Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Fantastyka > Gry fabularne
Przeładuj stronę Skutki Grania...

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-08-04, 11:28   #13
Rumbler
Zbanowany

Domyślnie

A co najdziwniejsze to jest to, że żaden Hitman nie został uwzględniony, a o Cezarze 1-3, Faraonie, Kleopatrze, THPS (jak się człek przewróci to krew wszędzie, po prostu karygodne) nie wspominam
RPG
Rumbler jest offline  
Nieprzeczytane 19-08-04, 11:56   #14
Erdamon
Czarny Goblin

Domyślnie

Mówilem juz ze ktoś robi sobie zarty,z tak po za tym Rumbler edytuj posty.
RPG
Erdamon jest offline  
Nieprzeczytane 19-08-04, 12:42   #15
Kaim

Kaim awatar

Domyślnie

Ile razy mam wam mówić? Mnie ten text tylko przejeł zewzględy na to iż dowiedziałemsię o podtekstach satanistycznych oraz nabijaniu się z chrześcijaństwa. Ten textto nie jest żart, tylko że oni umieścili strone o chrześcijaństwie w dziale FUN (śmieszne) . Wy nie rozumiecie co się to was mówi? Ja nie mówilem nie grajcie bo tak skończycie, tylko zastanówcie się nad niektórymi punktali/zdaniami.
Nieprzeczytane 23-08-04, 19:07   #16
Child of Pain
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
A co najdziwniejsze to jest to, że żaden Hitman nie został uwzględniony, a o Cezarze 1-3, Faraonie, Kleopatrze, THPS (jak się człek przewróci to krew wszędzie, po prostu karygodne) nie wspominam
TY ja wchodziłem na tą strone z tym czymś.To oaza chyba czy coś.Jeszcze np. ying and yang to dla nich symbol satanizmu a myślenie o grzechu to grzech.O dziwo tego rydzyk nie zalożył.

Zakon Adanosa Zabłąkana Dusza

RPG
Child of Pain jest offline  
Nieprzeczytane 23-08-04, 21:32   #17
Rumbler
Zbanowany

Domyślnie

In i Yang - symbol równowagi świata, męskość i kobiecość, dobro i zło, a nie tak jak wytłumaczono tam, że chodzi w tym o dualizm świata, jak sami nie rozumieją o co chodzi to niech nie wypisują takich głupot!
RPG
Rumbler jest offline  
Nieprzeczytane 24-08-04, 10:57   #18
Macus

Macus awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Macus
Domyślnie

Eee, moje zdanie na temat myślenie o grzechu jest grzechem jest, prawdą, tyle że autor tekstu interpetuje to wedłóg własnego widzimisie, teraz pytanie, czy podczas gry np. w BG i zabijajaąc jakiegoś stwora, przystepoojąc do zakonu jakiegos zmyślonego boga myślicie o tym??? Do autora, to tylko rozrywka, nic pozatym, przciez po graniu np Call of Duty nie będe biegał z kałaszem w ręku po mieście, przciez to tylko gra, rozrywka... idota by zaczoł biegać np. po grze w Gothica po mieście z krzykiem "zabiełm smoka" albo coś w tym stylu, ale komputer jest tylko dal zrównoważonych psychicznie, a nie dla młotków.
Nieprzeczytane 01-09-04, 12:12   #19
..::Mithril::..
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
O dziwo tego rydzyk nie zalożył.
przyznaje rację! kiedyś mojej siostrze qmpel przysłał texty rydzyka. mieliśmy w domu ubaw przez parę miesięcy

A co do tekstu to autor to jest jakiś pier..ekhem głupi
RPG
..::Mithril::.. jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-04, 14:24   #20
szczepek
Demon

szczepek awatar

Domyślnie

Cytat:
Ci debile dali strone o chrześcijaństwie do działu fun Prosze o zamknięcie tematu
Oni nie nabijają sie z chrześcijaństwa, tylko z fanatyków tej religii. Przecież to jest naprawde śmieszne jak taki fanatyk zacznie pisać coś o czymś. Tak samo "metalowy" znak dłonią (składa sie dłoń w pięść, prostuje sie maly palec i palec wskazujący ) to ma niby znaczenie rogów szatana A tak naprawde to "Bóg" lub "dawaj czadu". To drugie to młodzieżowe zrozumienie tego
RPG
szczepek jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-04, 15:05   #21
MunkeY
Kąsacz

Domyślnie

Jest roznica miedzy religijnoscia a fanatyzmem a ta stronka nie dosc ze sie nabija z RPG i nie wiem jak mozna uznac D&D za satanizm ? To nie jest chrzescijanstwo to jest slepy i bezsensowny fanatyzm...

Open up you're mind and know you are raped

ZUO | Type 0 Negative
RPG
MunkeY jest offline  
Nieprzeczytane 01-09-04, 20:45   #22
mervin
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do mervin
Domyślnie Re: Skutki Grania...

Cytat:
Cytat:
http://metal.eu.org/fun/swiatlo_zyci...#psychologowie - na tej stronie umieszczony jest ciekawy artykuł o skutkach grania w RPG. Wg mnie niektóre punkty są głupie, a inne mają w sobie dużo prawdy. Jeśli chcecie to przeczytajcie ja przeczytałem nie żałuje. A i nie mówie że macie sie zmienić i nie grać w gry RPG tylko nie zastępujcie ich swoim życiem
Jeśli skrucicie adres tej strony do http://metal.eu.org to wyswietli sie satanistyczna strona wienc ten tekst o skutkach gry w RPG to jakies głupie żarty.
Czy wy czytacie co jest tam napisane? Tam na tej stronie znajduje się tylko MIRROR strony ruchu swiatło życie. Wątpie żeby jakiś szatanista miał takie dokładne informacjena temat tego ruchu. Przejrzyjcie sobie strone światło- życie. Uważacie że satanista wiedziałby tyle na temat tego ruchu?

Cytat:
A tak naprawde to \"Bóg\" lub \"dawaj czadu\". To drugie to młodzieżowe zrozumienie tego
"Bóg" to podejdź do jakiegoś księdza i pokaż mu ten znak. Ciekawe co Ci powie
RPG
mervin jest offline  
Nieprzeczytane 23-09-04, 15:18   #23
div
Chrząszcz

Domyślnie

Wdł. mnie takie pisać o czymś ( w tym wypadku te bzdury o RPG ) można tylko, jeśli się zna ten temat... A "światło - życie" czy jak im tam to chyba nieznają się na ... czymśtam. To tak jakby człowiek pisał o ludziach z innej planety niepodobnych do nas ( UFO ? ) , nigdy ich niewidział i opisywał ich ze szczegółami nic o nich niewiedząc. :|
RPG
div jest offline  
Nieprzeczytane 29-09-04, 18:03   #24
Lowca Poszukiwaczy
Kąsacz

Lowca Poszukiwaczy awatar

Domyślnie

Gość jest świrem. Grałem z ok. 10 z tych gier, wymienił Gothica, i parę fajnych gierek. Warlords- zdziwiłem się gdy to zobaczyłem, to jest strategia z chyba 1991. Brak krwi, i tym podobnych.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania