Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Vajhalla

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 06-06-06, 22:15   #49
sam fisher
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do sam fisher
Domyślnie

Ops sorka myślałem że to ojczulek wybacz
Przecie widze ze chiałeś napisać bana aż taki głupi nie jestem
RPG
sam fisher jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-06, 22:26   #50
zdunek89
Polna Bestia

zdunek89 awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by sam fisher@6-06-2006, 21:16
Ops sorka myślałem że to ojczulek wybacz 
Przecie widze ze chiałeś napisać bana aż taki głupi nie jestem 
332441
nie bana tylko warna
ojczulek może być też obraźliwe ale kit z tym ja sie czepiać nie będe
RPG
zdunek89 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-06, 22:42   #51
Avertheme
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Avertheme
Domyślnie

Łooooł... trochę mi Vajhalle (Izdeb1991, [dla którego szacunek ] i Kyroman [również szacunek{o innych nie wspomnę }]) posłodzili... Tak jak bodajże Kyroman napisał (nie jestem pewien, bo nie chce mi się sprawdzać (wrodzone lenistwo... ) ) dopiero się uczymy (nie wiem jak reszta ale ja na pewno).

[quote]na tym właśnie polega moja "taktyka" żeby stworzyć zgrany zespół i się uczyć
Cytat Kyromana

Zgadzam się z tą "taktyką". Gyby nie rekrutacja do Vajhalli i pomoc w stawianiu pierwszych kroków w moderskim świecie Izdeba1991 (a będzie ich jeszcze wiele ) nie wiedziałbym... co to mod. No cóż, obciach, ale jednak

P.S. Jeszcze jedno pytanko (a może prośba):
Jeżeli ktoś z bardziej (niż ja oczywiście) moderatorów(?) mógł (nie) dużo czasu poświęcić na odpowiedzi na moje pytania o tworzenie modów itp. to niech mi wyśle PW z numerem GG albo coś.

Z góry dzięks

...:::VISCA EL BARCA:::...
RPG
Avertheme jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-06, 22:52   #52
Quard
Chrząszcz

Domyślnie

My sie nie reklamujemy... po prostu tak wyszło... przez te kłótnie, a tak naprawde chcieliśmy poinformować o potrzebie osób do naszej, co prawda, nowopowstałej ekipy... i teraz zastrzeżenie do Xardaska

Cytat:
Ja mam sie z nimi połączyc?Przecie oni nic nie umieją, a zwłaszca ten Quard, on był naszym testerem a nie jakąs ważna osobą, jak go przyjałem to nawet nie wiedzial co to mod!Juz dawno chcieliśmy go wyrzucic!
Ja się zdążyłem dużo, no może na twoją miarę dużo nauczyć, dla tego Bananas Studio cały czas czytałem tutoriale i wyszło mi to na dobre, a dlaczego "nic nie robiłem"? Bo tak naprawdę dla Ciebie liczyła się twoja sama praca (no i jeszcze troche praca Gorna). Jak np. mówiłem, że zrobiłem Leppera zamiast Wrzoda to ty co? Miałeś to w du*ie... A dlaczego? "bo byłes zajęty". I nie gadaj że ja nic nie robiłem... bo nasmiecone mam tymi texturami dla ciebie Xardasek całe MOJE DOKUMENTY... W podobny sposób wywaliłeś izdeba1991, a za co? Za to, że raz zrobiłe teksturke super-mana zamiast jakoś fajnie przerobic zbroje cienia... i nie gadaj już wiecej że ja nic nie umiem, gdyz zaczynałem od takiego samego poziomu umiejętności jak ty, lecz ja się z ciebie nie śmiałem...

P.S Zapomniałbym o najważniejszym, Xardasek śmiał się z nas, że nic nie umiemy i jestesmy daremni, a sam do tej pory dodał tylko napis na ubraniu kucharza "Pizza Chuck", no i podmienił texturę głowy Gomeza na Chucka Norrisa...
RPG
Quard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-06, 12:00   #53
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Cytat:
Zapomniałbym o najważniejszym, Xardasek śmiał się z nas, że nic nie umiemy i jestesmy daremni, a sam do tej pory dodał tylko napis na ubraniu kucharza "Pizza Chuck"
Quardzie, także nie zapominaj kto dał pomysł (ba, większośc pomysłów) na Pizze Chuck. I z tego wynika, że Xardasek nie tylko chwali się swoimi "wyimaginowanymi" umiejętnościami, ale także podkrada ludziom pomysły bez wyrażenia przez nie na to zgody.
Cytat:
W podobny sposób wywaliłeś izdeba1991
Tak, Xardasek najpierw mówi, że dobrze, że cie przyjąłem, a potem co? Wyrzuca na bruk jak jakiegoś kundla. Są na to dowody:
Cytat:
(cytat z archiwum GG)
dobrze że Cię przyjąłem.(...)bo dałęs juz 2 pomysłu, 1 z tą piza chuck.
i tak właśnie on postępuje ze wszystkimi!!

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-06, 12:29   #54
Gorn_
Chrząszcz

Domyślnie

Ludzie co tu sie dzieje

Przeciez tworzenie modow to zabawa a nie wojna , a wy traktujecie to jak wojne
ja osobiscie nic do was nie mam !
,ale my tez nie jestesmy mistrzami w dziedzinie ''moderowania''
,tak wiec tworzcie swoje mody , a nam pozwalajcie tworzyc nasze !
aaaaaaa jeszcze cos !

myslicie ze to nas koniec , za to ze zabraliscie Quard'a do siebie
nie , sami sobie tez mozemy poradzic !

tak wiec zycze wam udanej pracy !!
Nieprzeczytane 07-06-06, 12:40   #55
izdeb1991
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do izdeb1991
Domyślnie

Cytat:
Kto tu powiedział, że my coś akurat do CIEBIE mamy.
Przeczytaj początek tematu, to Xardasek zaczął nas obrażać! Niewiem jak Kyroman, ale i mnie to powoli zaczyna męczyć. Myśle o zaprzestaniu sporu. Ale ja nie mogę też zabronić tego szanownemu0 Kyromanowi, a Quard chyba prowadzi osobisty spór z Xardaskiem, ponieważ w BS chciał być kimś więcej niż tylko testerem i info, a Xardasek go potraktował prawie jak NAS: Kyromana i mnie.

RPG
izdeb1991 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-06, 13:58   #56
\\Siekacz
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Jeżeli ktoś z bardziej (niż ja oczywiście) moderatorów(?) mógł (nie) dużo czasu poświęcić na odpowiedzi na moje pytania o tworzenie modów itp. to niech mi wyśle PW z numerem GG albo coś.
Raczej możesz zadawać pytania na www.źródło-spamu w końcu poto to forum jest.

A co do waszch kłótni to nawed dobrze, konkurencja na pewno was zachęci do wykazania sie.
Poza tym zgrywa sie zespół .
Wasza kłótnia by była lepsza jak byście sie osiągnięciami chwalili.

A tera od siebie. Lepiej uczcie sie skryptów, szukajcie ciekawych funkcji..Bo bez tego ani rusz.

I mam pytanie do Izdeba, co w ogóle zamierzacie zrobić?

Radził bym zacząć od robienia małych modów, im większy tym trudniej skończyć.
RPG
\\Siekacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-06, 14:09   #57
Quard
Chrząszcz

Domyślnie

Może najpierw przejdźmy do pytania Siekacza (może było skierowane do izdeba, ale ja na nie odpowiem)

Cytat:
I mam pytanie do Izdeba, co W Ogóle zamierzacie zrobić?

Na to pytanie dostaniesz odpowiedź tu
gdyż nie będę się rozpisywał...

Inne posty chciałbym pozostawić bez komentarza, mówią same za siebie... Ale tak pozatym? Czy nie zauważyliście, że jakoś Xardasek się nie odzywa?
RPG
Quard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-06, 15:13   #58
shergar
Krwiopijca

Domyślnie

Ok poczytałem sobie o waszych planach i w całej rozciągłości zgadzam się z tym n00bem Siekaczem

Rozwinięcie wątku fabularnego to podstawowa podstawa, jeżeli planujecie większy mod. Oczywiście możliwość wyboru (bo w nieliniowość fabuły Wam i tak nie uwierzę ), większa interakcja, zadania poboczne, alternatywne zakończenia (w zależności od prowadzonej przez gracza postaci), etc. to podstawa.

Tak na marginesie to wszystko to co jest powyżej znajdziecie w naszym m(i)odzie

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pomysł ze skrytobójcami jest ok. Ja kiedyś zrobiłem taką zbroję. Ale chyba nigdzie jej nie wokorzystam więc możecie ją sobie przywłaszczyć (jezeli chcecie):

Kiedys też planowałem gildię skrytobójców, ale może w G3 się ją zrobi

Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...
RPG
shergar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-06, 16:27   #59
Avertheme
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Avertheme
Domyślnie

[quote]
Raczej możesz zadawać pytania na www.źródło-spamu w końcu poto to forum jest.

Dzięks Siekacz. Może niekoniecznie o to chodziło, gdyż mogę wam zaśmiecać forum głupimi (jak dla was) pytaniami. Ale dzięki i pozdro

Aha, wam też życzę udanej pracy Gorn . Nic nie mam do Bananas Studio (przynajmniej nie do wszystkich ) jednak może dzięki temu "drobnemu" incydentowi wyjdzie nam to na dobre i zmotywuje do tworzenia dobrych modów i rozwijania swoich umiejętności moderskich.

...:::VISCA EL BARCA:::...
RPG
Avertheme jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-06, 20:39   #60
Kyroman
Skazaniec

Domyślnie

Witam, drodzy moderzy, i ci starsi i bardziej doświadczeni, jak i Vajhallanie i banańce... No dobra, członkowie Bananas Studio.

Uwaga!!! Co do naszych zamierzeń względem moda, to ten bardzo rozwinięty mod jest w planach. i to chyba na razie bardzo przyszłych.

Cytat:
Chcemy stworzyć dobrego, rozwiniętego moda do gry Gothic.
Na razie nie jesteśmy jeszcze tak dobrzy jak The Modders lub Poziomkaz Modders, więc na razie zajmiemy się mniejszymi modzikami, a ten zostawimy na przyszłość. Kilku z Poziomkazów (jeśli mogę tak ich nazwać) zaoferowało pomoc, a Siekacz nawet pomógł mi już stworzyć mojego pierwszego moda.

Teraz konkretnie do innych Vajhallan:
Chciałbym, żebyście swoje pomysły na naszego wyżej opisanego moda zamieszczali TU lub też TU.
Mam kontakty z forumowiczem, który zaoferował napisanie scenariusza i stworzenie filmików. Nie wiem jeszcze dokładnie, ale mam nadzieję, że od czasu ostatniej rozmowy nie zmienił zdania.
A na razie planuję stworzyć jakieś małe mody, na których dopiero będziemy zdobywać doświadczenie.
Chciałbym, aby tak na początek każdy Vajhallan poczytał sobie tutoriale na Modders, a poza tym żeby spróbował zrobić postać ze swoim nickiem w nazwie i dać jej misję. Też się postaram tym zająć.
A poza tym to proszę o kontakt ze mną przez GG. Mam nadzieję, że kązdy ma mój numer, albo przynajmniej numer Izdeba albo Quarda.

Wydaje mi się również, że niedługo zmieni się nasza sygnaturka, bo dałem zadanie Cynoberowi, aby się zajął ładnym napisem i wydaje mi się, że właśnie skończył.

Cytat:
Ja też, drogi Gornie, nie mam nic do Ciebie, i myślę, że Izdeb też nie, więc proszę o współpracę.
Na koniec także uwaga do Averthema, który jest jeszcze początkujący:
Jak już cytujesz, to już zamknij quote. Bardzo przydaje się ty kombinacja Alt + Q.

RPG
Kyroman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania