Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 30-04-07, 23:22   #49
Bustafarian
Cieniostwór

Bustafarian awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Thorus17 Zobacz post
A jakim cudem według ciebie on ma sie dostać do kopalnii?
Przecież to właśnie Komar może cię tam wpuścić.
Mój błąd, ale gdy doszedłem do obozu Strażników, to miałem ponad 20 bronksów, więc Komar od razu dostał to, co chciał.

Noname17, Mordrag w SO ma parę piw. Poszukaj też w NO. Nie możliwe żebyś nie wiedział, gdzie szukać browarów!

It’s big, it’s bangin, it’s Busta. And those are three B’s that you can take to the bank.
*Leniwy uczeń Fristajla*
RPG
Bustafarian jest offline  
Nieprzeczytane 01-05-07, 00:53   #50
aliens Vuko
Polna Bestia

aliens Vuko awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do aliens Vuko
Domyślnie

mam bardzo proste pytanie?! możecie mi wskazac gdzie są te nowe obozy! z moda Mroczne tajemnice! czyli łowcy orków i tak dalej... ich położenie prosze
Nieprzeczytane 01-05-07, 02:05   #51
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał aliens Vuko Zobacz post
Mam bardzo proste pytanie! Możecie mi wskazac, gdzie są te nowe obozy(po co wykrzyknik?) z moda Mroczne Tajemnice? Czyli Łowcy Orków i tak dalej... Ich położenie, prosze.
  • Obóz Fanatyków - tam, gdzie w Gothic'u II znajduje się bagienny smok; na lewo od Cavalorna jest dróżka, na której są zębacze, wystarczy iść dalej.
  • Obóz Przemytników - na prawo od cytadeli zmiennokształtnych, na plaży, gdzie w podstawowej wersji Gothic'a I znajdowały się ogniste jaszczury.
  • Obóz Łowców Orków - od Pancho ścieżką, później w dół. Iść prosto, aż do obozu. Uważać na orków.
  • Obóz Strażników Starej Kopalni - czy trzeba coś więcej mówić?
  • Świątynia Pradawnych - Wykonać zadanie dla maga na G, który znajduje się Obozie Strażników Starej Kopalni.

Ostatnio edytowane przez szczepek : 01-05-07 o 02:10.
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 00:23   #52
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Cytat:
gdzie można dostać tyle butelek piwa??
Kup sobie w karczmie Siekacza od Orlana. Ma pełno towaru. Po 250 piw,win. 12 piw to w mig można znaleźć.
Cytat:
Napisał Thorus17 Zobacz post
A jakim cudem według ciebie on ma sie dostać do kopalnii? Przecież to właśnie Komar może cię tam wpuścić.
Komar wpuszcza tylko do obozu xD. Carlos wpuszcza do kopalni. Wystarczy mieć spodnie kopacza z kopalni w "kotle" albo od Fiska za załatwienie mu krawca.

Spróbowałem powalczyć z Sheer'garem. Nie da rady go pokonać. Nawet w smoczym pancerzu powala mnie jednym ciosem. Podczas walki wystarczy tylko uciec- on przestaje nas gonić, nic nie tracimy, a zadanie jest zaliczone. Znalazłem wyr.. miecz. Trzeba przywołać paladyna Innosa i go zabić - miecz się zwie statni cios 250 obrażeń-nikt nie podskoczy. Elity padają jak muchy. Kryształ na stole obok Flaq'naga.

Spotkałem kumpla Ur Shaka orka renegata , ale nie wiem do czego on jest potrzebny. Chce razem ze mną walczyć . Towarzysz- ork elita. Zwykle podróżuję ze Skrzypkiem i z obstawą z obozu strażników, a tu odmiana.

He he ork jest w mieście orków. W jednej z jaskiń. Najpierw myślałem , że to jakiś bos , bo ma imię orkowe, siedzi zamknięty za kratą. Po drodze trzeba pokonać wrednego orka i mnustwo orków elitarnych. To ta jaskinia za szamanami orków.

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...

Ostatnio edytowane przez Yzerman : 02-05-07 o 14:08.
RPG
Yzerman jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 12:50   #53
Smuggler
Zębacz

Smuggler awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Yzerman Zobacz post
Komar wpuszcza tylko do obozu xD. Carlos wpuszcza do kopalni. Wystarczy mieć spodnie kopacza z kopalni w "kotle" albo od Fiska za załatwienie mu krawca.
Tak ale twórcy tematu chodziło o to jak się dostać do obozu strażników kopalnii. Bo przecież to Komarowi należy przynieść piwa.

Cytat:
Znalazłem wyr.. miecz. Trzeba przywołać paladyna Innosa i go zabić - miecz się zwie statni cios 250 obrażeń-nikt nie podskoczy. Elity padają jak muchy. Kryształ na stole obok Flaq'naga.
Ten miecz można także znaleźć w kamiennym kręgu w Obozie Uriziela. Jest tam także bardzo fajny pierścień.

Cytat:
Spotkałem kumpla Ur Shaka orka renegata , ale nie wiem do czego on jest potrzebny. Chce razem ze mną walczyć . Towarzysz- ork elita. Zwykle podróżuję ze Skrzypkiem i z obstawą z obozu strażników, a tu odmiana.
A gdzie go znalazłeś? Bo ja jestem już w IV rozdziale i go jeszcze ne spotkałem.

EDIT: Dzięki Yzerman.

Ostatnio edytowane przez Smuggler : 02-05-07 o 14:26.
RPG
Smuggler jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 13:21   #54
Seneka
Polna Bestia

Seneka awatar

Domyślnie

Lecz nadal nikt nie odpowiedział mi na moje pytanie??? Czy ten mod jest po polsku? Można go włączyć odzielnie czy działa jak dodatek??? Zwłaszcza po raz pierwszy się spotykam ze słowem MOD więc proszę się nie śmiać...

EDIT:
Bustafarian, javol, ja capiche! Thx za odpowiedzi!

Ostatnio edytowane przez Seneka : 02-05-07 o 13:49.
RPG
Seneka jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 13:32   #55
Ajacied

Ajacied awatar

Domyślnie

Tak mod ten jest po polsku (tzn. napisy, dubbingu nie ma) i dziala jako dodatek do gry, nie ma mozliwosci wlaczenia go odzielnie.

Królestwo Innosa - Paladyn

RPG
Ajacied jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 13:33   #56
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

Jest po polsku, działa jako dodatek.
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 13:34   #57
Bustafarian
Cieniostwór

Bustafarian awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Seneka Zobacz post
Czy ten mod jest po polsku?
Tak, ten mod został stworzony przez polski zespół, a co za tym idzie jest w pełni po polsku.
Cytat:
Napisał Seneka Zobacz post
Można go włączyć odzielnie czy działa jak dodatek???
Trzeba włączyć go oddzielnie (poprzez program GothicStarter) i jednocześnie działa jak dodatek (wątek moda wpleciony jest w główną fabułę oryginalnej gry).[/quote]

Capiche?

It’s big, it’s bangin, it’s Busta. And those are three B’s that you can take to the bank.
*Leniwy uczeń Fristajla*
RPG
Bustafarian jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 17:47   #58
Noname17

Domyślnie

Ach jak pech to pech... Gdy po raz pierwszy trafiłem do SO zabiłem tam kolesia który się skarżył że mu wycięto dodatkowe drzwi w chacie, z kilkudziesięciu kopaczy musiałem zabić akurat tego potrzebnego, okazało się że mógłby zostać kucharzem w obozie obok kopalni, poje pytanie: czy znajdę gdzieś innego chętnego na stanowisko kucharza?? Czy ewentualne niewykonanie tego zadania niesie jakieś komplikacje, tz czy mimo to przyjmą mnie do obozu przy kopalni??
RPG

Nieprzeczytane 02-05-07, 18:04   #59
Bustafarian
Cieniostwór

Bustafarian awatar

Domyślnie

W obozie przed kopalnią, pod "schodami" do katapulty znajduje się kryjówka kopaczy. Tam znajdziesz kolesia, który może zostać kucharzem.

*Leniwy uczeń Fristajla*
RPG
Bustafarian jest offline  
Nieprzeczytane 02-05-07, 18:53   #60
Noname17

Domyślnie

Poszedłem tam, ten Mark twierdzi że nie umie gotować... to prawda? dzięki
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie