Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Fragmenty ornamentu.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-10-10, 13:43   #1
Bishop95
Chrząszcz

Domyślnie Fragmenty ornamentu.

Ello!!

Mam problem a mianowicie jestem na zadaniu gdzie trzeba odnaleźć 3 połówki ornamentu. Odnalazłem już 2 na farmie i koło miasta Khorinis, został mi tylko jeden w tym lesie niedaleko farmy Akila. Tu moje pytanie, ponieważ Sturas mi powiedział aby sam się tam nie wybierał, tylko poprosił kogoś z miasta o pomoc, więc poszedłem do Laresa, a on na to że nie ma sprawy i mam przyjść po niego jak będę wyruszał. Tak więc zagaduje do niego a tam nie ma opcji aby on z nami szedł, więc się pytam o co biega i czy to taki bug?? Samemu raczej nie dam rady w tym lesie....

Ostatnio edytowane przez Bishop95 : 10-10-10 o 13:55.
RPG
Bishop95 jest offline  
Nieprzeczytane 10-10-10, 14:08   #2
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

Jest taki problem bo jeśli prosiłeś go żeby zaprowadził cię na farme Onara to już tej opcji nie będzie najpierw idziesz z Laresem do Saturasa potem do lasu a na końcu na farme.
RPG
Krz90 jest offline  
Nieprzeczytane 10-10-10, 22:13   #3
Bishop95
Chrząszcz

Domyślnie

Ok dzięki z tym już sobie poradziłem dałem jakoś radę w tym lesie.... Teraz mam inny problem mianowicie jestem na 3 rozdziale i po połączeniu ornamentów mam iść do Sturasa aby mi dał pierścień, żebym mógł otworzyć portal. Ok idę do niego a on mi mówi, że nie ma do mnie zaufania, i że mi go nie da. Z tego co się dowiedziałem to trzeba być członkiem wodnego kręgu i dostać jakiś list od Vatrasa do Saturasa aby nam dał pierścień. I tu się zaczyna problem, bo aby dostać ten papiurek trzeba zrobić quest "zaginieni ludzie", a idzie o to że ja go nie zrobiłem w 2 rozdziale cz tam w pierwszym. Wiec mówie sobie że zrobię go teraz więc go zrobiłem ale trochę nie typowo, bo zamiast wejść do kryjówki bandytów, że tak powiem legalnie to ja wleciałem na pałę zabijając wszystkich wraz z Dexterem (nawet z nim nie rozmawiałem), zrobiłem tek ponieważ bezimenny nie znał jego imienia a nie wiedziałem gdzie mam się pytać o to imię. Potem poszedłem do Vatrasa, zostałem członkiem kręgu, ale on nie dał mi tego listu do Saturasa. I pytanie polega na tym co teraz robić?? Czy wczytać save jeszcze przed tym jak zabiłem wszystkich bandytów?? Jeśli tak to jak mam się dowiedzieć to imię tego ich szefa (Dextera znaczy)??
RPG
Bishop95 jest offline  
Nieprzeczytane 10-10-10, 22:59   #4
Ymiri
Chrząszcz

Ymiri awatar

Domyślnie

Nie pamiętam czy to rozmowa z nim czy też list, który znajdujemy w jego martwym ciele aktualizuje nam dziennik na temat zaginionych ludzi. Spróbuj porozmawiać z Gregiem, z tym piratem. On też ma 'sprawę' do Dextera. Wczytaj, porozmawiaj z piratem, zrób dla niego zadania (2) i porozmawiaj z bosem bandytów, lub zabij go i zdobądź list. Są w nim rozkazy Kruka o przewozie ludzi do jarkendaru.
Dowiedzieć się o imię ich szefa. Na samym początku gry, w drodzę od wieży Xardasa do miasta jest bandyta, który proponuje nam aby udać się z nim po schodach do jego kolegów. Po udanej rozmowie, jeśli oczywiście wiesz jak ją poprowadzić, dowiesz się, że jego bosem jest Dexter i wyznaczył nagrodę za twoją głowę.

Ostatnio edytowane przez Ymiri : 10-10-10 o 23:02.
RPG
Ymiri jest offline  
Nieprzeczytane 10-10-10, 23:24   #5
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

W 3 rozdziale jest raczej ciężko się dowiedzieć o jego imie w 1 rozdziale masz 2sytuacje na ten teamt np jak wyżej od bandyty, od Corda ale teraz to już raczej ciężko ale idź zaboj tego Dextera i weź od niego list przeczytaj i wróć do Vatrasa.
RPG
Krz90 jest offline  
Nieprzeczytane 26-10-10, 09:13   #6
sir Blacha
Czarny Goblin

Domyślnie

Ludzie zapomnieliście o skipie?zrobcie dla niego questa z grogiem dla baltrama(odpowiednio pokierujcie rozmowe) a potem skip powie ci jego imie i nakreśli jego wieze na mapie
RPG
sir Blacha jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania