Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II > Pomoc
Przeładuj stronę oko innosa

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-01-06, 23:06   #1
Joey_18
Chrząszcz

Domyślnie

po przybiegnięciu do słonecznego kręgu- nie zabijam poszukiwaczy bo są za dobzi- jak mozna zabic poszukiwacza na 18 poziomie? podbiegam do ołtarza a tam NIE MA ZADNYCH SZTĄTKÓW OKA!! i co ja mam zrobic? Gadałem zkumplem i on mi powiedział ze muze najpierw przejsc noc ruka (gram z dodatkiem) zeby potem ruszyc z fabułą główną.. czy to prawda? i co mam zrobic bo nie wiem za bardzo o co chodzi... jak moge wyrżnąc wszystkich poszukiwaczy w tym lesie? i jeszcze jedno. Jak działa czar grom, bo jak go naceluje an psozukwicza to przez chwile jest efektowna burza i nic... POMOCY
RPG
Joey_18 jest offline  
Nieprzeczytane 24-01-06, 09:01   #2
Loco the Innos messenger
Polna Bestia

Domyślnie

Grom działa jak deszcz ognia. Czyli jest burza, a ty musisz podejść pod przeciwnika.
A jak ich zabić?? Powyrzynaj potworki we wszystkich zakamarkach (te które jesteś w stanie zabić) to wbijesz z 30lvl. Z Okiem Innosa to najpierw musisz zrobić misje dla Lorda Hagena i dać mu dowód, ze w GD są smoki.

Aby NAPRAWIĆ Oko Innosa trzeba wrócić z Jarkendaru.

RPG
Loco the Innos messenger jest offline  
Nieprzeczytane 24-01-06, 09:08   #3
Tudor
Chrząszcz

Domyślnie

Moim zdaniem powinieneś najpierw przejść dodatek aby nabić sobie poziom. Poszukiwacze są zbyt silni i raczej będziesz musiał ich omijać, nie nabijesz na nich punktów. Nawet z szponem beliara poszukiwacze długo się trzymią. Oko innosa powinno być na miejscu, jak ja gram to zawsze jest.
RPG
Tudor jest offline  
Nieprzeczytane 24-01-06, 09:24   #4
Wojtas_1992
Krwiopijca

Wyślij wiadomość przez AIM do Wojtas_1992
Domyślnie

ja jak grakem paladynem tez mialem (maly) problem z tymi poszukiwaczami 1 czy 2 to nic. Ale przy krgu jest ich wielu. Ja najpierw wybilem tych poszukiwaczy co pilnuja kregu dopiero tych co byli w kregu. co pewien czas cofalem sie by naladowac zycie. i zdobylem oko. (najpierw przeszedlem sie do hagena)

:spox:
Nieprzeczytane 24-01-06, 11:04   #5
Joey_18
Chrząszcz

Domyślnie

w tym rzecz, ze byłem juz u hagena i dałem mu list od paladyna z doliny... ale pojde za radami i zaczne dodatek. dzieki
RPG
Joey_18 jest offline  
Nieprzeczytane 25-01-06, 22:50   #6
Marciak
Polna Bestia

Marciak awatar

Wyślij wiadomość przez ICQ do Marciak Wyślij wiadomość przez Skype™ do Marciak
Domyślnie

Jak przejdziesz dotatek i wybijesz poszukiwaczy i nic to musisz przyzwac w marvinie "insert pc_rockefellera" a tam znalesc oko innosa te co pisze klejnot jest pozbawiony mocy i oprawa zniszczona, ale miejmy nadzieje ze tego g**na zwanego jako kody nie bedziesz musial używać.

Don Mariano
RPG
Marciak jest offline  
Nieprzeczytane 26-01-06, 01:13   #7
Kor Angar
Kąsacz

Kor Angar awatar

Domyślnie

O jednej rzeczy nikt tu nie powiedział, powinieneś porozmawiać z jednynm z tych poszukiwaczy, żeby otrzymać zapis w dzienniku, wtedy artefakt powinien się pojawić. Noc Kruka musisz przejść, bez tego nie będziesz mógł naprawić Oka Innosa.
Dobrym sposobem na poszukiwaczy jest kusza, kiedy grałem Najemnikiem rozwalałem tych Poszukiwaczy pojedyńczo, taktyką strzał i ucieczka w bok przed nadlatującą kulą ognia.

Nie używaj kodów, skoro twórcy gry obstawili tak Słoneczny Krąg Poszukiwaczami, to znaczy, że miało być tam trudno. Musisz znaleźć na nich sposób, odpowiednio wytrenować postać.
cRPG to rodzaj gry wymagającej wysiłku umysłowego.
Nieprzeczytane 26-01-06, 16:37   #8
Joey_18
Chrząszcz

Domyślnie

zapomniałem tego napisac- gadałem z jednym z nich i dostałem wpis w dzienniku +750 doswiadczenia. A oka nie ma tak jak juz mówiłem. Aha i jedno co mnie ciekawi to to ze jak wróce do klasztoru to mam kwestie do rozmowy "odzyskałem oko- jest zniszczone"- dziwne nie? Narazie siepie Noc Kruka
RPG
Joey_18 jest offline  
Nieprzeczytane 27-01-06, 10:04   #9
china
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do china
Domyślnie

Widze ze wszyscy nie wiecie chyba co mówicie!!!! Bez obrazy ale jak dajecie mu takie rady!!! Żeby dostac oko innosa musisz isc najpierw do górniczej doliny po dowody dla lorda hagena. Potem jak juz przyjdziesz z tymi dowodami, hagen wysle cie do klasztoru a tam ci powiedza ze oko zostalo skradzione i dopiero wtedy idziesz do kamiennego kregu po oko. A i kto wam wszystkim powiedzial ze trzeba grac z dodatkiem ze przejsc gothic2 co?? Przecież to kompletna bzdura!!!!!
Nieprzeczytane 27-01-06, 21:36   #10
KRIS06
Zbanowany

Domyślnie

Nie wiem o ci biega Andrex. Ale ma zamiar odpowiedziec temu co zadal pytanie pierwszy i temu co to W OgÓle zaczol.Sluhaj jesli ci sie nie hce to nie muszisz przechodzic dodatku no hyba ze chesz miec ciekawszmo fabule i wiencej expa ale nie wazne ,wedlug albo zapomniels czegos wykonac jesli tak to wejdz na stronek o Gothicu 1,2 i dodatku to tam sie dowiesz czego nie wykonales lub sproboj pokonac poszukiwaczy bo hyba to terz trzeba zrobic ale przed tym oni cos ci tam chcom powiedziec i wtedy jest zapis w dzienniku i wedlug mnie to trzeba zrobic no chyba ze masz jakiegos zlosliwego buga.

Cuz sproboj ale nie gwarantuje efektu mozesz jeszcze gre przeinstalowac i tam save wsadzic ale jak muwie nie gwarantuje efektu.
RPG
KRIS06 jest offline  
Nieprzeczytane 27-01-06, 22:13   #11
avfan
Chrząszcz

Domyślnie

Apropo jak rozwalić Poszukiwaczy Jest na to prosty sposób. Ja np Stanąłem za kamieniem w słonecznym kręgu tak że nie mogli mnie walić z kuli ognia a następnie rzuciłem 3 GROMy I PO kłopocie
RPG
avfan jest offline  
Nieprzeczytane 28-01-06, 12:52   #12
Joey_18
Chrząszcz

Domyślnie

musiałem przejsc dodatek, bo dopiero po zabiciu kruka myxir ruszył do miasta i vatras mógł udac się do słonecznego kręgu- inaczej nie naprawiliby oka- takze nie mozna w 3 rodziale ominąc dodatku
ja juz sobie proadziłem- jak wysłałem 3 magów do kręgu to sami się rozprawili z poszukiwaczami- i wtedy oko było juz na swoim miejscu
dzieki za rady
RPG
Joey_18 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania