Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modyfikacje > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Piratenleben

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 06-10-07, 16:43   #25
Lee5.56
Krwiopijca

Lee5.56 awatar

Domyślnie

Ja mam problema takiego że jestem w 1 rozdziale i nie moge znaleść kompasu dla Skipa mógłby ktoś dać mapkę gdzie on jest, poza tym nie wiem jak zrobić te misję z wilczymi jagodami, to trzeba zabić te dowolne zwierze na tej skale na środku jeziora?? Poza tym nie mogę wykonać zadania dla Garreta ponieważ Samuel nie chce mi wypolerować tego kamienia krystalicznego. Jak ktoś pomorze z góry dziękuję.
RPG
Lee5.56 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-10-07, 16:47   #26
kierklas
Chrząszcz

kierklas awatar

Domyślnie

Co do zadania Garreta to juz go nie wykonasz chyba ze zaczniesz od nowa. Ja kompas znalazlem przekopujac cala jaskinie ( przy okazji podskoczyly 2 lvle ) a na skale zabij dowolne zwierze ale KOniecznie o północy i wroc o polnocy nastepnego dnia.
RPG
kierklas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-10-07, 20:56   #27
Lee5.56
Krwiopijca

Lee5.56 awatar

Domyślnie

Jestem teraz w trzecim rozdziale i nie wiem jak wykonać to zadanie od Henrego i poza tym czytałem że trzeba sobie pogadać z jakim Jaro znalazłem go ale jak tylko zacząłem z nim gadać to uciekł w nieznanym mi kierunku i nie mogę go znaleść. Pozdro.

Ostatnio edytowane przez Lee5.56 : 13-10-07 o 13:36.
RPG
Lee5.56 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-08, 00:29   #28
IkSpE_19
Chrząszcz

Domyślnie

Mam 2 pytania i prosze o jak najszybszą odp.

1. wykonalem wszyskie questy u piratów prócz jednego mam wyszlifować skałe krystaliczną u Samuela ale wczesniej wykonałem questa u Brandona czy jakoś tak z tym rumem i pieprzem i teraz on nie chce ze mna gadać a Greg nie chce mie przyjąć bo mówi że nie jestem gotowy a jak moge byc gotowy skoro nie mam opcji wykonania tego questa u Samuela? czy ktoś z was został przyjęty do obozu bez wykonania tego questa????

2. znalazlem butelkę z listem orków i juz przetłumaczyłem ale nadal nie mam pojęcia gdzie znajduje się ten artefakt więc może ktoś mi napisać gdzie dokladnie on jest?

z góry thx za odp.
RPG
IkSpE_19 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-02-08, 17:07   #29
Arry
Chrząszcz

Arry awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Arry
Domyślnie

Jestem w 3 rozdziale i stoję przed tą dziurą w świątyni Adanosa.
I takie pytania:
1. Jak tam zejść w taki sposób, żeby się nie zabić?
2. Jak już tam wlazłem (niekoniecznie uczciwie), to jak stamtąd wyleźć.
3. O co chodzi z tym golemem i moejscu na runę z tyłu jego głowy?
RPG
Arry jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-08, 19:04   #30
Mixerr
Krwiopijca

Mixerr awatar

Domyślnie

kolejne pytanie:
koncze rozdzial drugi. Niestety nie moge go ukonczyc poki nie pzegnam chochlika ze statku, a nie wiem kto moze mi w tym pomoc
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-08, 15:04   #31
slayerfff
Chrząszcz

Domyślnie Wilcza jagoda

ja natomiast mam problem z tym zadaniem, zaczyna w grze brakowac potworow, na rozne skaly je wabilem i ubijalem przy 2 jeziorkach, jedeno przy wejsciu do kanionu a drugie przy zawalonej drodze..
lecz nic na drugi dzien nei roslo i niemoge przejsc do nastepnego etapu wydarzen...niech mnie ktos naprowadzi
RPG
slayerfff jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 23-03-08, 20:17   #32
Eomer Arcymag Ognia
Chrząszcz

Eomer Arcymag Ognia awatar

Domyślnie

Co do Wilczej Jagody, to na pierwszej stronie postu wyraźnie pisze gdzie ją można znaleźć, ale przypomnę:

Zleca: Morgan
Po ciężkiej potyczce z orkami, Morgan doznał dużych obrażeń i jest ciężko ranny. Po pogawędce z Samuelem, pirat daje nam przepis na miksturę z wilczych jagód, która z pewnością pomoże rannemu Morganowi. Aby otrzymać wilcze jagody, musimy udać się po północy do kotlinki, zwabić na środek skały, do jeziora dowolne zwierzę i je tam zabić. Gdy krew potwora znajdzie się na skale, następnego dnia wyrośnie tam wilcza jagoda. Po zabiciu zwierzęcia wracamy do obozu, a następnego dnia przychodzimy ponownie po roślinę. Teraz ponownie wracamy do obozu i tworzymy napój leczniczy, który postawi Morgana na nogi. Po wypiciu napoju pirat znów jest zdrów jak ryba.

Jeżeli nadal nie wiesz gdzie można znaleźć tą wilczą jagodę to napisz. A jeżeli nie masz już nigdzie w pobliżu potworów to po prostu wejdź na skałę wpisz kod na jakieś zwierzę i je tam zabij. Oto kod na topielca: insert lurker

Co do chochlika to najpierw musisz odwiedzić nową lokację w kanionie, a mianowicie orkową jaskinię. Jaskinia znajduje się w pierwszej kopalni na, którą się natkniesz w kanionie. Musisz pomóc tam, któremuś z dowolnych duchów, a następnie zabić ciemną moc, która je tam trzyma. Gdy już to zrobisz duchy udają się do biblioteki w kanionie. W lewych drzwiach powinieneś znaleźć Selinę, która da ci tabliczkę z zaklęciem przeciwko chochlikowi, dokładniejszy opis jak jej użyć powinieneś wyczytać w swoim dzienniku bohatera.

A właśnie ja też mam małe pytanie jak wykonać misję w trzecim rozdziale?. Misja nosi nazwę "Tajemnicze niebezpieczeństwo" i zleca ją Henry.

Jeżeli macie jakieś problemy to piszcie, ponieważ przeszedłem całego moda (oprócz jednej misji) i chętnie mogę służyć radą.

Ostatnio edytowane przez Eomer Arcymag Ognia : 23-03-08 o 20:22.
RPG
Eomer Arcymag Ognia jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-08, 07:35   #33
Mixerr
Krwiopijca

Mixerr awatar

Domyślnie

jak wchodze do lewych drzwi nikogo tam nie ma.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-08, 15:56   #34
Eomer Arcymag Ognia
Chrząszcz

Eomer Arcymag Ognia awatar

Domyślnie

A czy pomogłeś duchom?
RPG
Eomer Arcymag Ognia jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-03-08, 07:40   #35
Mixerr