Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Archolos > Biblioteka Archolos > Sesje RPG
Przeładuj stronę System RPG - uwagi i komentarze

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-09-17, 22:26   #61
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Sesja ze Smutasem, biorąc pod uwagę całość to będzie 6KH.

Nagrodę podwyższa przede wszystkim fakt, że Smutas jako MG był dosyć cierpliwy biorąc pod uwagę mój częsty brak czasu, a także długość trwania sesji, zresztą już drugi raz. Ma cierpliwość nie ma co, chociaż tej próby udupienia mnie z "nagłym i dziwnie pojawiającym się" krwotokiem nie zapomnę.

Sesja sama w sobie poprowadzona dobrze, aczkolwiek upierdliwość tej służki doprowadzała mnie momentami do szału i chęci zabicia jej na samym początku, co ostatecznie i tak doprowadziło mnie do tego, że zamiast ją pojmać to ją zabiłem. Na drugi raz trzeba chyba lepiej łączyć fakty haha.

Co tu dużo pisać, nagroda tak jak wspomniałem wyżej, ale następna sesja dopiero kiedy będę miał więcej wolnego czasu aby nie trwała kilka miesięcy.
Spryciarze wśród dzisiejszych muzyków umieszczają nowe kompozycje w sieci, jak pasztet do ostygnięcia na parapecie, i czekają, aż jacyś anonimowi muzycy dokonają przeróbek. (…) Proces twórczy nie dokonuje się już w głowie jednostki, jeśli kiedykolwiek tak było. Dzisiaj wszystko jest do pewnego stopnia odbiciem czegoś innego.

RPG
Fexo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-01-18, 19:53   #62
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

To, o, to tu ---> http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=44381

Takie przeciwieństwo naszej poprzedniej sesji. O ile tamta zaczynała nużyć ze względu na swoją długość, tak w tej praktycznie nic się nie zdążyło rozkręcić. Rozwiązanie wątku jest nagłe i czuć też, że lekko wymuszone. Epikur niby miał tam jakieś rozleglejsze plany, ale jak sam przyznał - porzucił je na rzecz rozwijania tego, nad czym obecnie pracuje w Archolos. Rozumiem i jestem w stanie uszanować taką decyzję. Ale na jakość tego scenariusza się to nie przekłada.
Ja zastanawiałem się nad 7-8. Od Miki 6, i w sumie się nie dziwię, bo on tam naprawdę nie miał nic do roboty. Decyduję się zatem na drugą opcję i, wyciągając średnią, Ancoron otrzymuje 7 KH.

Tak, od razu uzupełnię.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-01-18, 19:10   #63
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

Sesja u Miki, spalona winnica. No cóż. Fabuła w żaden sposób nie była ciekawa, wyglądała na pisaną na bieżąco z każdym kolejnym postem. Improwizacja może być fajna, tutaj nie była, nużyła, aż mi Epikur ziewał. Sama fabularna intryga była typowa, sztampowa do bólu, ale to jeszcze znieść by się dało. Gorzej z NPC. Idzie hycel by ich zabić, mówi im to, a ci jakby spytał ich czy ładna jest pogoda. Mocno zabolało bezsensem, zwłaszcza że nawet na polecenie swojego broni nie wyciągnęli. Dodatkowo, no cóż, długość sesji poniżej przeciętnej. Przydałoby się następnym razem porozwijać wątki. No i te nawiązania do kiepskich, erotomani, "WC" na drzwiach, "Toaleta"... To mocno przywaliło w klimat, nawet bardzo mocno. Jeśli Mika chce być kimś jako MG, to musi dostosowywać nawiązania do świata, bo w tym przypadku one były skrajnie nie na miejscu.
Ogółem sesja przeciętna, nic szczególnego 5 Kryształów Honoru. Ale przynajmniej Mika przeszedł wreszcie chrzest bojowy i może następnym razem chociaż fabułę da w miarę ciekawą. No cóż, jak dla mnie - nie skreślam go, ale przed nim długa droga. Get luck!

Zrobione.

Ostatnio edytowane przez GPP4 : 28-01-18 o 20:40.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-18, 23:16   #64
 Fexo
POP/STAR

Fexo awatar

Domyślnie

Jeżeli chodzi o -> ten dziwny temat

Jeżeli chodzi o mnie: Nie mogę zbyt wiele napisać o tej wyprawie, gdyż ta była dosyć krótka i miała zaledwie kilka ważnych wydarzeń fabularnych. Czy uważam to za coś złego? Nie, bo zdaję sobie sprawę, iż ta sesja była tylko wprowadzeniem do całej kampanii misji na Kahr tak więc nie oczekiwałem tutaj dużej ilości walk czy samej fabuły. Było miło, ciekawie, kilka śmiesznych sytuacji (zwłaszcza na początku). Żałuję jedynie, iż wątek podróży na statku był dosyć krótki, liczyłem na jakąś zadymę z marynarzami. Nagroda? Od siebie daję 10KH, co w moim przypadku nie jest raczej dziwne, gdyż zawsze daję maksy ze względu na chęci MG jak i czas poświęcany przez niego na wymyślenie fabuły. Mam nadzieję, że kolejna wyprawa będzie równie owocna.

Co do Hassana: Nie przedstawił mi szczególnej opinii, nie podobał mu się krótki wątek z piratami i ta ucieczka. Poza tymi mankamentami nie miał żadnych "ale" i czeka na kolejną wyprawę. On daje 8KH.

Ze średniej ocen wychodzi 9KH

Uzupełnione.
Spryciarze wśród dzisiejszych muzyków umieszczają nowe kompozycje w sieci, jak pasztet do ostygnięcia na parapecie, i czekają, aż jacyś anonimowi muzycy dokonają przeróbek. (…) Proces twórczy nie dokonuje się już w głowie jednostki, jeśli kiedykolwiek tak było. Dzisiaj wszystko jest do pewnego stopnia odbiciem czegoś innego.

Ostatnio edytowane przez GPP4 : 05-02-18 o 06:12.
RPG
Fexo jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-02-18, 16:13   #65
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=44400

Podobało mi się. Może i mógłbym na coś tam ponarzekać, ale nie chce mi się, zresztą robiłem przestoje, to zamknę dziób. 10 KH daję. Elo.

No i wpiszę ofkors.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-18, 20:27   #66
 GPP4
Sąsiad Przemka

GPP4 awatar

Domyślnie

Ta abominacja ---> http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=44443

Maligna: Ocena za mistrzowanie Ancorona 8/10, grało się całkiem zabawnie i mutanty też niczego sobie. Chyba tylko trochę za dużo było intensywnego znęcania się nad postaciami, w końcu dosyć szybko umarły.

Mika: A niech łapie dziesiątkę. Sesja była krótka, ale była odskocznią od szarej rzeczywistości. W sumie nie mam się do czego przyczepić.

Ode mnie dziewięć - podobnie jak Mika, doceniam niekonwencjonalny pomysł i specyficzny humor całej przygody. Wyciągając średnią, nagroda to 9 KH.

Wpisane.
GPP4 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-18, 13:53   #67
 Hassan1
Kąsacz

Hassan1 awatar

Domyślnie

Niewola Oskara zakończona. Obaj z Epem mieliśmy swoje nieobecności, więc przeciągnęło się znacznie, co nie znaczy, że było źle.
Obiecuję, że na następnej sesji pójdzie o wiele bardziej gładko.
Ancoronowi przyznaję 10 KH
jest w rpg

Ostatnio edytowane przez Ancoron : 18-06-18 o 16:58.
RPG
Hassan1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-18, 17:27   #68
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Cóż, ocena tego, o, jest chyba oczywista i ten post jest jedynie formalnością. 10KH na konto Epikura, by w końcu wbił tę swoją wymarzoną rangę. Także tego... Elo.
jest

Ostatnio edytowane przez Ancoron : 13-12-18 o 12:51.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-18, 19:32   #69
 Demo315
Ziemniak

Demo315 awatar

Domyślnie

Ancoron to złoty człek z diamentową cierpliwością, gratuluję mu wytrwania w czasie ciężkich prób które go spotykały podczas mistrzowania mojej gry. Ogromnie ubolewam nad zepsuciem mu całego scenariusza, ale była warto, teraz wiem jak wspaniałym, cierpliwym człowiekiem jest. Mimo, że skupienie gracza na grze było na poziomie przeciętnego kartofla to udało się Epikurowi doprowadzić ją do końca
(10/10)
jest w rpg

Ostatnio edytowane przez Demo315 : 20-12-18 o 22:03.
RPG
Demo315 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania