Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Zbroje.

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 24-06-09, 14:24   #13
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Cytat:
Co do magów bitewnych też zgadzam się z Noderlandem.
On ma nick Nederland...
Cytat:
a co do szat magów chronią ich ze względu na magie.
Ok, pewnie masz racje. Ale zaczarowany kaptur, troche dziwne...
Ale macie racje. Magowie bitewni to tacy paladyni.
RPG
Arturrr jest offline  
Nieprzeczytane 25-06-09, 14:43   #14
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Nie miałbym nic przeciko temu gdyby pojawił się płaszcze "specjalisyczne". Np taki, który daje nam na krótki okres niewidzialność, albo taki, dzięki któremu stajemy się niezauważalni dla konkretnych potworów.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 25-06-09, 14:49   #15
Aravilar
Polna Bestia

Aravilar awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
Nie miałbym nic przeciko temu gdyby pojawił się płaszcze "specjalisyczne". Np taki, który daje nam na krótki okres niewidzialność, albo taki, dzięki któremu stajemy się niezauważalni dla konkretnych potworów.
Niezuważalni dla konkretnych potworów (jak byśmy chcieli zabić takiego stwora to byłoby to proste, gdy ten nas nie widzi), a co do tych płaszczów to one nie pasują do klimatu Gothica (takie jest moje zdanie na twój pomysł).
Aravilar jest offline  
Nieprzeczytane 25-06-09, 14:54   #16
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Może być tak, że nasza postać na początku nie może pokonać jakiegoś bosa i musi przejść obok niego...
Zresztą się nie upieram, i ak nie mamy wpływu na to co znajdziemy w grze.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 25-06-09, 16:50   #17
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
Chodzi ci o coś takiego jak Płaszcz Hobbita we Władcy Pierścieni? Uważam pomysł za dobry. Na początku gry możemy przecież nie pokonać takiego Trolla czy Cieniostwora. Można byłoby go nosić też bez niewidzialności czy innych specjalnych zdolności, lecz ochronę miałby gorszą. Pomysł jest moim zdaniem fajny, jestem za.
Nederland jest offline  
Nieprzeczytane 25-06-09, 17:02   #18
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Po prostu nie chciałbym, aby można było tylko ulepszać swoją zbroję w górę... Czasem, dla urozmaicenia przy jakimś zadaniu, przydałoby się odzienie, które ma tylko jeden wypasiony wskaźnik, a resztę malutką. Może być wtedy ciekawiej.
Niby akie zadanko, że mamy wykonać czyjeś polecenie, ale nie w tym, co mamy na sobie, tylko w konkretnym przebraniu.

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 25-06-09, 19:41   #19
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Wiesz, mogło by być tak jak w Oblivionie. Jakieś mniejsze tajne organizacje, które dawały by pancerze takie, jakie nadają się do wykonywania misji w danej grupie. Np w Oblivionie ta gildia zabójców czy jakoś tak. Zadania są zręcznościowe, wymagają sprytu, dlatego dostajemy nawet taką broń. To mi się podoba.
RPG
Arturrr jest offline  
Nieprzeczytane 25-06-09, 19:58   #20
Aravilar
Polna Bestia

Aravilar awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Nederland Zobacz post
Na początku gry możemy przecież nie pokonać takiego Trolla czy Cieniostwora. Można byłoby go nosić też bez niewidzialności czy innych specjalnych zdolności, lecz ochronę miałby gorszą. Pomysł jest moim zdaniem fajny, jestem za.
Taka zbroja z mniejszą ochroną byłaby dobra (cofam swoje wcześniejsze zdanie). Czas niewidzialności powinien być ograniczony do iluś tam sekund. Mając tą zbroje nie moglibyśmy atakować, po uderzeniu stwora, aura niewidzialności zostaje naruszona i znika (gra byłaby prosta gdyby można by było atakować w tej zbroji i przemieszczać się w niej jak długo się chce). Mogłyby być potwory, magowie, (Edit) zbroje jak napisał Arturrr, które wyczuwają skradającą się postać używająca takiego pancerza.

Ostatnio edytowane przez Aravilar : 25-06-09 o 21:52.
RPG
Aravilar jest offline  
Nieprzeczytane 25-06-09, 21:04   #21
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Cytat:
Mogłyby być potwory, magowie, którzy wyczuwają skradającą się postać w tej zbroji.
Np. wilki, które wyczuwały by nas albo jakieś inne potwory.
Osobiście pomysł nie podoba mi się. Wolał bym jednak aby do takich spraw była jakaś zbroja, która miała by właśnie dodatkowe atrybuty itp.
RPG
Arturrr jest offline  
Nieprzeczytane 28-06-09, 16:40   #22
Arim
Zębacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ned
Chodzi ci o coś takiego jak Płaszcz Hobbita we Władcy Pierścieni? Uważam pomysł za dobry. Na początku gry możemy przecież nie pokonać takiego Trolla czy Cieniostwora. Można byłoby go nosić też bez niewidzialności czy innych specjalnych zdolności, lecz ochronę miałby gorszą. Pomysł jest moim zdaniem fajny, jestem za.
Pomysl calkiem fajny i pozwalajacy na roznorodne wykonywanie questow.

Ale o czyms takim jak "plaszcz hobbita" to po raz pierwszy w zyciu slysze i czytam... W ksiazkach Tolkiena nic takiego nie wystepuje wiec moglbys kolego wyjasnic mi coz to takiego jest?

"Tłum ma zbyt wiele oczu, by mieć spojrzenie"
RPG
Arim jest offline  
Nieprzeczytane 28-06-09, 18:56   #23
blaszczyk118
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał Arim Zobacz post
Ale o czyms takim jak "plaszcz hobbita" to po raz pierwszy w zyciu slysze i czytam... W ksiazkach Tolkiena nic takiego nie wystepuje wiec moglbys kolego wyjasnic mi coz to takiego jest?
Cóż.. ja ten płaszcz widziałem tylko w "Bitwie o Śródziemie", jako umiejętność, jeśli się nie ruszamy Hobbitem, jesteśmy niewidzialni dla wrogów..
RPG
blaszczyk118 jest offline  
Nieprzeczytane 28-06-09, 19:06   #24
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Cytat:
Cóż.. ja ten płaszcz widziałem tylko w "Bitwie o Śródziemie", jako umiejętność, jeśli się nie ruszamy Hobbitem, jesteśmy niewidzialni dla wrogów
i dodam że w czasie bycia niewidzialnym nie można atakwoać nikogo. Gdy kogoś atakujemy stajemy się widzialni.
Arim: Tak masz racje. W książkach była mowa o tym że hobbity potrafią się bezszelestnie poruszać. O żadnym takim płaszu mowy nie było.
Pomysł nie podoba mi się... Jeśli musimy się gdzieś dostać bez szturmowego ataku, a strażnik stoi przed bramą, to dobrze bylo by poszukać innej drogi.
Co wy na to żeby dodać takie rękawice jak w grze `thief`. Dzięki tym rękawicą można wspinać się na mury.
RPG
Arturrr jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania