Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Vajhalla

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 09-06-06, 21:40   #73
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Cytat:
Kyroman tak pozatym w twojej sygnaturce jest mini błędzik
nie grupa moderatorska(moderator to na forum sprząta smile.gif ) tylko grupa moderska
Chciałem zauważyć, że wiele osób myli te dwa pojęcia: moder i moderator.

Nie chcę cię tu obrazić Quardzie, ale jak tylko się poznaliśmy (a to już jakiś czas temu), próbowałeś wmówić mi, że "mod" to skrót od "moderatora". Wydaje mi się, że od tego czasu dużo się zmieniło. Tak samo Cynober mógł nie rozróżniać tych pojęć, a błąd naprawi w najbliższym czasie.

Tak jak już napisałem w temacie Bananas Studio, na razie z moim moderowaniem będzie kłopot, więc pracę i naukę będę mógł zacząć pełną parą dopiero w połowie lipca.

Chciałem równocześnie powiadomić wszystkich, że doszło do porozumienia (przynajmniej cząstkowego) między Vajhallą a Bananas Studio. Na forum Gothic Klanu pan Nekromanta Xardasek sam, jako pierwszy, bez niczyich namówień, oficjalnie przeprosił Vajhallan. Ja również przeprosiłem i wierzę, że do moich przeprosin dołączą się inni. Mam nadzieję, że na tym forum nigdy już nie dojdzie do podobnych sporów.

Pozdrawiam Siekacza, Shergara, Ojca Redaktora i SoMa3 (nie wiem jak odmienia się jego nick).

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-06, 23:44   #74
zdunek89
Polna Bestia

zdunek89 awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kyroman@9-06-2006, 20:41
Chciałem zauważyć, że wiele osób myli te dwa pojęcia: moder i moderator.

Nie chcę cię tu obrazić Quardzie, ale jak tylko się poznaliśmy (a to już jakiś czas temu), próbowałeś wmówić mi, że "mod" to skrót od "moderatora". Wydaje mi się, że od tego czasu dużo się zmieniło. Tak samo Cynober mógł nie rozróżniać tych pojęć, a błąd naprawi w najbliższym czasie.

Tak jak już napisałem w temacie Bananas Studio, na razie z moim moderowaniem będzie kłopot, więc pracę i naukę będę mógł zacząć pełną parą dopiero w połowie lipca.

Chciałem równocześnie powiadomić wszystkich, że doszło do porozumienia (przynajmniej cząstkowego) między Vajhallą a Bananas Studio. Na forum Gothic Klanu pan Nekromanta Xardasek sam, jako pierwszy, bez niczyich namówień, oficjalnie przeprosił Vajhallan. Ja również przeprosiłem i wierzę, że do moich przeprosin dołączą się inni. Mam nadzieję, że na tym forum nigdy już nie dojdzie do podobnych sporów.

Pozdrawiam Siekacza, Shergara, Ojca Redaktora i SoMa3 (nie wiem jak odmienia się jego nick).
334077
a w pozdrowienach o mnie zapomniałeś :P

mam nadzieje że współpraca Vajhalli z Bananas Studio będzie owocna
RPG
zdunek89 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-06, 00:09   #75
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by zdunek89@9-06-2006, 22:45
a  w pozdrowienach o mnie zapomniałeś :P

mam nadzieje że współpraca  Vajhalli z Bananas Studio będzie owocna
334160
Jaka wspólpraca?Ja nie mam z nimi nic wspólnego!Po porstu chciałem się pogodzic a nei "łączyc".Ale i tak życze wszytkiego najlepszego.
RPG
Nekromanta Xardasek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-06, 00:12   #76
zdunek89
Polna Bestia

zdunek89 awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Nekromanta Xardasek@9-06-2006, 23:10
Jaka wspólpraca?Ja nie mam z nimi nic wspólnego!Po porstu chciałem się pogodzic a nei "łączyc".Ale i tak życze wszytkiego najlepszego.
334186
a to sorry a pomoc wam nawzajem by sie przydała
RPG
zdunek89 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-06, 00:20   #77
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Nawt gdybym chciał, oni uważają sie za wiele mądrzejrzych, i nie będa sie zadawac z kims takim jak my.Z nimi sie nie dogadasz w sensie współpracy.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-06, 01:04   #78
Ojciec Redaktor
Kąsacz

Skąd: z Żagania (małe miasto niedaleko Żar i Zielonej Góry)
Wyślij wiadomość przez AIM do Ojciec Redaktor Wyślij wiadomość przez MSN do Ojciec Redaktor
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Nekromanta Xardasek@9-06-2006, 23:21
Nawt gdybym chciał, oni uważają sie za wiele mądrzejrzych, i nie będa sie zadawac z kims takim jak my.Z nimi sie nie dogadasz w sensie współpracy.
334199
Nie prowokuj Xardas.
A tak po za tym to Zdunkowi pewnie nie chodziło by sie oD Razu łączyć. Może pO Prostu wzajemna współpraca między wami jak między poziomkami a The Modders. Pomagamy sobie na wzajem (no częsciej coprawda moddersi nam niż my moddersom ale to juz inna sprawa ) dzięki czemu poziomy wydadzą moda który wnosi duuuuuuzo do fabuły a nie 2-3 nowe małe obozy jak na początku miało być :P

RPG
Ojciec Redaktor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-06, 10:13   #79
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Cytat:
Ej Xardasku bez takich bo znowu będzie kłÓtnia, a mnie już się zabardzo niechce z tobą dogadywać od nowa. Jak narazie między nami pokój i niech tak będzie.

PS. Już nas tak łatwo nie sprowokujesz!

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-06, 11:29   #80
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Cytat:
Z nimi sie nie dogadasz w sensie współpracy.
Doszło do oficjalnych przeprosin, ale o współpracy chyba zbytnio nie było mowy. Chodziło jedynie o zakończenie sporów, a rozmawiać ze sobą nie musimy.

Cytat:
a w pozdrowienach o mnie zapomniałeś
Nie zapomniałem, tylko Ciebie pozdrowiłem w temacie o bugach, bo tam też pisałeś. Tak więc zmieniam pozdrowienia:
Pozdrawiam Siekacza, Shergara, Ojca Redaktora i SoMa3 (nie wiem jak odmienia się jego nick) oraz ZDUNKA89!!!

PS. Zostałem demokratycznie wybrany na dowódcę Vajhalli!!! Widzę, że koledzy mnie szanują.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-06-06, 11:41   #81
Nekromanta Xardasek
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by izdeb1991@10-06-2006, 09:14
PS. Już nas tak łatwo nie sprowokujesz!
334272
Ej!Czy ja Was prowokuje?Ja tylko pisze że z Wami sie nei da dogadac, ledwo co sie pogodziliście ze mną i to nie z waszej woli tylko ja to zaproponowałem, więc już zakończmy temat.
RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-06, 15:22   #82
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Witam!!!

Chyba mogę uznać nasz spór z Bananas Studio za całkowicie zakończony. Rozmawialem niedawno z członkami teamu, a z panem Xardaskiem nawet jak ze starym kumplem. Co więcej, wyjawił mi zamierzenia względem nowego moda i mam nadzieję, że w najbliższym czasie będę miał przyjemność sobie w niego pograć. Ze względu na lojalność wobec nowych sprzymierzeńców nie wyjawię tutaj planów BS, ale mam nadzieję, że pan Xardasek lub inny członek teamu zrobi to za mnie.

Co do pracy naszej grupy, to po raz kolejny muszę tu wspomnieć (szczególnie dla tych, którym nie chce sięprzeczytać całego tematu, a wypytują sieo wszystko), że do połowy lipca nie dam rady nic zrobić ze względu na chwilowy brak dostępu do komputera, a co za tym idzie - Internetu.

Co do tradycyjnych już pozdrowień, postaram się zbytnio nie rozpisywać. Tak więc pozdrawiam:
Wszystkich członków Bananas Studio, pana Mr Ecko, który im pomaga i jego team, wszystich członków teamu Poziomkaz i oczywiście naszej kochanej Vajhalli!!!

PS: O kurdę, chyba jednak się przypadkiem rozpisałem!!!

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania