Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Vajhalla

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 28-05-06, 15:53   #1
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Ja, Kyroman, oraz izdeb1991, mój najbliższy współpracownik, zakładamy grupę moderską Vajhalla. Chcemy stworzyć dobrego, rozwiniętego moda do gry Gothic. Nie będzie on całkowicie zmieniał fabuły, ale doda do niej drugie możliwe zakończenie i dodatkowy obóz. Planujemy kilkadziesiąt nowych misji i rozwinięcie dialogów między postaciami tak, aby było kilka możliwości wybory, co wprowadzi do gry nastrój gier takich jak Syberia. Nie chodzi o to, że wszystko będzie tak, jak w Syberii, ale że wybranie takiej czy innej kwestii może pociągnąć za sobą pozytywne i negatywne skutki, warunkujące przebieg gry. Oczywiście chcemy dodać dużą dawkę humoru dla uprzyjemnienia rozrywki. Nie będzie to jednak humor w postaci np. twarzy znanych ludzi, takich jak przenajświętszy Chuck Norris, ale postaramy się ukierunkować go na bardziej subtelny tor i ograniczyć się do śmiesznych tekstów i (być może) ubiorów.

Do zrobienia dobrego modu nie wystarczą jednak dwie osoby. Mamy nadzieję, że wielu spośród zarejestrowanych użytkowników umieści niżej swoje posty, a my postaramy się z nim skontaktować. Prosimy także o inwencję w wymyślaniu swoich pomysłów i umieszczanie ich razem ze zgłoszeniem.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-06, 22:50   #2
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kyroman@28-05-2006, 14:54
Planujemy kilkadziesiąt nowych misji
Jak zrobicie chociarz 2 nowe misje to wam pogratuluje, a co dopiero kilkadziesiąt!JA sam robiłęm jedno proste zadanie 5-6 godz i uwiercie mi- to nie jest tak "hop-siup"

Cytat:
Originally posted by Kyroman@28-05-2006, 14:54
dodatkowy obóz.
Tjaaa!Jasne, już to widze!Nawet nei zncie sie na grafice 3D a wy mówicie o zrobieniu dodatkowego obozu, zrobienie np małego mostu duuuzo zajmuje a wy chcecie robic dodatkowy obóz!

Szczerze mówiąc-Nie uda sie wam!
RPG
Nekromanta Xardasek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-06, 23:30   #3
\\Siekacz
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Tjaaa!Jasne, już to widze!Nawet nei zncie sie na grafice 3D a wy mówicie o zrobieniu dodatkowego obozu, zrobienie np małego mostu duuuzo zajmuje a wy chcecie robic dodatkowy obóz!
Chłopcze, czy Kyroman napisał że chce robić nowy obóz w 3ds maxie albo jakimś innym programie graficznym? Zrobienie nowego obozu do gothica trudne nie jest. Wystarczy umieć obsługiwać spacera. Oczywiście obóz robiony w spacerze ma dużą liczbe wad np. Deszcz pada przez obiekty. Ale znacznie ułatwia to sprawe.
Więc zrobienie obozu do gothica nie jest trudne! Chyba że chcecie tak jak poziomki robić obóz programem do 3d. Wtedy to jest dopiero problem
RPG
\\Siekacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-06, 18:38   #4
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Cytat:
Drogi panie Xardasku!
Z tego co wiem, sam planowałes w swoim modzie ''CAŁKOWICIE'' zmienic fabułe. My, jako nowopowstała grupa ''marzymy'' o takim modzie jak opisałem, a na razie zajmiemy sie czyms prostszym, np. modem dodającym zaledwie kilka npc i jakies dodatkowe misje. Jest nas czterech, z czego jeden zajmie sie scenariuszem oraz intrem i innymi filmikami. Na razie całz czas sie uczymy, a wasza grupa od razu zaczeła tworzyc nie wiadomo co.

Pozdrawiam przy okazji pana Siekacza i licze na pomoc mi i moim kolegom.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-06, 19:09   #5
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kyroman@3-06-2006, 17:39
Drogi panie Xardasku!
Z tego co wiem, sam planowałes w swoim modzie ''CAŁKOWICIE''  zmienic fabułe.
Ze co?Ja w moim modzie chiałem CAŁKOWICIE zmienic fabułe?Bezobrazy ale chyba masz coś z głową, jeżli tak pisałem że chcę zmienic fabułę to podaj jakiś dowód np. pod postacią linku, jeżeli nie to twoja teza jest bezpodstawna i nalegam o wytłumaczenie swojej racji!
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-06, 19:35   #6
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Cytat:
jeżli tak pisałem że chcę zmienic fabułę to podaj jakiś dowód
Oto dowód co napisał Gorn podczas konferencji i co ty odpowiedziałes (cytat z konferencji na GG):
Cytat:
szef (25-05-2006 19:14) 

co sadzicie o wykasowaniu fabuły

szef (25-05-2006 19:15)

i wstawieniu nowej

Xardasek (25-05-2006 19:15)

no
A oprócz tego pisałes wiele innych rzeczy, które dosłownie wskazywały na to, ze chcesz całkowicie zmienic fabułe.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-06, 19:58   #7
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Cytat:
jeżli tak pisałem że chcę zmienic fabułę to podaj jakiś dowód
Hmm jak to mówią pod latarnią najciemniej!! Niepotrzebnie Kyromanie przeglądałeś całe archiwum by znaleźć jakieś mało znaczące dowody. Ja nie szukałem daleko ale znalazłem bardzo wiele.
Cytat:
W grze Bananas Studio chce udostępnić dużo krwi , a szczegółowo krew będzie się lała litrami. Wracając do projektu nasz bohater będzie zabijał każdego kogo będzie mógł , ale natknie się na silnego , potężnego , mocnego , mistrzowskiego CHUCKA NORRISA !!! . Walka z nim będzie bardzo trudna , a wręcz niemożliwa . W modzie oferujemy nowe : dialogi , inna fabule , trochę zmieniony świat , nowe misje , nowe pancerze , miecze i wiele , wiele innych
Nie pisał tego pan Xardasek Nekromanta ale Quard który jak wiem należy do Bananas Studio. Nie pisałby niczego gdyby nie byłoby mu to nakazane przez Nekromante Xardaska lub Gorna. Pan Quard musiał być wcześniej poinformowany o założeniach szefostwa Bananas Studio, kim są właśnie wyżej wymienieni Nekromanta i Gorn.

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-06, 22:33   #8
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Wiecie co?Nowe n zbroje to nie jest nowa fabuła, a tak W Ogóle Kyroman, to rozmowa przez gg nie jest rozmową oficjalną i W Ogóle to były tylko sugestie, a nie surowe fakty.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-06, 22:50   #9
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Bardzo przepraszam, ale wyraźnie było napisane:
Cytat:
inna fabule
Ciekawe, co to oznacza...
Proszę się nie usprawiedliwiać głupimi wymówkami, bo wydaje mi się, że po prostu wstydzisz się, że najpierw chwaliłeś się swoimi umiejętnościami, a teraz twoja nie chce ci się już nic robić.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 12:15   #10
shergar
Krwiopijca

Domyślnie

Witam.

Mr Nekromanta zamiast marnować czas i energię na jałowe sprzeczki weźcie się w końcu za robienie tego moda

Dobrze radzę bo wiem z doświadczenia, że takie polemiki do nieczego konstruktywnego nie prowadzą

Best Regards - one of PoziomkaZ

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...
RPG
shergar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 15:50   #11
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Drogi panie Shergarze!!!
Jeżeli pan ponagla nas (jako Vajhallę) do roboty, to może sam pan zechciałby nam pomóc przy robieniu moda. Każdą pomoc przyjmiemy i uszanujemy. A co do Mr Xardaska Nekr. to nie należy on do naszej grupy moderskiej tylko do konkurencyjnej - Bananas Studio zwanej potocznie "banańcami". Grupa ta miała dużo zapału, lecz szybko odechciało im się cokolwiek robić. Ich mod polegał jedynie na dodanie teksturki Tommy'ego z GTA Vice City oraz "przerobienie" zbroi (nie pamiętam jakiej) przez dodanie na niej napisu "Porąbana Kolonia". Ja bym w takim ubranku namiasto nie wyszedł. Dużo pomysłów zostało ściągnięte od nas, ponieważ pierwotnie (zanim jeszcze powstała Vajhalla) chcieliśmy do banańców dołączyć.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 16:16   #12
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Człowieku? W ogóle, o czym ty mówisz? Po pierwsze shergar należy do jednaj z najlepszych polskich grup moderskich- "Poziomkaz", i nie powinieneś nawet mu wspominać mu o ofercie pracy! Wstyd! Po drugie: Mógłbyś nie wyciągać pochopnych wniosków przy okazji robiąc błędy rzeczowe oraz logiczne. Mylisz wyrażenia, to, co "dopiero zrobiliśmy" z "tym, co TYLKO zrobimy". I nie wiem, kto powiedział ci, że nazywamy się potocznie "banańcami" jak ty to powiedziałeś. To jest twój wymysł, a to podlega karze w polskim prawie, słyszałeś o tym? A tak na marginesie: dalsza nasza konwersacja nie ma celu, ponieważ twój intelekt jest niewystarczający by móc zrozumieć połowę, chociaż mojej kontemplacji. A i właśnie: skoro o tym mowa, to pokaz efekt swojej pracy, Np. pod postacią screena. Powiedzmy tego obozu który chcesz zrobić. Powiem tak :Grupa Twoja miała dużo zapału lecz szybko odechciało Wam się cokolwiek robić, w przeciwieństwie do Nas, którzy pracują pełna parą cały czas, bo jak byś nie wiedział (a pewnie nie wiesz) robienie moda nie jest łatwą rzeczą, i nie robi się go w kilka dni, taki Np. Diccuric powstawał 2 lata, a nie jak wy myślicie że 3-4 dni. Jeżeli macie taką wiedze na temat modowania to daleko nie zajdziecie .Żegnam.

P.S
Kyroman, prószę uprzejmie o nie odpisywanie nieuprzejmych postów w związku z moja tezą. Z góry dziękuje ( chociaż wiem iż ty i tak tego nie zrozumiesz i dalej będziesz ciągnął te bezsensowną rozmowę nie prowadzącą do celu lecz kolejnego bzdurnego dialogu).
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania