Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę "Najtrudniejsza" gildia

Zobacz wyniki ankiety: Do której z III głównych gildii wg. was jest się najtrudniej dołączyć???
Straż Miejska 5 1.34%
Najemnicy 157 42.20%
Magowie Ognia 210 56.45%
Głosujących: 372. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-06-09, 17:08   #25
Satrius
Polna Bestia

Satrius awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Marecky
Dla mnie najtrudniej było się dostać do magów. Z dołączeniem do najemników czy straży nie miałem takich problemów(szczególnie z 1k złota). No i nie musiałem tyle latać co w pozostałych frakcjach.
Fajnie, tylko że rozmawiamy tu o Nocy Kruka ;D.

Cytat:
Napisał Najemnik1
Najtrudniej wstąpić w zeregi magó ognia bo traci się 1000 sztuk złota i próba ognia jest długa!!!
Może i długa(mi zajęła razem ze zadaniami dla nowicjusz około godzinę), ale za to banalna.

A jeżeli już mówicie o samej podstawce, to żądanie zapłaty od Sekoba czy misja z Strażnikami nie należą do najłatwiejszych, nieprawdaż?

RPG
Satrius jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-09, 18:32   #26
Volgerd
Chrząszcz

Volgerd awatar

Domyślnie

Zagłosowałem na Magów ognia.
Ich zadanka - Banalne
Lecz PRÓBA OGNIA jest już bardziej wymagająca. Nie trudna no ale jeśli przechodzi się ją pierwszy raz trzeba trochę pogłówkować żeby nie rzucić się na Golema ze zwyklym mieczykiem
No i trzeba punkty nauki na naukę run zostawić trzeba. A jeśli ich się nie ma to niestety iść na polowanko. Wcale nie łatwe i nie krótkie bo nowicjusz nie ma dobrze rozwiniętego żadnego stylu walki.
A potem to z górki.

2 GB RAM,GeForce 8600 GT 256,Intel Dual Core 4200+ (2x2,21),Samsung SyncMaster 22 cale.
Gothic 3 Full Details
RPG
Volgerd jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-09, 20:57   #27
Severian123
Chrząszcz

Severian123 awatar

Domyślnie

Według mnie najtrudniej jest zostać magiem ognia.Ponieważ żeby wejść do klasztoru trzeba przyprowadzić owcę i uzbierać 1000 szt. złota.W dodatku póżniej trzeba wykonać mnóstwo denerwujących prac dla magów, a na dokładkę trzeba zaliczyć próbę ognia.
RPG
Severian123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-09, 15:15   #28
Coldkiller
Jaszczur

Coldkiller awatar

Domyślnie

Do klasztoru łatwo bo 1000 sztuk złota każdy głupi uzbiera(o banalnym doprowadzeniu owcy nie wspominając).Do straży teoretycznie wystarczy 1 quest,najtrudniej do najemników sporo walki,questów itp.
RPG
Coldkiller jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-09, 15:48   #29
kuroi
Czarny Goblin

kuroi awatar

Domyślnie

Boże drogi.. Czy wy ludzie jesteście ślepi?! To jest dział o GII NK! Tu nie trzeba owcy i tysiąca sztuk złota, tu nie trzeba iść na zakichaną farmę załatwić strażników czy ściągnąć haraczu, tu nie trzeba nawet być obywatelem miasta! Nawet nie wiecie jak to jest denerwujące kiedy ktoś pisze w złym dziale -.- np. jak w dziale GI pisze o GII >.<

Wracając do tematu, wszystkie gildie są łatwe.

Mag: w II kręgu ma się lodową lancę która zabiera 100 hp i 20 many
Najemnik & straż walka "cios > blok > cios > blok", lub "cios > unik > cios > unik".
A dołączenie się do nich jest banalne. Najemnicy tak jak mówiłem, walka cios > blok > cios > blok. O straży nie będę nawet wspominał bo to żenada jest.

Mag: Gobliny można zaciągnąć do grega, on sobie z nimi raz dwa poradzi. Próba ognia jest w miarę łatwa. Nie ciężko się skapnąć że potrzebny jest młot innosa do walki z golemem bo nakierowuje nas Garwig mówiąc że Rhobar użył go na kamiennym strażniku i Darion(ten, którego chcą wywalić z klasztoru z kradzież i kłamstwo) chyba, dając zwój usypiający.

Edit: @down
Jak mu.... ehh....

Edit2: @down
Xayes, może powiesz dlaczego...?

Ostatnio edytowane przez kuroi : 28-06-09 o 09:26.
RPG
kuroi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-09, 16:40   #30
sir Blacha
Czarny Goblin

Domyślnie Mag

Ja dałem na maga ognia
te wszystkie zadania dlanowicjusza nie wliczając doprowadzenia żywej betsy do pedra i 1000sz A potem próba ognia graj w G2 pierwszy raz bez kodów i poradnika i zrozum o co chodzi pyrokarowi (ja nie wiedzialem) dopiero pozniej chodzilem za nowicjuszami i za kapliczkami
RPG
sir Blacha jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 27-06-09, 16:43   #31
sir Blacha
Czarny Goblin

Domyślnie Mag

Ja dałem na maga ognia
te wszystkie zadania dlanowicjusza nie wliczając doprowadzenia żywej betsy do pedra i 1000sz A potem próba ognia graj w G2 pierwszy raz bez kodów i poradnika i zrozum o co chodzi pyrokarowi (ja nie wiedzialem) dopiero pozniej chodzilem za nowicjuszami i za kapliczkami
RPG
sir Blacha jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-09, 00:48   #32
Xayes
Chrząszcz

Xayes awatar

Domyślnie

Oczywiście że magowie:P
RPG
Xayes jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-09, 19:42   #33
RadaЯ
Chrząszcz

RadaЯ awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał sir Blacha Zobacz post
Ja dałem na maga ognia
aha i to jest wg Ciebie mag? to jest nowicjusz. nie powiedzialeś ani slowa o trudnościach dla maga.

Najemnik. Zero runicznej magii robi swoje. Mieczem nieraz się nie nadąży. Ze smokami jest najgorzej. Trzeba się nieźle wyskillowac, zeby miecz zadawał jakiekolwiek przyzwoite obrażenia. A żeby się wyskillować trzeba obrażenia zadawać, a skoro się ich nie ma, to jesteśmy w rzyci. Mordownia.

- Muszę powiedzieć, że coraz lepiej tańczysz Radarze.
- Dzięki, uczę się korespondencyjnie.

RPG
RadaЯ jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-09, 23:25   #34
kuroi
Czarny Goblin

kuroi awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał RadaЯ Zobacz post
Najemnik. Zero runicznej magii robi swoje. Mieczem nieraz się nie nadąży. Ze smokami jest najgorzej. Trzeba się nieźle wyskillowac, zeby miecz zadawał jakiekolwiek przyzwoite obrażenia. A żeby się wyskillować trzeba obrażenia zadawać, a skoro się ich nie ma, to jesteśmy w rzyci. Mordownia.
Słyszał może o czymś takim, co się nazywa kusza? Jeśli nie to wytłumaczę. Kusza to taka fajna broń, przeznaczona do walki na dystans... Aby jej użyć potrzebne są bełty, jako amunicja... Kusza potrafi doskonale zrównoważyć brak magii runicznej ponieważ są zwoje...

(Tekst powinien być czytany powoli, z lekkim, sarkastycznym zabarwieniem, żeby dobrze zrozumieć moje intencje)

ps. Najemnik nie walczy ze smokami...

Ostatnio edytowane przez kuroi : 28-06-09 o 23:30.
RPG
kuroi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 28-06-09, 23:46   #35
ArcyDemon
Skazaniec

Domyślnie

Na pewno jeśli bierze się pod uwagę tylko samą podstawkę czyli bez tych skróconych wersji poborów do gildii. To chyba jednak najtrudniej jest zostać najemnikiem bo trzeba pokonać tych najemników. Chociaż szczerz to nie miałem najmniejszych problemów tylko Sentenza był trochę bardziej wymagający (niby go już nie trzeba było kasować ale to dla satysfakcji) - tylko mówiłem tu o NK bo w normalnej dwójce to on jest jak mucha bach i go nie ma.
Co do gildii to Najemnicy są bardziej wymagający od pozostałych.
RPG
ArcyDemon jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-09, 10:48   #36
Guffi321
Jaszczur

Guffi321 awatar

Domyślnie

Najemnicy. Najbardziej w NK.
Co do, powiedzmy, głównego zadania od Javiera: Skopać tam te "tyłki".
Fester: Cienias nad cieniasy, jak pierwszy raz grałem i powędrowałem od razu do farmy, to do lagą załatwiłem na 2 poziomie...Serio!
Raoul: Z tym musiałem się trochę pomęczyć, ale udało mi się wygrać za chyba 4 razem.
Sentenza: Próbowałem z nim zawalczyć...toż to Himen! Próbowałem go nawet rozwalić czarami.
Rod: Rozwaliłem go dopiero po zabraniu mu miecza, inaczej mało mamy z nim szans ^^
Bulko: Z tym nawet nie zaczynałem, bo...hm, nie wiem czy mi się nie chciało czy wiedziałem, że jest silny...nie dobra. Nie ważne...

Strażnikiem można zostać w bardzo łatwy sposób. Parę banalnych zadań i jesteśmy obywatelami Khorins. (nawet zadanie z tym orkiem można wykonać, zabierając orkową broń z jaskini ^^)

Magiem nigdy ne byłem więc ich nie brałem pod uwagę
Tyle.

T
he poetry that comes from the squaring off between,
And the circli
ng is worth it. Finding beauty in the dissonance.
RPG
Guffi321 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania