Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Vajhalla

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 07-06-06, 22:40   #61
Avertheme
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Avertheme
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Kyroman@7-06-2006, 20:40
Witam, drodzy moderzy, i ci starsi i bardziej doświadczeni, jak i Vajhallanie i banańce... No dobra,
Na koniec także uwaga do Averthema, który jest jeszcze początkujący:
Jak już cytujesz, to już zamknij quote. Bardzo przydaje się ty kombinacja Alt + Q.
332901
Wybacz, zapomniałem zamknąć

...:::VISCA EL BARCA:::...
RPG
Avertheme jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-06, 12:12   #62
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Oj, drogi Averthemie, wydaje mi się, że coś często Ci się zapomina.

Zapraszam wszystkich na forumGothic Klanu do działu o Vajhalli. Wszystkich Vajhallan proszę o dopisywanie się pod moim tematem o nas.

Drogi Shergarze!
Cytat:
w nieliniowość fabuły Wam i tak nie uwierzę
Stworzenie nieliniowej fabuły to tylko kwestia czasu. Nawet długiego czasu. Jeśli już będziemy umieć sprawnie i szybko edytować dialogi, to nie sprawi to większego kłopotu. Liczę oczywiście także na twoją pomoc, jeżeli chciałbyś taką fabułę zobaczyć szybciej. Mam także nadzieję, że w Waszym modzie nie zabraknie dużej ilości nowych misji.

Widziałem waszą katapultę i bardzo mi się spodobała. Mam nadzieję, że w Waszym modzie będzie jakaś duża wojna, bo aż już mnie ręce świerzbią, żeby pograć.

PS: Vajhallanie, dodajcie sobie ten obrazek do sygnaturki:
http://img515.imageshack.us/my.php?image=nowy27ig.jpg żeby każdy wiedział, że jesteście Vajhallanami.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-06, 14:09   #63
shergar
Krwiopijca

Domyślnie

Nieliniowa fabuła to moim zdaniem pojęcie względne. WYstarczy jeżeli zrobicie kilka możliwości wykonania tych samych zadań i może z dwie ścieżki postępowania dla Bezia...

Nieliniowa fabuła to jest w RPG (i to tylko z dobrym MG, który potrafi nieźle improwizować - czyli nieskromnie pisząc, takim jak ja ).

Zróbcie też trochę zadań pobocznych, aby gracz mógł sobie odetchnąc od głównej fabuły...

No i nie traćcie zapału

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...
RPG
shergar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-06, 16:27   #64
Ojciec Redaktor
Kąsacz

Skąd: z Żagania (małe miasto niedaleko Żar i Zielonej Góry)
Wyślij wiadomość przez AIM do Ojciec Redaktor Wyślij wiadomość przez MSN do Ojciec Redaktor
Domyślnie

Tylko nie stawiajcie z byt wysokich wymagan sobie bo w tym utoniecie jak pewna znana na tym forum grupa :P
Zacznijcie od małego obozu z kilkunastoma NPC,a póxniej się bierzcie za coś wielkiego.

RPG
Ojciec Redaktor jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-06, 23:18   #65
Quard
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Tylko nie stawiajcie z byt wysokich wymagan sobie bo w tym utoniecie jak pewna znana na tym forum grupa
No i właśnie postanowiliśmy tak robic, najlepiej jakby każdy osobno stworzył jakiś mały modzik... ja właśnie robię, chcę się nauczyć sam, a dopiero potem rozpocząć działalność wraz z moją szanowną ekipą Vajhallą stawiając wyższe i trudniejsze cele... przyznam bez fałszywej skromności, że jestem gorszy niż gorszy bo dokońca nie rozumiem spacera i misji nie umiem robić... nie wspominając o 3Ds Maxie... wstyd , chociaz uczę się to stawiam na drodze coraz bliższe celu wyzwania... mam nadzieję że kiedyś zrównam się z prawdziwymi moderami...
RPG
Quard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-06, 23:41   #66
Ojciec Redaktor
Kąsacz

Wyślij wiadomość przez AIM do Ojciec Redaktor Wyślij wiadomość przez MSN do Ojciec Redaktor
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Quard@8-06-2006, 22:19
No i właśnie postanowiliśmy tak robic, najlepiej jakby każdy osobno stworzył jakiś mały modzik... ja właśnie robię, chcę się nauczyć sam, a dopiero potem rozpocząć działalność wraz z moją szanowną ekipą Vajhallą stawiając wyższe i trudniejsze cele... przyznam bez fałszywej skromności, że jestem gorszy niż gorszy bo dokońca nie rozumiem spacera i misji nie umiem robić... nie wspominając o 3Ds Maxie... wstyd , chociaz uczę się to stawiam na drodze coraz bliższe celu wyzwania... mam nadzieję że kiedyś zrównam się z prawdziwymi moderami... 
333627
lTo co powiem to będzie niemiłe :/
Żałośni jesteście. Jak już zebraliście mod team to róbcie coś w teamie. A jak kazdy jak narazie nic nieumie/ umie niewiele to uczcie się czegoś innego.
Niech 1. będzie skypterem, 2 grafikiem 2D, 3 grafikiem 3D i wtedy zrobicie coś porządnego i jak juz się zebraliście w kupe to bądzcie kupą twardą, a nie rzdką która się rozłazi.
To tyle

RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-06, 14:10   #67
Quard
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
lTo co powiem to będzie niemiłe :/ Żałośni jestescie
No i było nie miłe, ale chyba lepiej żeby każdy stworzył swój malusieńki modzik dla treningu... potem złączmy go w całość... nasza ekipa jak dotąd jest twarda, wszyscy pomagają sobie nawzajem... ja się uczę skryptów narazie, jeśli chodzi o to:

Cytat:
Niech 1. będzie skypterem, 2 grafikiem 2D, 3 grafikiem 3D
...ale potem wezmę się za doskonalenia moich umiejętności w spacerze, albo 3Ds Maxie (marzenia)... a pozatym to co napisałeś w tym poście w "minusach" jest dla Vajhalli "plusami", gdyż wad naszej ekipy nie wymieniłes... to tyle z mojej strony
RPG
Quard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-06, 17:59   #68
zdunek89
Polna Bestia

zdunek89 awatar

Domyślnie

Kyroman tak pozatym w twojej sygnaturce jest mini błędzik
nie grupa moderatorska(moderator to na forum sprząta ) tylko grupa moderska
RPG
zdunek89 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-06, 18:06   #69
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Cytat:
Kyroman tak pozatym w twojej sygnaturce jest mini błędzik
nie grupa moderatorska(moderator to na forum sprząta smile.gif ) tylko grupa moderska
Heh zauważyliśmy to wczoraj. Trzeba sie skontaktować z Cynoberem aby poprawił.
Cytat:
Jak już zebraliście mod team to róbcie coś w teamie
Ja też wolałbym aby to wszystko robić wspólnie. Ale niestety jeszcze nie jesteśmy w pełni umiejętni. Więc jak Quard napisał robimy najpierw samemu małe modziki, aby złapać wprawę. A gdy wszystkiego spróbujemy będziemy mogli sprawdzić w czy sie najlepiej czujemy i wtedy wybrać "specjalizacje". Wtedy będziemy mogli z czystym sercem poroździelać zadania.

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-06, 18:08   #70
Ojciec Redaktor
Kąsacz

Domyślnie

Jak każdy będzie robić swojego małego moda to kazdy siłą rzeczy zostanie skrypterem, a porządny team wyamaga czegoś wiecej niż scenarzystów i skrypterów

RPG
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-06, 18:27   #71
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Cytat:
Jak każdy będzie robić swojego małego moda to kazdy siłą rzeczy zostanie skrypterem, a porządny team wyamaga czegoś wiecej niż scenarzystów i skrypterów biggrin.gif
No co prawda to prawda ale jak sie Quard na coś upsze , ale są tego też dobre skutki o których pisałem w poprzednim poscie.

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-06, 20:05   #72
shergar
Krwiopijca

Domyślnie

W sumie to Wasz wybór jaką strategię usatlicie aby doskonalić swoje umiejętności.

Ale z drugiej strony ten kto dużo umie to czasami tak naprawdę nie potrafi nic

Myślę, że już teraz każdy z Was ma jakieś tam pojęcie o swoich preferencjach i możliwościach.

Poza tym to bez sensu, żeby grafik 3D babrał się skryptami (no chyba, że Orc ).

Każdy powinien doskonalić się przede wszystkim w jednym kierunku. Bo przede wszystkim oszczędzacie na czasie a do tego nabieracie wiele więcej doświadczenia w danej dziedzinie.

U nas jest podział i to się sprawdza doskonale. CO oczywiście nie oznacza, że jak ktoś jest skrypterem to nie potrafi obsługiwać gomana, etc.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ale to Wasz wybór - my możemy tylko coś zasugerować...

Powodzenia

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...
RPG
shergar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania