyby musiał.
- Na litość boską, królowo - zachrypiał - czyż ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!

RPG
TheFlood jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-06, 15:19   #14
Togashi
Kąsacz

Togashi awatar

Domyślnie

Togashi patrzyła mu w oczy. Zmiętolona kulkę włożyła do ust, tym samym kończąc swój posiłek.
- a jakie to ma znaczenie? - słowa popłyneły miekko. Nie było w nich lekceważenia, czy złośliwości. jedynie zwykłe pytanie
Nieprzeczytane 01-09-06, 15:23   #15
Kalessin d'Nertea
Kąsacz

Kalessin d'Nertea awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Kalessin d'Nertea
Domyślnie

Ertix
Oczom Cassio ukazała się leżąca postać, twarzą do ziemi. Był pewny, że to z tego powodu Adanos pokierował jego kroki w to miejsce. Schylił się i odwrócił ciało i odskoczył z zaskoczeniem i niesmakiem. To był demon, poparzony demon. Wszystko stało się jasne w mig. Tak doświadczony i światły Mag Wody zrozumiał, że jest to istota nie należąca do tego świata, na która słońce działa zabójczo. Jeszcze parę modlitw i pozostałby tu tylko proch. Demon... to nie człowiek. Cassio przełknął ślinę. Nie został tu przyprowadzony bez przypadku. Chyba... chyba powinien mu pomóc... Znał pewne bardzo skomplikowane zaklęcie...
Ertix zaczął odzyskiwać świadomość. Zobaczył jak sędziwy mężczyzna przypatruje mu się. Nie czuł bólu, czuł się dziwnie... tak jak dzisiaj tylko trochę wcześniej, rankiem.
Starzec się odezwał:
-Obudziłeś się... Poleż jeszcze trochę, ale potem polecam ci znaleźć jakieś schronienie. Zaklęcie ochronne, które na ciebie rzuciłem jest bardzo skomplikowane i nie będzie długo działać.
Wtedy Ertix zorientował się, że jest ubrany w niebieskie szaty...
Nieprzeczytane 01-09-06, 15:31   #16
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Ertix był zdezorientowany. Nie potrafił zrozumieć, czemu ktoś zechciał okazać pomoc Demonowi, stworzeniu Beliara. Rozkojarzonym wzrokiem rozglądał się po okolicy, aż jego wzrok padł na mężczyzne który mu pomógł. Osłabionym głosem rzucił pytanie w stronę Maga Wody.
-Dlaczego... ?

† Legenda Pojedynków Świętego Przymierza †
RPG
Ertix jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-06, 15:45   #17
Kalessin d'Nertea
Kąsacz

Kalessin d'Nertea awatar

Domyślnie

Starzec pokiwał głową w zadumie i po chwili odpowiedział:
- Nie wiem... Jednak pan mój, Adanos, dał mi wyraźnie do zrozumienia, że twoja rola jest jeszcze nie skończona...
Nieprzeczytane 01-09-06, 16:18   #18
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Ertix w bardzo wolnym tempie odyzyskiwał siły, czuł że może wstać i chodzić, jednakże słońce stanowiło dodatkową przeszkodę która spowalniała jego regeneracje. Przynajmniej wróciła mu zdolność mowy, bez słów w spowolnionym tempie.

-Naprawdę dziwne z Ciebie stworzenie, Magu Wody. A skąd pewność, że po Twojej pomocy nie będe próbował Cię zabić ? Przecież widzisz że jestem Demonem, nie powinieneś mi pomagać... co pomyślą sobie o Tobie Twoi bracia ? Narażasz się na wygnanie wśród swoich pobratymców, za to, że okazałeś pomoc stworzeniu, które powinieneś dobić.... Zresztą... wtedy mielibyśmy podobną sytuacje....

Ertix wstał i bardzo wolnym krokiem zaczął iść w stronę najbliższego cienia. Gestem ręki dał do zrozumienia Magowi, że chcę aby podążył razem z nim.

RPG
Ertix jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-06, 16:27   #19
TheFlood
Cieniostwór

TheFlood awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do TheFlood
Domyślnie

Łowca Demonów uśmiechnął się tylko. Skądś znał to podejście do świata. Jednak dopóki nie był pewien, wolał nie brać się za nic, co mogłoby go przerosnąć.
- Cóż... Na razie nie ma żadnego. Ale kiedyś może mieć.
Po czym klęknął, badając dalsze ślady. Znalazłszy, podążył tropem.
- Na litość boską, królowo - zachrypiał - czyż ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!

RPG
TheFlood jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-06, 16:33   #20
Togashi
Kąsacz

Togashi awatar

Domyślnie

Togashi spokojnie szła przed siebie. Chłoneła uroki okolicy i niewiele więcej przyciągało jej uwagę. Tak wiele działo sie wokoło, a jednoczesnie nadal nie działo sie nic.
Nieprzeczytane 01-09-06, 16:34   #21
Kalessin d'Nertea
Kąsacz

Kalessin d'Nertea awatar

Domyślnie

Ertix
Mag zrównał się z demonem i zaskoczonym głosem się spytał:
- Skąd uznałeś, że powinienem ciebie dobić? Nie byłoby to potrzebne, gdyż po paru modlitwach zamieniłbyś się w kupkę popiołu... Nie... Moim zadaniem nie było by dobijać osłabionych demonów... Jak już wytłumaczyłem miałem ci pomóc, tylko jeszcze nie wiem, dlaczego? Zresztą jak widać dość często pozory mylą - spojrzał z usmiechem na demona ubranego w szatę Maga Wody...
Po chwili dotarli do konaru drzewa. W porządnym cieniu ulżyło troche Ertix-owi, ale wciąż nie było to w pełni przyjemne...
- Nie przedstawiłem się, jestem Cassio, mag wody z klasztoru w Reuter...
Nieprzeczytane 01-09-06, 16:42   #22
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Ertix usiadł pod konarem drzewa. W swoim towarzyszu dostrzegł coś, co widział po raz pierwszy. Mimo odmiennych wyznań, poczuł że Mag Wody zasłużył sobie na jego szacunek.

-Witaj Cassio.... Magu Wody...
Po wspomnieniu słów "Magu Wody" dopiero w tym momencie zauważył że ma takie same szaty. Nieco zdziwiony kontynuował.
-Hmmm... nie zwykłem się przedstawiać...
Demon po zamyśleniu jak Cassio to zrobił, spróbował improwizować.
-Jestem Ertix, niegdyś Demon żyjący w Otchłani Beliara.... zostałem wygnany wieki temu...

Nie wiedząc czy Mag Wody chce wysłuchać jego opowieści poczekał na reakcje uważnie mu się przyglądając.

RPG
Ertix jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-06, 17:10   #23
Kalessin d'Nertea
Kąsacz

Kalessin d'Nertea awatar

Domyślnie

Mag Wody ubrany był w jakieś lekkie lniane szare ubrania, prawdopodobnie zazwyczaj będące pod szatą. Usiadł obok Ertix'a i spojrzał na niego z zaciekawieniem.
Nieprzeczytane 01-09-06, 17:58   #24
Ertix
Nosferatu

Ertix awatar

Domyślnie

Ertix przyjrzał się szarym ubraniom Maga Wody po czym na szatę którą miał na sobie. Wywnioskował że ta szata jest bardziej potrzebna mu niż temu Magowi, on jej nie potrzebuje by przeżyć.

-Ehh... pochodzę z Otchłani Beliara. Zostałem wygnany przez to iż walczę z honorem, nie używam w pojedynku żadnych sztuczek. Słudzy Beliara są uczeni wygrywać za wszelką cenę, tak więc i ja miałem pokazać że to potrafię. Zostałem wyzwany na pojedynek z innym Demonem. Mimo że używał nieczystych zagrań, pokonałem go uczciwie. Niestety, złamałem w ten sposób zasady...
Jestem ostatnim Demonem rasy "Volther". Wszystkie stworzenia Beliara, niezależnie w jakim wymiarze, znają powód mojego wygnania. Moim...hmmm... celem, jest działać na tym świecie w imię Beliara, ale działać nieco innymi metodami niż typowy Beliarowiec. No... w sumie to tyle na ten temat.

RPG
Ertix jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania