Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Mag - najsłabszy na niskich poziomach?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-03-10, 21:25   #1
daruw
Chrząszcz

Domyślnie Mag - najsłabszy na niskich poziomach?

Siemka, zwracam się o pomoc. Nie wiem kim przejść sobie G2NK - tj. jaką gildią. W Gothica 2 bez dodatku, przeszedłem magiem - rzeź, rzeź i jeszcze raz rzeź, chciałbym przejść dodatek też magiem, dobiłem kilka poziomów (tj. 10) i miałem problemy ze wszystkim jako mag - tj. w dodatku. Ciągle 0 many, słabe obrażenia - masakra jakaś. Może ktoś doświadczony się wypowiedzieć? Jak rozwijać postać co robić, bo po prostu "nie da się tym grać" (przynajmniej na tych poziomach).
RPG
daruw jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-03-10, 22:09   #2
Niewolnik
Czarny Goblin

Niewolnik awatar

Domyślnie

Ja na początku gry Magiem tworzyłem runy i kupowałem dużo roślin i mikstur przywracających energię mana. Jeżeli zdobędziesz dziesięć leveli i pójdziesz do Jarkendaru to dasz radę. W Jarkendarze można nauczyć się wielu przydatnych magii: Gromu, Lodowej Lancy itd. Poniżej 10 poziomu radzę Ci nie oddalać się do lasów za farmą Akila, czy Sekoba. Dużo PD możesz zdobyć zabijając Polne Bestie. Na nie wyśmienicie działa Ognisty Pocisk, na który musisz zmarnować 5 pkt. nauki. Polne bestie znajdziesz na polach Onara. Na twoim miejscu wyuczyłbym się zbierania skór i poszedł na polowanie z Bartokiem. Tam możesz zabić wiele krwiopijc, wilków i goblinów. Jedynym problemem jest ork zwiadowca i cieniostwór. Pozabijaj kretoszczury, krwiopijce, bandytów, gobliny i wilki z okolic miasta. Za gospodą Orlana są szkielety-gobliny. Na nie wykup czar przyzwania Demona.
Nieprzeczytane 03-01-11, 18:18   #3
Dassanar
Swordmaster

Dassanar awatar

Domyślnie

Niezłym miejscem na zdobywanie punktów doświadczenia jest las niedaleko wyjścia z miasta (od tej strony, z której powitał cię Lothar). Po wyjściu przez bramę nie kierujesz się w prawo, gdzie jest dróżka prowadząca do gospody pod Martwą Harpią, tylko w odwrotną stronę. jest tam parę szczurów i, przede wszystkim, polne bestie.
RPG
Dassanar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania