Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Mroczne Tajemnice
Przeładuj stronę Pytania - Mroczne Tajemnice

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 25-04-07, 16:20   #37
Shedragon
Krwiopijca

Domyślnie Nasiona wysokiego dębu

Znalazłem nasiona wysokiego dębu, są koło Starożytnej Areny w pobliżu trolli. Jak grałem poprzednio bez pacha 1.03, to w tym miejscu były nasiona czerwonego buka. Pozdrawiam.
RPG
Shedragon jest offline  
Nieprzeczytane 25-04-07, 18:12   #38
Smuggler
Zębacz

Smuggler awatar

Domyślnie

Ja też już jedne mam.
Znalazłem je na wyspie Uriziela.
Nieprzeczytane 26-04-07, 23:30   #39
Seneka
Polna Bestia

Seneka awatar

Domyślnie

Ten mod to jest wogóle po polski ( przynajmniej napisy)?

Podajcie mi też linka z tym modem jak możecie.
Nieprzeczytane 27-04-07, 07:45   #40
plastus
Krwiopijca

Domyślnie

Nie mam pytań....
Tu link:http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=2914
RPG
plastus jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-07, 23:04   #41
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Mam problem z zadaniem dla przemytników.Thangor kazał mi zanieść ładunek czegoś tam do Quentina, zaniosłem, zabiłem Quentina. Potem wróciłem do obozu, dostałem zadanie przemytu rudy. Od Ratforda dowiedziałem się , że muszę porozmawiać z Cronosem o handlu rudą i tu jest problem, bo nie ma opcji dialogowej o rudzie. Co teraz?

W międzyczasie byłem w kopalnii SO i Wąż kazał mi się pozbyć pełzaczy, to wtedy zdradzi mi imię kupca.Pełzacze pozabijałem, królową też zlikwidowałem i znowu nie ma opcji dialogowej. Muszę porozmawiać z kimś jeszcze o tej rudzie?.Czy to zadanie jest już stracone?.

2. Jak mam pokonać Sheer 'ara. Wyzywa mnie na pojedynek. Czy muszę przegrać ten pojedynek?. Można w ogóle pokonać pradawnego? Jakie zaklęcia są na nich dobre, bo wojownikiem raczej wiele nie zdziałam.

Z jajem próbowałem i nie zadziałało. Jestem w 3 rozdziale. Może jest już za póżno. Jestem magnatem, może trzeba być cieniem.

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...

Ostatnio edytowane przez Yzerman : 30-04-07 o 12:58.
RPG
Yzerman jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-07, 23:35   #42
Mater
Krwiopijca

Mater awatar

Domyślnie

Ja też miałem problem z tym zadaniem i wczytałem wcześniejszego save. Ale za drugim razem zadanie o przemycie rudy wykonałem inaczej czyli w innej kolejności. Najpierw porozmawiałem z Ratfordem a potem poszłem do starej kopali i rozmawiałem z jakimś kopaczem co sobie odpoczywał. Powiedział on mi że Wąż przetapia nielegalnie rude i mam do niego iść. Gdy poszłem do niego miałem przy sobie jajo pełzaczy i dałem Wężowi jako dowód na zbicie pełzaczy. Noi dalej miałem iść do Jana.
RPG
Mater jest offline  
Nieprzeczytane 30-04-07, 14:06   #43
Maniaks
Zębacz

Maniaks awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Yzerman Zobacz post
2. Jak mam pokonać Sheer 'ara. Wyzywa mnie na pojedynek. Czy muszę przegrać ten pojedynek?. Można w ogóle pokonać pradawnego? Jakie zaklęcia są na nich dobre, bo wojownikiem raczej wiele nie zdziałam.
Sheer'gara nie mozna pokonac. Musisz przegrac, zreszta przeciez mowi ci, ze jestes odwazny i takie tam duperele.
Pradawnego mozna pokonac, wiem ze Młotem Beliara na pewno, ale czy inną bronią to nie kojarzę... Spróbuj. A zaklęcia? Wydaję mi się, zę Gniew Innosa (500 dmg), czyli taki ognisty deszcz. Runę tę ma Ognisty strażnik w podziemiach Elin'e.

A propo przemytu rudy. To ja robiłem tak: Dostałem to zadanie to poszedłem do Ratforda, pogadałem z nim i pozniej szybko do Kopalni. Tam najpierw z Draco, potem z Alephem, nastepnie z Węzem i na koniec jak sie dowiedziałem z kim to z tym gosciem pogadałem :P (Alberto).

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
RPG
Maniaks jest offline  
Nieprzeczytane 30-04-07, 17:12   #44
plastus
Krwiopijca

Domyślnie

jak można zostać magnatem w mrocznych tajemnicach?
RPG
plastus jest offline  
Nieprzeczytane 30-04-07, 20:27   #45
Noname17

Domyślnie

"Komar" z obozu przy Starej Kopalnie kazał mi przynieść 12 butelek piwa, od bardzo dawna nie grałem w Gothica1 i po prostu nie wiem gdzie można dostać tyle butelek piwa?? Komar dałmi na to 2 dni, niewiele czasu mi już pozostało... pomóżcie pozdro
RPG

Nieprzeczytane 30-04-07, 21:47   #46
Bustafarian
Cieniostwór

Bustafarian awatar

Domyślnie

Cytat:
jak można zostać magnatem w mrocznych tajemnicach?
Trzeba dołączyć do Strażników Kopalni i trzeba wykonać questa od Kruka (to zadanie zwie się chyba "Zaginieni kopacze")

Cytat:
"Komar" z obozu przy Starej Kopalnie kazał mi przynieść 12 butelek piwa, od bardzo dawna nie grałem w Gothica1 i po prostu nie wiem gdzie można dostać tyle butelek piwa??
Nie zgadniesz! U handlarzy w całej Kolonii! Najbliżej będziesz miał do dwóch sprzedawców z kopalni, którzy na pewno mają razem dwa sześciopaki. Do tego dochodzą browce, które masz przy sobie. Masz jakieś, prawda?

It’s big, it’s bangin, it’s Busta. And those are three B’s that you can take to the bank.
*Leniwy uczeń Fristajla*
RPG
Bustafarian jest offline  
Nieprzeczytane 30-04-07, 22:09   #47
Smuggler
Zębacz

Smuggler awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bustafarian Zobacz post
Najbliżej będziesz miał do dwóch sprzedawców z kopalni, którzy na pewno mają razem dwa sześciopaki.
A jakim cudem według ciebie on ma sie dostać do kopalnii?
Przecież to właśnie Komar może cię tam wpuścić.
Nieprzeczytane 30-04-07, 22:48   #48
Noname17

Domyślnie

Cytat:
Napisał Bustafarian Zobacz post
Nie zgadniesz! U handlarzy w całej Kolonii! Najbliżej będziesz miał do dwóch sprzedawców z kopalni, którzy na pewno mają razem dwa sześciopaki. Do tego dochodzą browce, które masz przy sobie. Masz jakieś, prawda?
Przy sobie mam ledwie 4, chodzę po całej kolonii i jak do tej pory zdobyłem u handlarzy jakieś... 2 piwa, może za słabo szukałem, nie byłem jedynie u sekciarzy, ale oni to raczej fajkami handlują.
RPG

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania