Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Wymyślmy nowe potwory do Arcanii

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 21-06-09, 22:15   #313
Milten07
Chrząszcz

Milten07 awatar

Domyślnie

Zamiast koni fajnie by było, gdyby ktoś zrobił na przykład oswojonego smoka na, którym by było można latać. Najbardziej chciałbym żeby istniał sklep z kupowaniem potworów gdzie będą walczyć u naszego boku albo będzie się na nich jeździć ( wyobraźcie sobie jak bym pędził na trollu albo na chrząszczu xD). A jeżeli chodzi o wymyślonego potwora to na przykład (hmmm) gigantycznego chrząszczo-Trolla.
PS Jeśli ktoś tak jak ja napisał to przepraszam ale nie czytałem wszyskiego bo ten temat ma aż 26 stron!!! Także bardzo przepraszam za błędy
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-06-09, 23:37   #314
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Cytat:
Zamiast koni fajnie by było, gdyby ktoś zrobił na przykład oswojonego smoka na, którym by było można latać.
Mi się pomysł podoba. Ale zobacz parę stron do tyłu. Ten pomysł najwidoczniej podoba się tylko nam xD I dobrze.
Wszyscy mówią że koni nie będzie, ale to chyba jakiś newes.. ;| Na oficjalnej stronie polskiej Gothica było napisane że konie będą....
RPG
Arturrr jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-09, 14:47   #315
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Tak szczerze, to po cholerę nam konie? Skoro ma być rozwiązany problem pokonywania przestrzeni przy pomocy teleportacji, to konie moim zdaniem są zbytecznym dodatkiem.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-09, 15:00   #316
Aravilar
Polna Bestia

Aravilar awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Smutas Zobacz post
Tak szczerze, to po cholerę nam konie? Skoro ma być rozwiązany problem pokonywania przestrzeni przy pomocy teleportacji, to konie moim zdaniem są zbytecznym dodatkiem.
Konie przy teleportacji są zbyteczne, ale gdyby pojawiły się w grze (także kobiety i dzieci) to Arcania a Gothic Tale stała by się bardziej realistyczna.

Edit: @down

Kobiety podałem jako przykład razem z końmi, a co do dzieci wiem, że nie pojawią się w Gothicu (chociaż chciałbym, gra stałaby się bardzo realistyczna).

Ostatnio edytowane przez Aravilar : 25-06-09 o 15:42.
RPG
Aravilar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-09, 15:01   #317
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

Koni nie będzie, będą kamienie teleportacyjne. Jest to napisane w artykułach.

Kobiety będą, dzieci nie będzie. To chyba normalne: tradycja Gothików, można (prawie) każdego zabić. A gdyby można było zabijać dzieci gra by została szybko zdjęta z rynku i twórcy mieli by problemy. To dość logiczne. Z kolei nie zabiorą nikomu możliwości zabijania każdego. BTW, co to ma do potworów?

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX

Ostatnio edytowane przez Macrentofeth : 25-06-09 o 15:03.
RPG
Macrentofeth jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-09, 15:46   #318
Olafinh0
Chrząszcz

Olafinh0 awatar

Domyślnie

Ja proponuję , żeby potwory typu zębacze miały też swój "młodszy" odpowiednik. Współczynniki byłyby 2x mniejsze od zwykłego zębacza. Jeśli to już było, to sorry.

Ostatnio edytowane przez Olafinh0 : 25-06-09 o 15:48. Powód: literówki
RPG
Olafinh0 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-09, 16:43   #319
Nederland
Black Swan

Nederland awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Olafinh0 Zobacz post
Ja proponuję , żeby potwory typu zębacze miały też swój "młodszy" odpowiednik. Współczynniki byłyby 2x mniejsze od zwykłego zębacza.
W G1 były przeto młode ścierwojady i kretoszczury, a w G2 młode wilki i młodzi krwiopijcy. Mi się ten pomysł nie podoba, bo młode i starsze osobniki prawie niczym się nie różnią, tylko atak i HP mają większe, a z wyglądu różni ich tylko wielkość.

Co do wampirów to przyznaję rację - do Gothica nie pasują. Co do oficjalnych stron: możecie podać linki z tymi informacjami albo chociaż adres strony? Jednakże wiadomo nam wszystkim, że twórcy Gothica już wiele obiecywali, a co z tego wyszło to doskonale wiemy.

Cytat:
Napisał Mac
To chyba normalne: tradycja Gothików, można (prawie) każdego zabić. A gdyby można było zabijać dzieci gra by została szybko zdjęta z rynku i twórcy mieli by problemy. To dość logiczne.
Racja. Lecz dzieci mogły być nieśmiertelne albo nie dałoby się ich w ogóle trafić. Dzieci, jak i konie wpłynęłyby na realizm gry. Smutas: wiem, ze teleportacja wyklucza konie, lecz można byłoby używać koni do walki. Przecież kawaleria istniała.

Cytat:
Napisał Arturrr
Na oficjalnej stronie polskiej Gothica było napisane że konie będą....
Na jakiej? Podaj link, bo jedni mówią, że będą, drudzy mówią, że nie będą.

EDIT: thx.

Ostatnio edytowane przez Nederland : 25-06-09 o 20:33.
RPG
Nederland jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-09, 19:45   #320
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Cytat:
Na jakiej? POdaj link, bo jedni mówią, że będą, drudzy mówią, że nie będą.
Dokładnie. Jak nie jesteście pewni w 100 % to nie mówcie.
Proszę : www.gothic.gram.pl poszukaj sobie :P
RPG
Arturrr jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-09, 20:55   #321
Luke
Ognionośca

Luke awatar

Domyślnie

Cytat:
Dokładnie. Jak nie jesteście pewni w 100 % to nie mówcie.
Proszę : www.gothic.gram.pl poszukaj sobie :P
Gwoli ścisłości: ostatnimi czasy kopiują od nas większość newsów [pozdro Mac], a ich oficjalność polega na tym że strona dystrybutora do nich linkuje

RPG
Luke jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-09, 23:57   #322
Xayes
Chrząszcz

Xayes awatar

Domyślnie

Ja chciałbym żeby wreszcie były jakieś ogromne potwory. Nie jakieś karły >.<.
RPG
Xayes jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-09, 00:18   #323
Arturrr
Jaszczur

Arturrr awatar

Domyślnie

Cytat:
Ja chciałbym żeby wreszcie były jakieś ogromne potwory. Nie jakieś karły >.<.
Wilki, ścierwojady itp. są potrzebne. Poza tym, gdy Bezio walczy małym mieczykiem z ogromnym potworem wygląda to trochę dziwnie. Było by fajnie gdyby były dodane stworzenia na wzór smoków z G2. Żeby pilnowały jakichś skarbów albo wartościowych rzeczy.I coś w stylu golemów z G1, aby na każdego takiego stwora byłby jakiś sposób. To by nas zmuszało do czytania ksiąg. Albo jakiś myśliwy nauczył by nas jak się rozpoznaje słabe punkty. To było by dobre.
RPG
Arturrr jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-09, 12:27   #324
Morgan00
Polna Bestia

Morgan00 awatar

Domyślnie

Jak czytałem post Smutasa o ludziach których spotyka się w różnych miejscach i jak się z nimi porozmawia to się zamieniają w potwory albo zwierzęta.To wpadł mi pewien pomysł do głowy o potworze który mógł by się zmieniać we wszystkie potwory i zwierzęta z gry.Powiedzmy że idziemy sobie Bezim (dość słabym) leśna drogą i widzimy goblina no i myślimy sobie.Jakiś słaby goblin nie warto nawet zapisywać.No i idziemy na tego goblina i już mamy uderzyć gdy nagle goblin zamienia się w trolla i dead.Albo idziemy sobie Bezim ciesząc się życiem i piękną pogodą gdy nagle muzyka się zmienia na tą do walki i sie rozglądamy i widzimy szarżującego na nas dzika i myslimy.No chodź.A dzik w kulminacyjnym momencie tuż przed uderzeniem zamienia się w cieniostwora i jak zwykle dead.Albo celujemy w trolla z łuku bądź kuszy i juz mamy strzelić gdy nagle troll znika a w chwile potem lecimy do przodu na twarz.I potem okazuje się że troll zamienił się w chsząszcza i przelazł pod nami i znowu się zamienił w trolla i nas uderzył.Można tak wymyślać bez końca ale co o tym sądzicie?

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
Morgan00 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania