Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Nk A Rodział Gry

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-09-06, 20:56   #13
Gran'khan
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Gran'khan
Unhappy

Ja robię zawsze tego questa w 2 rozdziale. Kamiennego strażnika z farmy Lobarta można zwabić do Grega. Koleś bierze go na 2-3 shoty. Strażnika z lasu koło słoneczengo kręgu może zabić Lares, jeśli pójdzie z Tobą. Możesz też zabić go, zamrażając go bryłą lodu i napażając ile wlezie. :P Co do tego, do którego rozdziału można go wykonać, to wydaje mi się, że do piątego. W szóstym raczej się nie da
RPG
Gran'khan jest offline  
Nieprzeczytane 28-10-06, 20:44   #14
tom15
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Gran'khan@2-09-2006, 18:57
Co do tego, do którego rozdziału można go wykonać, to wydaje mi się, że do piątego. W szóstym raczej się nie da
394689
Ciekawe jak przejdziesz do V rozdziału bez oka innosa... bo aby go naprawic trzeba wykonać tego questa.
Gdzie ork rozbitą miał przyłbicę"
RPG
tom15 jest offline  
Nieprzeczytane 28-10-06, 21:27   #15
switek17
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Niechce otwierać nowego tematu więc pytam tu jak wejsć do nowego świata wszystko zrobiłem jaktrzeba i teraz wszyscy magowie wody stoją przed tą bramą do nowego świata i nic nie robią mam pierścień z ornamentu i pierścień magów wody ale nie mam szaty maga wody bo sprzedałem co mam zrobić?/?
Szata maga czy tam nowicjusza (nieistotne) wcale nie jest potrzebna by przejść przez portal. Wkładasz ornament w dziurkę i ziuuu wczytywanie

Cytat:
Ja robię zawsze tego questa w 2 rozdziale. Kamiennego strażnika z farmy Lobarta można zwabić do Grega. Koleś bierze go na 2-3 shoty. Strażnika z lasu koło słoneczengo kręgu może zabić Lares, jeśli pójdzie z Tobą. Możesz też zabić go, zamrażając go bryłą lodu i napażając ile wlezie.
Tego strażnika koło farmy Lobarta to mi farmerzy zabijają. Zazwyczj mi jeden zginie, ale to problem Lobarta a nie mój :P Do Grega za daleko, żeby się trudzić tyle A co do tego w lesie to dać Laresowi rozwalić, bo exp i tak dostaniemy, a zwoju nie zmarnujemy.

RPG
switek17 jest offline  
Nieprzeczytane 17-07-18, 07:48   #16
maks124
Krwiopijca

maks124 awatar

Domyślnie

Tak troche po za wątkiem ale na farmie Lobarta nie ma ornamentu tylko u Onara
RPG
maks124 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku