Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 02-05-07, 19:10   #61
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

My nie wiemy, zapytaj o to ludzi w obozie
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 19:20   #62
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Cytat:
Poszedłem tam, ten Mark twierdzi że nie umie gotować... to prawda?
Kłamie, bo nie chce gotować. Trzeba pogadać z Wyzyskiem i z kopaczem Borisem , a potem do Marka pójść...

Znalazłem znowu coś nowego książkę napisaną w niezrozumiałym języku . Książka znajduje się w skrzyni pod starą cytadelą( tam , gdzie są szczątki Innosa).
Po przeczytaniu uaktywnia się dziennik , a na książce jest napisane, że to przepis na zaklęcie
>co to za zaklęcie jest?

I jest jeszcze jedna księga , której nie mogę otworzyć nazywa się: "krypta".
Jest w pokoju Gomeza. Może jest z tą książką związany jakiś quest . Wszystkie pozostałe księgi dają się przeczytać.

Przy okazji:
Jak pokonać szamana ożywieńca i demona na wyspie Uriziela.?

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...

Ostatnio edytowane przez Yzerman : 03-05-07 o 19:02.
RPG
Yzerman jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 13:07   #63
cavalorn92
Krwiopijca

Domyślnie

Witam...
Na początku chciałem napisać, że musiałem założyć niestety nowe konto bo stare które założyłem w 03 roku nie chce kur..cze działać.

Mam parę pytań dotyczących moda:
-czy jeśli teraz jestem w "obozie przed kopalnią" to mogę dołączyć do fanatyków i z powrotem (jak wykonam tam misje) wrócić do obozy przed kopalnią? W skrócie to czy mogę wielokrotnie dołończać do tego samego obozu?
- dlaczego nie mogę wykuć miecza żadnego?(mam kowalstwo podstawowe i mam wszystko potrzebne)
-ile będzie jeszcze potrzebnych punktów nauki żeby osiągnąć mistrza w kowalstwie?
- dlaczego nawalając ostrzem chwały albo bejzbolem rozpierduchy( mogli wymyślić bardziej poważniejszą nazwą) nie dochodzi mi czasem dośw. z zabicia stworka
i narazie to tyle jak coś sobie przypomnę to napisze
nawet przytulne to nowe forum
RPG
cavalorn92 jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 13:17   #64
Bustafarian
Cieniostwór

Bustafarian awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał cavalorn92 Zobacz post
czy jeśli teraz jestem w "obozie przed kopalnią" to mogę dołączyć do fanatyków i z powrotem (jak wykonam tam misje) wrócić do obozy przed kopalnią? W skrócie to czy mogę wielokrotnie dołończać do tego samego obozu?
Do fanatyków nie da się dołączyć. Możesz jedynie wykonywać dla nich zadania (tak samo jak to jest np. z Łowcami Orków).
Cytat:
dlaczego nawalając ostrzem chwały albo bejzbolem rozpierduchy( mogli wymyślić bardziej poważniejszą nazwą) nie dochodzi mi czasem dośw. z zabicia stworka
Ostrza chwały nigdy nie używałem, ale chyba wiem o co się rozchodzi z tym baseballem (mnie ta nazwa bardzo się podoba xD). Otóż, gdy walniesz kogoś z tego kija, to nieraz osobnik wylatuje w powietrze. Jeżeli będzie miał bardzo mało życia i go pierdykniesz to zabije się gdy spadnie na ziemię. I zgon nie jest już Twoją zasługą, tylko niemiękkiego podłoża.
RPG
Bustafarian jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 13:27   #65
cavalorn92
Krwiopijca

Domyślnie

dzięki:P mam jeszcze pytanie jak nazywa się piosenka którą wykonuje in extremo w SO? i czekam oczywiście na odpowiedzi na wcześniejsze moje pytania:

- dlaczego nie mogę wykuć miecza żadnego?(mam kowalstwo podstawowe i mam wszystko potrzebne)
-ile będzie jeszcze potrzebnych punktów nauki żeby osiągnąć mistrza w kowalstwie?
RPG
cavalorn92 jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 13:40   #66
Smuggler
Zębacz

Smuggler awatar

Domyślnie

Cytat:
dzięki:P mam jeszcze pytanie jak nazywa się piosenka którą wykonuje in extremo w SO?
"Herr Manneling" (czy jakos tak)

Cytat:
Bo żeby wykuć najprostszy miecz trzeba mieć po 40 siły i zręczności.

Cytat:
Na mistrza w kowalstwie potrzeba 40 PN.

A jeśli chodzi o problem z niezdobywanym doświadczeniem, to jest tak
(też tak miałem): to nie zależy jaką bronią się posługujesz, nieważne czy mieczem, łukiem czy nawet czarami. To jest najzwyklejszy bug. Przytrafia się czasami (nie zawsze i nie wszystkim). Wystarczy zainstalować patch 1.01, a błąd ten zniknie.
Nieprzeczytane 06-05-07, 13:40   #67
Arkadius1991
Czarny Goblin

Arkadius1991 awatar

Domyślnie

Żeby coś wykuć musisz mieć dużo zręczności , a do osiągnięcia mistrza w kowalstwie będzie potrzebne chyba 20 PD
RPG
Arkadius1991 jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 18:05   #68
Es3
Krwiopijca

Es3 awatar

Domyślnie Witam

Mam problem. Włączam sobie MT, wybieram Wczytaj i wybieram swój save. Gdy kończy wczytywanie MT wyłącza się i wyświetla się coś takiego.
http://img337.imageshack.us/img337/5...ytu322usa7.jpg
Ktoś ma taki problem?

EDYTUJ:
Nie ma tego gdy wybieram Nową Grę. A jak wybiorę Nową Grę i wczytam mój Save to wyświetla się błąd:
"x:Program Files/ Piranha Bytes/ Gothic/ System/ GOTHIC.exe
ERROR"
Jeszcze coś pisało ale nie zrobiłem screena a potem powtórzyłem proces i pokazał mi się znowu ten pierwszy błąd. Chyba spróbuję Deinstalację.

Ostatnio edytowane przez Es3 : 06-05-07 o 18:13.
RPG
Es3 jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 18:47   #69
cavalorn92
Krwiopijca

Domyślnie

mam pytańsko co jaki czas jest respawn potworków? nie mam żadnego patcha..

mam też problem z misją z lewym handlem rudą z magami wody: otóż poszedłem do węża i pierwszą opcją dialogową było coś w stylu "pozbyłem się tych wszystkich pełzaczy" ( wcześniej powybijałem wszystko) i kazał mi zgłosić się do alberto (jak mniemam) a póżniej wcisnąłem nową opcje dialogową w stylu czy wie coś o handlu rudą... i oczywiście kazał mi powybijać pełzacze których już nie było... u alberta nie mam żadnej opcji dialogowej i nic nie mogę zrobić. Po rozmowie z wężęm myślałem że jest wszyhstko cacy i niestety zapisałem gre. i wcześniejszy save na 3 godziny wcześniej... i wczytać nie zamierzam bo najbardziej nienawidze robić wszystko od początku... mam nadzieje że pomożecie
RPG
cavalorn92 jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 19:06   #70
Arkadius1991
Czarny Goblin

Arkadius1991 awatar

Domyślnie

Niestety chyba musisz wczytać poprzedni save bo ja też niestety tak miałem...
RPG
Arkadius1991 jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 22:08   #71
Es3
Krwiopijca

Es3 awatar

Domyślnie

Problem z wczytywaniem zniknął. Grę zapisuje teraz na drugie miejsce a na pierwszym jest stary save. Niestety, gdy idę do tego obozu gdzie w G II jest Bagienny Smok wyskakuje głupi błąd. Chyba ściągnę MT w wersji 1.00 a potem wszystkie patche i zobaczę co będzie.

EDYCJA:
Już wszystko OK. Wszystkie błędy znikły gdy zainstalowałem PlayerKit'a i odpaliłem same Mroczne Tajemnice. Wcześniej odpalałem przez Gothic.exe i chyba się to gryzło. Jak na pierwszy widok to fajne, fajne...

Ostatnio edytowane przez Es3 : 06-05-07 o 22:35.
RPG
Es3 jest offline  
Nieprzeczytane 06-05-07, 22:27   #72
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Ja osobiście przeszedłem MT w ver. 1.00 i nie narzekałem. Wprawdzie było parę błędów, ale nie mam przynjamniej takich problemów jak np. Es3

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania