Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > The Returning
Przeładuj stronę Returning i wasze wrażenia

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 29-01-14, 15:31   #1
Liandra
Polna Bestia

Domyślnie Returning i wasze wrażenia

Opiszcie tutaj swoje wrażenia z gry. Co was denerwowało? Jakie zmiany wam się spodobały? Co byście zmienili? Wasze ogólne odczucia na temat modyfikacji również będą mile widziane Proszę informacje na temat fabuły jako takiej np. z opiekunami umieszczać w spoilerach.

Ostatnio edytowane przez Liandra : 29-01-14 o 15:34.
RPG
Liandra jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-01-14, 16:04   #2
connor15

connor15 awatar

Domyślnie

The returning bardzo mi się spodobał.Cieszę się że znowu można zostać nekromantą, magiem wody lub członkiem bractwa .Nowe wątki fabularne bardzo mi się spodobały zwłaszcza wątek opiekunów, jest to bardzo fajna sprawa.Kolejnym plusem jest możliwość ulepszania zbroi i broni.Poziom trudności został znacznie podniesiony przez co nieraz trzeba się porządnie nagłówkować.
Bardzo fajny jest też 7 rozdział.Jedyna rzecz, która mi się nie spodobała to gildia zabójców trochę płytki jest jej wątek.Jest to najlepszy mod w jaki kiedykolwiek grałem.Moja ocena to 9,5/10.

Za Innosa
, albo i nie
RPG
connor15 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-01-14, 18:09   #3
Rabittous
Syn boży

Rabittous awatar

Domyślnie

Jestem dopiero na poczatku 2 rozdzialu, ledwo napoczalem Jarkendaru. Modyfikacja przeswietna, nie gralem w duzo modow ale ten jest godny polecenia, szczegolnie kazdemu kto zwykle G2/NK ma juz do obrzygu oblatane.

Najbardziej podoba mi sie ze jest nakladką na NK, w takim samym stopniu jak NK bylo nakladką na czyste G2. Przejde do konca to napisze cos wiecej
szukać okazji, by być szybszym niż cięcie Atropos...
RPG
Rabittous jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-01-14, 21:07   #4
 Dark
Ojciec

Dark awatar

Domyślnie

A mnie troszku nie podoba się bractwo. Niby uciekli z kolonii, osadzili się w obozie koło przełęczy i wszystko ok jak dotąd.

Pierwszą rzeczą jest Baal Parvez który jest w mieście. W GI, gdy Stary Obóz się na nas wypiął, jego członkowie zabijali każdego kto nie należy do nich, Parvez znajdował się w tym czasie w SO więc powinien nie żyć.

Drugą rzeczą jest to że bractwo, nadal w pewnych częściach wyspy zbiera bagienne ziele, które było im potrzebne tylko i wyłącznie do nawiązania kontaktu ze śpiochem - ale logicznie myśląc, mogli się od tego uzależnić i zbierają teraz tylko i wyłącznie dla przyjemności z palenia, chociaż nie za bardzo mi to podchodzi

Trzecia sprawa jest taka, że Baal'owie się do nas nie odzywają i są tylko te 3 opcje dialogowe - "wszystko w porządku?" przy których wzdychają. Nie poznają głównego bohatera ? Tego który miał w GI tyle zasług dla ich obozu? tyle dla nich zrobił ?

Poza tym, nie mam żadnych zastrzeżeń jak dotąd. Doszedłem do początku drugiego rozdziału, wykonałem wątek zabójców, robię woja, dołączyłem do najemników, jestem w gildii kupców, wielu nowych npc, nowych lokacji jeszcze nie sprawdziłem, ale zapowiada się naprawdę świetnie. Aktualnie trzymam fabułę w miejscu i biję lvl, no cóż.... pożyjemy zobaczymy.

Cytat:
Napisał Rabittous
...nie gralem w duzo modow ale ten jest godny polecenia, szczegolnie kazdemu kto zwykle G2/NK ma juz do obrzygu oblatane.
Otóż to.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-14, 00:27   #5
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

Ja spodziewałem się wyższego poziomu trudności, po tym co tu niektórzy wypisywali na jego temat, że on taki trudny i w ogóle. Krótko mówiąc trochę się zawiodłem.
Jedyna rzecz która na razie mnie irytuje w tym modzie to wytrzymałość.
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-14, 13:10   #6
connor15

connor15 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał najemnikrav Zobacz post
Ja spodziewałem się wyższego poziomu trudności, po tym co tu niektórzy wypisywali na jego temat, że on taki trudny i w ogóle. Krótko mówiąc trochę się zawiodłem.
Jedyna rzecz która na razie mnie irytuje w tym modzie to wytrzymałość.
To spróbuj wybrać najwyższy poziom trudności przy rozmowie z xardasem. Odnośnie paska
wytrzymałości to tylko jeszcze jedno utrudnienie.

Za Innosa
, albo i nie

Ostatnio edytowane przez connor15 : 30-01-14 o 13:13.
RPG
connor15 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-14, 19:17   #7
najemnikrav
Golem

najemnikrav awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał connor15 Zobacz post
To spróbuj wybrać najwyższy poziom trudności przy rozmowie z xardasem. Odnośnie paska
wytrzymałości to tylko jeszcze jedno utrudnienie.
Hehe nie dzięki gram na normalnym i gra się całkiem przyjemnie. Po prostu kilka osób, które promowały ten mod, na tym forum, ostro przesadzali pisząc chociażby, że jest on trudniejszy od MT na poziomie trudnym. A w rzeczywistości returning jest tak pomiędzy łatwym a normalnym poziomem MT.
RPG
najemnikrav jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-14, 20:28   #8
Tizgar

Tizgar awatar

Domyślnie

Poziom w mt jest nieracjonalny ale dobry gracz to ogarnia, return ma niższy poziom o ile znamy zasadę gry z nk jak nie to niema szans na grę, return i jego trudność wyjawia się w czymś innym w tym ze wymaga on logicznego myślenia w znacznie szerszym aspekcie niż nk, tu im szybciej gramy i lecimy bez zastanowienia tym szybciej gra się kończy bo zrobiliśmy błąd którego nie da się odkręcić :P

Prościej mówiąc, returna ułatwiamy sobie pytając się innych którzy grali co lepiej zrobić i serio im częściej robimy save zwłaszcza przed każda gadka z npc nie ważne nowy czy stary tym lepiej na tym wychodzimy :P
I was dreaming, about gold.

@Dark: No, nie chciałbym być tak "zajebisty" jak Domas, nawet gdyby mi za to płacili.
RPG
Tizgar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-14, 13:01   #9
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Fajna gra, szczegołnie na wyższych poziomach, bo trzeba się nieźle nakombinować aby zabić potwora. szczególnie jak na początku jesteśmy słabi i nie możemy nabić sobie wyższych statów. Heh, ja nabijałem kuszę, ale cholery można wtedy było dostać aby pokonac szkielety lub zombi, bo kusza na nich prawie nie działała (koło setki lub więcej bełtówna jednego wroga) a w mieczu byłem cienizna. Na razie zaczynam Hajkendar, ale jest fajnie.

Co do śpiwora, dobry pomysł, ale że trzeba tę skórę potem podnosić? Lepiej to było rozwiązane w modzie Diccuric. Kto grał ten wie o co chodzi.

Jedna rzecz mnie tylko irytuje. Jak się już troszku napakujemy, to niektóre stwory spieprzają przed nami. Jeszcze nie jestem tak dobry w broni strzeleckiej aby ich z dużej odległości załatwiac i czasem pół mapy przegonię zanim uda mi się np. ścierwojada zabić. A im jesteśmy silniejsi tym więcej stworów spieprza. Chociaż co jakiś czas potrafią zawróćić i zaatakować. Ale to jest irytujące.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-14, 13:10   #10
Thompson
Zębacz

Domyślnie

Użyj skradania.

"Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także to, by nie wyczerpać słuchaczy." - Winston Churchill
RPG
Thompson jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-14, 17:38   #11
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Heh, czasem biegnę i gdzieś za skała wpadam na uciekającego już stwora. Nie widzę sensu w tym uciekaniu.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-14, 22:11   #12
Thompson
Zębacz

Domyślnie

To pierścienie szybkości lub akrobatyka.

"Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także to, by nie wyczerpać słuchaczy." - Winston Churchill
RPG
Thompson jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania