Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modyfikacje > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Modyfikacje - ogólna dyskusja

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 01-11-13, 08:15   #13
marjan99
Czarny Goblin

marjan99 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Atrion Zobacz post
G1MT jest o wiele łatwiejsze od podstawki. Jak się dostaniesz do tamtych kolesi (tych pradawnych czy jak im tam) to levelujesz bardzo szybko. Heros staje się przekoksowany. Chyba że w jakimś najnowszym patchu to zbalansowali.
Na pewno jest trudniejsze prosty przyklad.Gram magiem i zeby pokonac jednego rozpruwacza tam na dole musze uzyc z 6 ognistych burz oczywiscie potem dostajemy gniew innosa ale tylko dziala on chyba3-4 razy.Ogolnie bardzo podrasowali sile potworow.Mlot beliara nie dziala jak w 1 wersji ze tylko kogos dotkniiesz i odrazu dead.Jesli chodzi osredni poziom trudnosci to ciezko jest magiem,lucznikiem to juz wogole sie nic nie zrobi.bo bronia 2H daje rade.natomiast na ciezkim poziomie tam to juz jest masakra.przywolalem kiedys kodem na probe najlepszy miecz w grze ktoregi i tak nie da sie zdobyc i zeby zabic zaebacza trzeba sie napocic.Poza tym z zwiekszeniem poziomu trudnosci zwieksza sie znacznie ilosc doswiadczenia ktre trzeba nabic zeby levelowac.Ja np zrobilem juz zadania dla pradawnych wszystkie i w podziemiach zabilem wszystkie stwory oprocz paru trolli a poziom dopiero 22.a na same zaklinanie krysztalow poszlo 50 PN.Na pewno z kasa w MT nie ma problemu to sie zgodze ale poziom trudnosci jest zdecydowanie wyzszy
RPG
marjan99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-11-13, 17:44   #14
dunio1
Zębacz

Domyślnie

Hue hue , zagraj sobie na hard i powiedz mi prosto w oczy że MT jest łatwiejsze niż G1 , ja sam na ŁATWYM poziomie miałem duży problem , a w g1 easy był dla mnie , ale jak się gra na jakich 1.01 to nic dziwnego
Tak poza tym Tizgar nie każdemu MT przypadł do gustu. No i sory za oftop

Ostatnio edytowane przez dunio1 : 01-11-13 o 18:33.
RPG
dunio1 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-14, 13:26   #15
 Max0
Kąsacz

Max0 awatar

Domyślnie

Nie rozumiem was. Tak naprawdę lubicie często ginąć w grach? Ja tam nie lubię długiego wczytywania.
RPG
Max0 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-14, 16:33   #16
Korges
Chrząszcz

Domyślnie

Krótkie pytanie, czy link do moda Diccuric :
http://www.gothic.phx.pl/gothic/infopage.php?id=24
zawiera najnowszą wersję? Pytam się dlatego bo gdy chcę ściągać mod z oficjalnej strony to waży on 100MB więcej, nie wiem czym jest to spowodowane. Może mnie ktoś oświecić?

http://www.diccuric.org/edownmods.shtml
RPG
Korges jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania