Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Rewolucja w Monterze / Czy Gorn może umrzeć?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-04-18, 21:21   #1
Awzanawojuhc
Chrząszcz

Domyślnie Rewolucja w Monterze / Czy Gorn może umrzeć?

Witam mam pewien problem. Otóż rozpocząłem rewolucje w Monterze i w skrócie powiem że to totalna porażka.
Większość buntowników nie żyje, a orków w głównej fortecy jest tyle że nawet z takimi stratami w ludności mogą Montere nazywać miastem.
Nie mogę nic zrobić bo wszystkich jest od cholery i boję się że będę musiał zapomnieć o tym mieście.
Macie jakieś rady jak mógłbym jakoś skombinować większe posiłki albo trochę "oszukać" AI przeciwników?

I drugie pytanie.
Do rewolucji zabrałem Gorna, ale gdy uciekałem przed armią najemników i orków widziałem go leżącego pomiędzy zwłokami innych buntowników.
I teraz takie pytanie. Gorn dostał za mocno po głowie i tylko na jakiś czas tak leży, czy nie żyje?

Ostatnio edytowane przez Awzanawojuhc : 28-04-18 o 21:33.
RPG
Awzanawojuhc jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-18, 11:29   #2
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Gorn umarł, ale nie jest do niczego potrzebny, skoro załatwileś już questy w Gothcie i był twoim kompanem.
Który masz level? Nie za niski, skoro sobie nie radzisz z odbijaniem? W zasadzie robi się to pod koniec gry. Możesz zawsze pobawić się w partyzantkę i pojedyńczo orków kosić, gdy jakiś się od reszty oddali.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-18, 14:09   #3
Awzanawojuhc
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ancoron Zobacz post
Gorn umarł, ale nie jest do niczego potrzebny, skoro załatwileś już questy w Gothcie i był twoim kompanem
Aj, a da się go jakoś przywołać kodami? Bo jednak wolałbym żeby każdy kompan żył.

Cytat:
Który masz level? Nie za niski, skoro sobie nie radzisz z odbijaniem?
Możliwe że za niski, bo mam dopiero 22 poziom.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-18, 15:17   #4
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

podejdz do jego truchla, poki nie sniknie i jak jest podswietlony to przez konsole mozesz go wskrzesic kodem "defeat" po ktorym bedzie znokautowany lezal, a po chwili wstanie, ale tak czy inaczej pod koniec gry sie w napisach nie pojawi.
Z odbijaniem to poczekaj, powykonuj wszedzie questy, zreszta jak odbijesz 3 miasta, to wszyscy cie znienawidza z danej frakcji, wiec to nie jest zbyt rozsadny wybor ;x Trztmasz z Innosem jak mniemam? To odbijaj miasta dopiero gdy on sam ci to zleci, po zebraniu artefaktow.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-18, 15:22   #5
Awzanawojuhc
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ancoron Zobacz post
podejdz do jego truchla, poki nie sniknie i jak jest podswietlony to przez konsole mozesz go wskrzesic kodem "defeat" po ktorym bedzie znokautowany lezal, a po chwili wstanie, ale tak czy inaczej pod koniec gry sie w napisach nie pojawi.
Jego zwłok już raczej nie namierzę bo go przeszukałem. Po prostu go zrespawnowałem, ale chyba chyba coś poszło nie tak bo nie chce ze mną gadać. Dam mu lepiej spoczywać w pokoju.

Tak czy siak dzięki.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-18, 15:39   #6
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ancoron
Trztmasz z Innosem jak mniemam? To odbijaj miasta dopiero gdy on sam ci to zleci, po zebraniu artefaktow.
Nie spoileruj, bo może gra pierwszy raz xD.

Gorna można przywołać za pomocą kodu "spawn Gorn". Wpisujesz go w konsoli, którą da się otworzyć przyciskiem "tylda" (to ten pod "esc").
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-18, 16:43   #7
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Mika, ale ten Gorn nie będzie miał żadnych kwestii dialogowych, smutne, ale prawdziwe :v
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania