Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę Fexo - Dorota jak Pieszczota

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-09-17, 21:49   #169
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Szkoda służki bo ładna jest, ale cóż mówi się trudno. Wiedząc, że Dorota się zbliża mam zamiar natychmiast się ukryć i przeczekać aż wejdzie do środka. Zabawa się rozkręca.
Spryciarze wśród dzisiejszych muzyków umieszczają nowe kompozycje w sieci, jak pasztet do ostygnięcia na parapecie, i czekają, aż jacyś anonimowi muzycy dokonają przeróbek. (…) Proces twórczy nie dokonuje się już w głowie jednostki, jeśli kiedykolwiek tak było. Dzisiaj wszystko jest do pewnego stopnia odbiciem czegoś innego.

RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 21:55   #170
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

[Heh, pisząc że właśnie doczekałeś się Doroty miałem na myśli to, że ona leży martwa przed tobą.
Zatem co robisz stwierdziwszy że zabiłeś tą, którą miałeś schwytać?]

Nikt, nie nadchodzi. Ty możesz podziwiać urodę Doroty. Nawet martwa jest piękna, chociaż faktycznie lekko od niej czosnkiem wali. Nie mylił się winiarz.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 22:17   #171
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Orientując się w sytuacji i dostrzegając fakty dzięki opatrzności "z góry" kieruję się w stronę trupa Doroty i kucam obok niej. O zapłacie mogę zapomnieć, no chyba, że coś wymyślę.

-Ciekawi mnie tylko czy Helena wiedziała, że ma kobietę, którą tak bardzo chciała oszpecić. - Myślę patrząc w jej oczy. - Gdybyś nie była tak wkurwiajaca to kto wie, może byś nawet przeżyła. No, ale kto powiedział, że oszpecony trup się nie nada?

Szybkim ruchem chwytam jej głowę, a następnie decyduję się ściąć jej włosy tak jak życzyła sobie tego Helena, profanacja zwłok, a kogo to obchodzi, zlecenie to zlecenie. Kiedy już uporam się z włosami chcę wypalić jej znamię na twarzy tak jak życzyła sobie tego zleceniodawczyni, to musi być przekomiczne jakby tak patrzeć z boku.
Spryciarze wśród dzisiejszych muzyków umieszczają nowe kompozycje w sieci, jak pasztet do ostygnięcia na parapecie, i czekają, aż jacyś anonimowi muzycy dokonają przeróbek. (…) Proces twórczy nie dokonuje się już w głowie jednostki, jeśli kiedykolwiek tak było. Dzisiaj wszystko jest do pewnego stopnia odbiciem czegoś innego.

RPG
Fexo jest offline  
Nieprzeczytane 12-09-17, 22:20   #172
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Udajesz się potem do Heleny, pokazując jej swoją zdobycz. Dumna pani puszcza pawia na dywan, ale daje ci połowę nagrody, jak było umówione. Całe 300 sztuk złota!

Stan ekwipunku: 1228 sztuki złota, ekstrakt leczniczy x 3, eliksir leczniczy x 4, miód, mięso x 5, kiełbasa, mleko x 2, ryba x 2, strzały x 330, sznur x 9, pochodnia x 3, krzesiwo, wino x 6, zbroja pierścieniowa x 3, rogaty hełm, miecz runiczny, bełt x 34, bagienne ziele x 8, kubek, sztućce x 2, nóż assasyna x 5, łuk kawaleryjski x 4, kaftan trapera x 4, koszula x 4, spodnie x 4, buty x 4, złoty wisiorek z rubinem, złoty pierścień z topazem, złoty pierścień z szafirem, kaftan tropiciela.

KONIEC WYPRAWY

Wkład Fexo oceniam na 5 KH. Starał się jak mógł rozwiązać tę kryminalną zagadkę.
Jedynym minusem była tylko długość trwania sesji. Gdy trwa powyżej 4 tygodni, to gracz czasem zapomina co było na początku…
Podstawiłem mu Dorotę jako przebraną służkę, licząc na to że szybko się w tym zorientuje i będzie chciał ją schwytać, niestety zastrzelił ją pozbawiając się nagrody za żywą. To chyba największa kara dla niego…
Cóż, może przesadziłem z upierdliwością służki? Ale ona, będąc Dorotą, musiała działać na szkodę szukającego jej łowcy głów. A jej przeszkadzanie miało Fexo właśnie naprowadzić na to, że to zwykłą służką nie była…

Teraz Fexo udaje się do Ambulatorium (oczywiście wcześniej wyceniając pracę MG).

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania