Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę Almanachy

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-03-06, 14:43   #1
Bkwas
Chrząszcz

Domyślnie

I następny głupi problem z mojej strony. Gram magiem lvl 17 nie jest już źle... Ale nie o tym chciałem mówic :]
Więc tak wpierw napadł na mnie Fernando, którego pobiłem, zabrałem almanach i pobiegłem do Karrasa ażeby sobie przestudiował ową księgę. Po przestudiowaniu oddał mi ją, poszedłem do Pyrokara, i rozmawiam o Almanachach dał liste osób, które zgładziłem. Mam 3 almanachy zgłaszam się do Pyrokara a ten co? nieeee ma jeszcze jednego... yyyy co? od niego (chyba) nie dostałem a jak dostałem to nie dostałem bo nie mam więc cholera nie dostałem ) poszedłem jeszcze raz po ludziach (4) rozwaliłem ponownie wszystkich nikt już almanachu nie miał przy sobie. I się pytam: co teraz? Jeśli go gdzieś upuściłem czy coś (nie pamiętam takiego faktu) czy da się chocby za pomocą kodów załatwic almanach? Bo już mam serdecznie dośc... Z góry dziękuję za pomoc :]
Chciałem dodac, że zabiłem Vino i nie posłałem go od Klasztoru, lecz Almanach od niego wziąłem...
RPG
Bkwas jest offline  
Nieprzeczytane 08-03-06, 17:36   #2
piters2005
Pan Cienia

piters2005 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do piters2005
Domyślnie

Po Pierwsze: kiedy odnajdziesz cztery Almanachy misja się nie kończy, tylko na pergaminie od Pyrokara pojawiają się następne osoby z Almanachami. Najpierw musisz chyba znaleźć Almanachy Fernanda, Borki, Vina i Malaka (sprawdź też, czy Karras na pewno oddał Ci ten jeden Almanach). Potem musisz chyba znaleźć jednego z kolejnych opętanych (Randolph i Sekob w Khorinis oraz Brutus i Engor w GD) kiedy znajdziesz jeden z nowych Almanachów lista Pyrokara powinna się uaktualnić.
|Satyromaniak|Największy Fan Roberta Górskiego|
RPG
piters2005 jest offline  
Nieprzeczytane 08-03-06, 18:13   #3
Bkwas
Chrząszcz

Domyślnie

Na szczęście gra się dalej, niezależnie od tej misji, więc idąc do GD przeszedłem do IV rozdziału. A gadałem ze wszystkimi na terenie klasztoru, i nikt nie ma tego almanachu... Byc może jednak go gdzieś wywaliłem, i moge miec nadzieje że przez takie coś nic nie powali, i dojde do końca... Dam znac, dzięki za pomoc :]
RPG
Bkwas jest offline  
Nieprzeczytane 12-03-06, 18:54   #4
Waluk
Polna Bestia

Domyślnie

Ja oddałem już Almanachy z drugiej tury czyli Randolpha, Sekoba, Brutusa i Engora. Oddałem je Pyrokarowi i mój magiczny list od Pyrka się nie uaktualnia, co mam zrobić?

Pozdrawiam.
RPG
Waluk jest offline  
Nieprzeczytane 12-03-06, 19:02   #5
monS
Skazaniec

Domyślnie

zdaje się, że lista opętanych uzupełnia się na początku każdego roździału...
czyli poprostu musicie przejśc do nastepnego roździału i lista sama się zapełni...
RPG
monS jest offline  
Nieprzeczytane 12-03-06, 19:22   #6
Waluk
Polna Bestia

Domyślnie

No to extra bo ja jestem w V akcie i jak dojde do VI to moge tą liste wsadzić sobie w .... , ale trudno, właście już drugi raz tak kończe to zadanie przy "II rundzie". Dzięki za wytłumaczenie.

Pozdrawiam.
RPG
Waluk jest offline  
Nieprzeczytane 13-03-06, 14:55   #7
piters2005
Pan Cienia

piters2005 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do piters2005
Domyślnie

Nie lista nie uaktualnie się chyba co rozdział, bo uaktualniła by mu się już w IV rozdziale. Lista Ci się uaktualni automatycznie, kiedy znajdziesz jeden z pozostałych Almanachów, czyli Sekoba, Randolpha, Brutusa albo Engora. Jeśli się nie uaktualni to nic się nie stanie, po prostu idź z nim do Pyrokara. Możesz też zajrzeć do tego Almanachu, tam będzie lista wszystkich opętanych, ale możesz wtedy sam zostać opętany (na szczęście Pyrek daje miksture za darmo).
|Satyromaniak|Największy Fan Roberta Górskiego|
RPG
piters2005 jest offline  
Nieprzeczytane 13-03-06, 19:40   #8
Waluk
Polna Bestia

Domyślnie

Ja oddałem już almanachy Pyorkarowi i nic mi się nie uaktualniło, może ktoś może mi podać jednego z przyszłych opętańców to pójde do niego i może będzie miał przy sobie almanach, co za tym idzie, będzie mnie atakował.

Pozdrawiam.
RPG
Waluk jest offline  
Nieprzeczytane 16-03-06, 13:50   #9
Milten24
Chrząszcz

Domyślnie

Ej albo ja czegos nie wiem albo sie mylicie bo u mnie enor jest martwy w 4 rodziale
Nieprzeczytane 04-04-06, 13:37   #10
Casillas
Chrząszcz

Domyślnie

a moze mogli byscie mi powiedziec gdzie jest Malak albo mapke wkleic i nie Borka ma almanach tylko Bromor
a i zeczywiscie Engor jest w IV rozdziale martwy bo ich Orkowie napadly
narx i pozdro
RPG
Casillas jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-06, 23:02   #11
madolf
Czarny Goblin

Domyślnie

jak idziesz do Malaka to na skrzyzowaniu koło onara idziesz w prawo i za jaskina polnych bestii w lewo i prosto. Tam koło schodów do Dextera
Nieprzeczytane 06-04-06, 11:30   #12
Masterblaster
Nemesis

Masterblaster awatar

Domyślnie

o akurat jest temat o te almanachy więc skorzystam i się zapytam o radę, mianowicie zamknąłem Fernando do więzienia no i wcześniej nie zabrałem od niego almanachu, czy ktoś ma jakiś pomysł lub sprawdzony sposób na pobicie Fernando w więzieniu ale w taki sposób żeby inni się nie rzucali że go okradam i żeby mnienie zaatakowali. Jednakże prosze o konstruktywne pomysły najlepiej sprawdzone bo rady typu użyj deszczu ognia czy tez przywołaj demona od razu odpadają i raczej misię do niczego nie przydzadzą.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania