Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Spalona winnica - Ancoron

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-01-18, 18:30   #73
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

- Rozumiem. No cóż, będę musiał wymienić całą kadrę. Adanosie, ile z tym będzie roboty - mężczyzna spuszcza głowę. Po chwili podnosi wzrok na ciebie. - Mam dla ciebie jeszcze jedno zadanie, o ile oczywiście się zgodzisz. Potrzebuję nowego zarządcy winnicy, nowych najemników i w zasadzie też nowych pracowników. Jeśli mi ich znajdziesz dołożę coś do twojego wynagrodzenia.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-18, 18:37   #74
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

- Nie - odpowiedział krótko. - Sprawy kadrowe to nie mój biznes. Ja zrobiłem to, do czego się zobowiązałem, reszta to szara strefa. Mogę tylko życzyć ci powodzenia.
Wyciągnął rękę do mężczyzny, nie by uścisnąć mu dłoń, a po prostu po mieszek.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-18, 18:51   #75
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

- Rozumiem cię - mówi Vitus wstając. Podchodzi do jednego z kredensów. - Zasłużyłeś na wynagrodzenie - wyciąga ze skrytki trzy mieszki ze złotem, które chwyta w jedną dłoń. - 900 sztuk złota - mówi podchodząc do ciebie. Położył ci dłoń na ramieniu i wręczył mieszki. - Jesteś młody, całe życie przed tobą. Te pieniądze na pewno ci się przydadzą. Możesz już odejść - zdejmuje dłoń z twojego ramienia, odwraca się i ponownie siada w fotelu. - Aha! Herlock! - woła za tobą. - Jestem twoim ojcem - dodaje uśmiechnięty półgębkiem.

Koniec wyprawy

Tak. Tak właśnie wyglądała pierwsza poprowadzona przeze mnie sesja. Przed jej zaczęciem miałem zarys fabuły i przez dłuższy czas się go trzymałem. Ale potem musiałem improwizować. I widać co z tego wyszło. Mam nadzieję, że spisałem się jako MG na ten pierwszy raz. Ancorona jako gracza wyceniam na 10KH, bowiem dobrze kombinował w trakcie tego śledztwa, trzymał się tropu, no i doszedł do końca. Że był aktywny chyba nie muszę wspominać . No cóż, tyle ode mnie.

[Zyski: miecz półtoraręczny, skórzany strój, ser x3, chleb, ekstrakt leczniczy, sztylet x2, strój bandyty, patelnia, pieczeń x3, 900 sztuk złota]
[Straty: lina x2]

Zrobione.

Ostatnio edytowane przez GPP4 : 28-01-18 o 20:46.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania