Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 07-05-07, 19:08   #85
cavalorn92
Krwiopijca

Domyślnie

sorry za podwójny post:/ w trakcie wysyłania zatrzymałem ale post się wysłał

post do usunięcia...(od razy sprawdzimy czy jeszcze moderatorzy istnieją)

Ostatnio edytowane przez cavalorn92 : 07-05-07 o 19:18.
RPG
cavalorn92 jest offline  
Nieprzeczytane 07-05-07, 19:11   #86
cavalorn92
Krwiopijca

Domyślnie

ja jeśli chodzi o amulet mam amulet łucznika (nie pamiętam ile dodawał ale pamiętam że dużo; z tego co pamiętam to 35 przed bronią 30 przed strzałami i przed ogniem i magią chyba po 15) pierścień tandora i pierścień wsparcia ciężka zbroje strażnika kopalni 75% walki jednoręczną 90 siły 20 zręczności (10 na starcie i 10 od pierścienia) kowalstwo adept i 30 (albo 40?) punktów nauki do wykorzystania.W zadaniach u przemytników zatrzymałem się na misji "dostawca rudy"(zjebał mi się dialog z wężem) zadania u fanatyków jeszcze nie robie, u łowców orków tesh. W starożytnej arenie już byłem. Zrobiłem wszystkie wątki poboczne które mogłem wykonać. Napiszcie mi:
-w co najlepiej pakować teraz i co robić?
-co jaki czas jest respawn potworków i jakich?
(posiadam wersje modu 1.00, chciałem grać odrazu z patchem ale niestety ściągnąłęm który mi nie chce działać)
RPG
cavalorn92 jest offline  
Nieprzeczytane 07-05-07, 22:02   #87
Sotek84
Chrząszcz

Sotek84 awatar

Domyślnie

Wie ktoś może gdzie znajdę Uriziela i bynajmiej nie miecz bo ten jóż mam a muszę zabić zdrajcę z pradawnuch "Uriziel" a nie mogę go znaleść nigdzie a w dzienniku to nic ciekawego nie napisano i mam problem więc jak ktoś wie gdzie albo jak go znaleść to będę wdzięczny.
Zacząłem od nowa więc każda podpowiedź mi się przyda a i nie mogę znależć tego kopacza ze starego obozu który wisi rudę przemytnikom i mi to zadanie z przemytnikami blokóje.
Nieprzeczytane 07-05-07, 22:11   #88
Frodo
Czarny Goblin

Domyślnie

Powiem: szukaj teleportu!
RPG
Frodo jest offline  
Nieprzeczytane 08-05-07, 13:05   #89
miki65
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sotek84 Zobacz post
Wie ktoś może gdzie znajdę Uriziela i bynajmiej nie miecz bo ten jóż mam a muszę zabić zdrajcę z pradawnuch "Uriziel" a nie mogę go znaleść nigdzie a w dzienniku to nic ciekawego nie napisano i mam problem więc jak ktoś wie gdzie albo jak go znaleść to będę wdzięczny.
Najpierw idz do ukrytej kotlinki, tam gdzie w G2 Diego ukryl rude, niedaleko barykady z dwoma straznikami. Klucz do drzwi dostaniesz dopiero po wykonaniu zadania z krwią Ognionoścy, da ci ten zdrajca (jakoś na bez względu na to czy zabiłeś zwierzaka, czy dałeś mu fałszywą krew. Bez względu na wybraną drogę zabijesz w końcu tego zdrajcę. Ma on runę teleportacji do miejsca nad klasztorem zmiennokształtnych, tam gdzie z Gornem szukałeś kamienia ogniskującego. Tam jest drugi teleport, który przeniesie cię na nową wyspę. Trzeba tam zabić smoka lub oddać mu jego jako (te które jest ukryte w jaskini obok Obozu Bractwa). Da ci on następną runę lub weźmiesz ją z jego zwłok. Teleportujesz się za mur. Uriziel jest w wieży na dole.
Zacząłem od nowa więc każda podpowiedź mi się przyda a i nie mogę znależć tego kopacza ze starego obozu który wisi rudę przemytnikom i mi to zadanie z przemytnikami blokóje.
Kopacz siedzi w jaskini, niedaleko barykady z dwoma strażnikami. trzeba się tam wdrapać do góry.
RPG
miki65 jest offline  
Nieprzeczytane 08-05-07, 16:54   #90
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał cavalorn92 Zobacz post
Napiszcie mi:
-w co najlepiej pakować teraz i co robić?
-co jaki czas jest respawn potworków i jakich?
(posiadam wersje modu 1.00, chciałem grać odrazu z patchem ale niestety ściągnąłęm który mi nie chce działać)
Proponuję dawalic siły do conajmniej 150 i to jak najszybciej. Walkę mieczem masz już wystarczającą moim zdaniem. Ja doszedłem do mistrzostwa tj. 60 % i dałem spokój. Resztę mozesz wydac na kowalstwo jak chcesz wykuc fajne mieczyki, zadajace przyzwoite obrażenia.

Respawn potworów jest co kazdy rozdział oprocz 3 i 6 bodajże, czyli w II, w IV i w V.

Dobrze, ze nie udało ci się zainstalowac patchy, poniewaz wystepuje w nich kilka gorszych błedów jeszcze gorszych niz w standardzie. M.in. Gomez biega i zabija każdego

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Nieprzeczytane 08-05-07, 23:44   #91
Es3
Krwiopijca

Es3 awatar

Domyślnie

Muszę znaleźć nowego kucharza do Obozu Starej Kopalni i Borys czy jakoś tak polecił mi Marka ale nie wiem gdzie On jest. Przeszukałem cały obóz ale go nie znalazłem.
RPG
Es3 jest offline  
Nieprzeczytane 08-05-07, 23:48   #92
Bustafarian
Cieniostwór

Bustafarian awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał ja :P
W obozie przed kopalnią, pod "schodami" do katapulty znajduje się kryjówka kopaczy. Tam znajdziesz kolesia, który może zostać kucharzem.
Ten koleś to właśnie Mark.

BTW Napisałem to w tym temacie parę stron temu.
RPG
Bustafarian jest offline  
Nieprzeczytane 09-05-07, 00:02   #93
Frodo
Czarny Goblin

Domyślnie

Cytat:
Respawn potworów jest co kazdy rozdział oprocz 3 i 6 bodajże, czyli w II, w IV i w V.
Mylisz sie.

Respawn jest, dzieki Fenixowi, co 2-3 minuty O_O
RPG
Frodo jest offline  
Nieprzeczytane 09-05-07, 00:14   #94
Es3
Krwiopijca

Es3 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bustafarian Zobacz post
Ten koleś to właśnie Mark.

BTW Napisałem to w tym temacie parę stron temu.
Dzięki. A wiesz gdzie jest Traffix? Dostałem misję od Szakala z Obozu Starej Kolonii aby go znaleźć i polazłem na teren orków ale znalazłem tam tylko obóz łowcy Orków.
RPG
Es3 jest offline  
Nieprzeczytane 09-05-07, 12:07   #95
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

No i jest w obozie Łowców Orków, na lewo od przywódcy.
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 09-05-07, 15:44   #96
Seneka
Polna Bestia

Seneka awatar

Domyślnie

Hej??? W Mrocznych tajemnicach to jest jakiś koncert IN EXTREMO czy coś, bo widziałem taki filmik na youtube! Oto link jak ktoś chce http://www.youtube.com/watch?v=FohsDEyrfsk

Tak pytam bo się nadal zastanawiam czy ściągnąć Mroczne Tajemnice.

Inne pytania:
1. Ile taka instalka tego moda ma Mb.
2. Ile czasu będe potrzebował na ściągnięcie moda z transferem 115,5 kb/s.

Z góry dzięki!
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania