Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę dubbing do Mrocznych Tajemnic tuż tuż

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 25-01-09, 23:35   #61
piksel169
Krwiopijca

piksel169 awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do piksel169
Domyślnie

Po pierwsze nie zatrudnia się ludzi, których się nie zna "z reala". Kontynuację mojej odpowiedzi masz w moim pierwszym poście na poprzedniej stronie.
I nie nazywaj mnie głupkiem, dzieciaku bo patrząc na Twoje słowa można wywnioskować, że jesteś za młody i za głupi na Internet. Oraz to, że nie możesz pogodzić się z porażką dubbingu.

Boże ile lat tu nie byłem...

Ostatnio edytowane przez piksel169 : 25-01-09 o 23:41.
RPG
piksel169 jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 09:03   #62
Garrett
Kąsacz

Garrett awatar

Domyślnie

Po pierwsze, gdybym zatrudnił ludzi "z reala" to by dubbingu w ogóle nie było. Nie znam nikogo kto by nagrywał.
Po drugie, nie nazywaj mnie dzieckiem bo jestem zapewne starszy od ciebie. Na twoje nieszczęście łatwo się denerwuję.
Po trzecie, jak tak bardzo chcesz mogę zawiesić całą pracę nad dubbingiem. Bo widzę, że on ci w ogóle nie odpowiada.
Po czwarte, jak ci nie pasuje dubbing do MT to dlaczego tutaj piszesz? Nie możesz wylać swoich żali mamusi?
Po piąte, oczekiwałem mądrej odpowiedzi. Wciąż czekam.
Po szóste, przeczytałem twój post o którym napisałeś. I zobaczyłem gówniarza, który nazywa wszystkich noobami. I ty nazywasz mnie dzieckiem? Na kilometr można wyczuć twój wiek patrząc na twoje posty.
Hold on tight, this ain´t my fight

Ostatnio edytowane przez Garrett : 26-01-09 o 09:07.
RPG
Garrett jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 09:47   #63
Ichigo-Kurosaki
Czarny Goblin

Ichigo-Kurosaki awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Ichigo-Kurosaki
Domyślnie

Garret nie zwracaj uwagi na to dziecko , rob dalej dubbing. Takich dzieci są miliony , jak myslisz ? Czemu on ma do ciebie zal? Chce pokazac ze jest mądry , bo mu mamusia neta podlaczyla. Poza tym masz racje , nie zawsze znamy z realla kogos kogo chcemy. A ty piksel przestan z siebie robic ofiare. Jak ci sie nie podoba pomysl z dubbingiem to zrob wypad do forum gdzie nie ma o tym tematu.

Jesli ktos nie zrozumial co chcialem napisać , to piszcie mi na PW!!

P.S Garret znasz mnie jako Thorus12 z forum poziomek
Zapraszam!!
RPG
Ichigo-Kurosaki jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 11:42   #64
boleslaw herman
Polna Bestia

boleslaw herman awatar

Domyślnie

piksel noobku jak ci sie nie podoba to po co jeszcze tu piszesz? mówisz żeby se dubbing darowali więc po co zaglądsz na ten temat skoro cie to nie obchodzi. ja chce dubbingu i cierpliwie czekam

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
boleslaw herman jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 12:05   #65
piksel169
Krwiopijca

piksel169 awatar

Domyślnie

Tak, nazywajcie mnie dalej "noobem".

Od tego jest forum by porozmawiać. I zapomnieliście chyba totalnie do czego ono służy.

Jak może mi odpowiadać dubbing, który wychodzi ponad 1,5 roku?

Skoro nie znasz ludzi "z reala", to powinieneś zrobić prawdziwy nabór, urządzić spotkanie. Moglibyście zrzucić się na wynajęcie małego studia nagraniowego. Ale jak ty masz 16 lat i pytasz o zgodę mamusi to nic dziwnego...

Co do nazywania "noobami" to jak widzę nie zrozumieliście przesłania mojej "noobiarskiej" wypowiedzi. I nie nazywaj mnie "młodszym od siebie", bo na pewno tak nie jest.

I ludzie - nie udawajcie że wszystko idzie zgodnie z planem, że jest cud-miód. Jesteście godni pochwały, że zrobiliście wspaniały mod do Gothica - za to Was szanuję. Nie wiem, ile on wychodził, ale przecież tyle samo nie może trwać robota przy dubbingu. To nie jest logiczne.

Gdzieś słyszałem taki cytat: "Robiliśmy co w naszej mocy - pacjent zmarł". No to idealnie pasuję do obecnej sytuacji dubbingu.

Róbcie co chcecie, udawajcie że wszystko jest super, w każdym razie ja czekałem na dubbing, czekam i NAWET będę czekał. Życzę Wam powodzenia. Tylko zróbcie to jak najszybciej - mimo tego, że reputacja Poziomkaz'u lekko upadła wśród wtajemniczonych.

Czekam na następne bezsensowne wypowiedzi typu: "Piksel noobek".

RPG
piksel169 jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 12:49   #66
diego666
Chrząszcz

diego666 awatar

Domyślnie Głosy

Dobra ok dubbing będzie , ale głupio by było gdy by głosy podkładali 17 - 18 latkowie bo ton głosu nie pasował by do postaci :/ a brodatych w MT jest trochę...
RPG
diego666 jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 13:40   #67
Garrett
Kąsacz

Garrett awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał diego666 Zobacz post
Dobra ok dubbing będzie , ale głupio by było gdy by głosy podkładali 17 - 18 latkowie bo ton głosu nie pasował by do postaci :/ a brodatych w MT jest trochę...
Uwierz mi, staram się jak mogę, ale ludzi jest mało i raczej nie ma wielkiego wyboru. Choć sądzę, że nie będzie aż takich małolatów.
A z tobą piksel nawet mi się nie chce gadać. najwyraźniej masz frajdę, że ktoś się tobą zainteresował.Twoje argumenty i pomysły są naprawdę żałosne. No to jak taki jesteś mądry to może sam zrobisz spotkanie, zorganizujesz nabór i wynajmiesz studio. Nie pisz nic więcej w tym temacie. To jest temat o dubbingu, a nie o twoich żalach.
Hold on tight, this ain´t my fight

Ostatnio edytowane przez Garrett : 26-01-09 o 13:47.
RPG
Garrett jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 18:50   #68
Ja...
Chrząszcz

Domyślnie

Garret słuchaj , nawet w gothicu 2 niektóre osoby mają inne głosy PEWNIE NAWET TEGO NIE ZAUWAŻYLIŚCIE !!! na przykład taki thorben to ten co uczy nas w dolnym mieśćie otwierać szkrzynie on ma 2 głosy tylko że takie wielkie firmy !!"myślą"!! i gdy nie ma 3 kwestij do jednej postaci dają inną osobe i więdzą że nikt tego nie zauważy a nie nagrywają ją od początku najwyżej jak im będzie się chciało wydadzą patch który potem zmienia głos tej postaci a wy robicie na chama nie ma kilku kwestij i lecicie od nowa ....
RPG
Ja... jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 19:07   #69
boleslaw herman
Polna Bestia

boleslaw herman awatar

Domyślnie

w NK jest durzo takich osób np. Vatras(podobne ale słysze różnice), Lester(nie trzeba sie wsłuchiwać) i wiele innych

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
boleslaw herman jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 21:33   #70
piksel169
Krwiopijca

piksel169 awatar

Domyślnie

Nie. Jest mi po prostu przykro, że wszystko zapowiadało się znakomicie a wyszło jak wyszło. Ale Garrett - prawda w oczy kole, czyż nie?

Zresztą, jakim prawem ja się przyczepiam. Rok wte, rok wewte, to drobiazg, nie?

Po drugie Garrett, gdybyś był dorosły to byś z należytym szacunkiem odzywał się do drugiej osoby. Nawet tej, która wytyka Tobie i reszcie błędy...

A żale to są wtedy, kiedy ktoś umrze. Polecam przewertować Słownik. Polecam też słowo "forum" - co to jest i do czego służy.

RPG
piksel169 jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-09, 23:51   #71
zdunek89
Polna Bestia

zdunek89 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał piksel169 Zobacz post
Tak, nazywajcie mnie dalej "noobem".
Będziemy Cię tak nazywać, bo nim jesteś, mogę powiedzieć nawet że jesteś NOOBZOREM
Cytat:
Jak może mi odpowiadać dubbing, który wychodzi ponad 1,5 roku?
Jak Ci nie odpowiada to nie czekaj i idź się pobawić w piaskownicy, mam dosyć dzieciaków które tak gadają
Cytat:
Skoro nie znasz ludzi "z reala", to powinieneś zrobić prawdziwy nabór, urządzić spotkanie. Moglibyście zrzucić się na wynajęcie małego studia nagraniowego. Ale jak ty masz 16 lat i pytasz o zgodę mamusi to nic dziwnego...
Chyba nie wiesz co mówisz, znalezienie ludzi którzy mają dobry głos, za darmo i w okolicy powiedzmy 50 kilometrów od miejsca zamieszkania po prostu nie jest możliwe, a i wynajęcie studia na powiedzmy dwa tygodnie to koszt kilkunastu tysięcy

A Ty się pytasz mamusi czy możesz iść się wysikać skończ z takimi tekstami bo jesteś żałosny
Cytat:
Co do nazywania "noobami" to jak widzę nie zrozumieliście przesłania mojej "noobiarskiej" wypowiedzi. I nie nazywaj mnie "młodszym od siebie", bo na pewno tak nie jest.
Jak dla mnie w internecie ważne jest zachowanie a nie wiek, możesz mieć 10 lat i zachowywać się na 30(tak trochę kontrastuję ale kij) lecz Ty niestety zachowujesz się na te 10-12 lat i nie obchodzi mnie ile masz na prawdę.
Cytat:
I ludzie - nie udawajcie że wszystko idzie zgodnie z planem, że jest cud-miód. Jesteście godni pochwały, że zrobiliście wspaniały mod do Gothica - za to Was szanuję. Nie wiem, ile on wychodził, ale przecież tyle samo nie może trwać robota przy dubbingu. To nie jest logiczne.
Czy ktoś pisał że idzie wszystko z planem? Z planem nie poszło prawie nic, no cóż, w większości przypadków nie ma co liczyć na ludzi którzy nie dostają kasy, a i trzeba słuchać takich upierdliwych typków jak Ty, że dubbingu nie ma i w ogóle, nie chcesz to nie czekaj i przestań marudzić jak dziecko mamusi o cukierka.
Cytat:
Gdzieś słyszałem taki cytat: "Robiliśmy co w naszej mocy - pacjent zmarł". No to idealnie pasuję do obecnej sytuacji dubbingu.
Pacjent jest na respiratorze, ale żyje

Cytat:
Róbcie co chcecie, udawajcie że wszystko jest super, w każdym razie ja czekałem na dubbing, czekam i NAWET będę czekał. Życzę Wam powodzenia. Tylko zróbcie to jak najszybciej - mimo tego, że reputacja Poziomkaz'u lekko upadła wśród wtajemniczonych.
Zamiast życzyć nam powodzenia to sam byś się zgłosił i coś zrobił a nie ciągle marudzić i pisać głupoty.
PoziomkaZ, takie jak było przy robieniu moda, nie będzie już nigdy.
Jeszcze przytoczę jednego starego newsa ze strony, starej strony PoziomeK

Cytat:
News 08.09.08 Witam wszystkich którzy ciągle odwiedzają zapomniana przez świat stronę. Najpierw chciał bym coś wytłumaczyć. Ostatnio zaczynacie wieszać psy na Poziomkach, "że dubbing jeszcze nie wyszedł, się opierdzielamy, że mówimy że dubbing jest gotowy a tak nie jest".
Pierwsze najważniejsze, nigdy nie pisałem że dubbing jest gotowy, jeśli ktoś się pyta(na forach, GG, Skype czy mailu) pisałem że nie wiem kiedy będzie dubbing i że jak będzie skończony to zostanie udostępniony.
Dubbing jeszcze nie wyszedł bo nie był skończony, ja nie mam ochoty później na gg słuchać że brakuje dialogów, czy są jakieś błędy, tak jak było w poprzednich wersjach moda, wydanego szybciej bo ludzie się domagali.
Odnośnie opierdzielania się my Poziomki robimy tylko patch, cały dubbing jest robiony przez fanów, dubbing właściwie tylko patronujemy, czyli właściwie pilnujemy przy testach i składaniu. Chociaż i tak nie rozumiem czemu się czepiacie, wszyscy którzy robią przy patchu czy dubbingu robią to ZA DARMO . Część osób ma rodziny, inni (jak np. ja czy Fenix) mają w tym roku maturę.
Więc jeśli ktoś będzie chciał wyklinać Poziomki i inne osoby pracujące przy dubbingu niech pomyśli(to chyba nie boli) nie pisze nic, a jeśli chce by dubbing wyszedł, niech napisze maila i spyta się jak może pomóc.
Akurat wlazłem na forum by załatwić jedną sprawę(jaką, to już nie ważne), ale mnie c**j strzela jak widzę jak jakiś upierdliwiec pisze takie rzeczy

Ciekawe czy Administracja(którą pozdrawiam) nadal lubi karać za sarkastyczne posty które 'lekko' najeżdżają na inne osoby(ale powód jest). Jeśli tak, to 'ukaranie' Wam nic nie da, mi to nic nie zrobi, więc jak chcecie to warna możecie wrzucić, ale nie usuwajcie posta, bo może inni którzy przeczytają, pomyślą zanim będą pisać te głupoty...

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Zdunek
PoziomkaZ Team

Ostatnio edytowane przez zdunek89 : 27-01-09 o 00:02.
RPG
zdunek89 jest offline  
Nieprzeczytane 27-01-09, 04:41   #72
Ja...
Chrząszcz

Domyślnie

Rozumiem że masz do niego wąty pewnie jak do mnie bo pracujesz nad tą projekcją już długo ale tak jak pisałem wcześniej nawet w grze oryginalnej są po kilka głosów u jednej osoby jak jakiś koleś olał sprawę brali drugiego
pozatym jak kogoś będziesz wyzywał od noobów to nie będziesz pro ^^ bo on to samo będzie robił i będziecie sobie wrzucać aż jednemu się nie znudzi...

Nie musicie wynajmować studia jak to takie wielkie pieniądze dla was boż można zrobić własne , jak masz dobrego kompa to wydatek około 2 tyś złotych i głos będzie w 95% taki sam jak w realu ,
pewnie jak byście zrobili taką rzutke jak np na osiolek.com to już byście pewnie uzbierali 1/4 kwoty więc 1500 zł rzutka na 5 osób to nie jest tak dużo przecież ,

Zrozum on jest zdenerwowany bo czeka ponad półtora roku na tego moda i cię wyzywa

Moglibyśćie naprzykład dograć te brakujące kwestie innymi osobami i pracować nad patchem do tego który zmienia głosy poszczególnych postaci np taki patch 1.4 beta

Ja napewno bym wrzucał na wrzutke przelewem przynajmniej 10zł miesięcznie i myślę że jest dużo takich osób...
RPG
Ja... jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania