Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Pomoc
Przeładuj stronę Problem z NPC.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-07-18, 17:14   #1
SaintKent
Chrząszcz

Unhappy Problem z NPC.

Mam problem. Otóż gram w G3 na CM 3.1 i QP 4.2 i postanowiłem zacząć nową grę. No tak gram, gram i gram już sobie drugi dzień (czasu rzeczywistego) no i dochodzę do Geldern. No to postanowiłem szukać Laresa i nie znalazłem. To musiałem w ostateczności włączyć marvina i piszę "goto Lares"... No i ku mojemu zdziwieniu Lares, Lee, Wilk, Diego, Gorn, Milten i Lester CIĄGLE byli w Ardei. Pomimo moich nieudolnych prób nie mogę nic z tym zrobić. Ktoś coś doradzi?

PS. Dodam jeszcze, że na początku gry nie chciało mi się czekać aż Tristan znajdzie swoje rzeczy, więc sam ruszyłem do Reddock, porozmawiałem z Javierem no i dalej w las. Nikt mnie nie prowadził do Reddock, a już z nikim gadać nie mogę (no oprócz Hamlara z którym mogę tylko handlować). Wie ktoś może w czym tkwi diabeł? :/
RPG
SaintKent jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-08-18, 21:39   #2
krimz0nn
Chrząszcz

Domyślnie

Jeżeli już jakiegoś questa zaczynasz robić, to może byś go zakończył, a nie sam na własną rękę coś robisz, a później jest problem.

Może Tristan w QP jest od Ciebie uzależniony, a to wszystko ma ze sobą jakieś powiązanie. Rozmawiałeś z Tristanem po dotarciu do Reddock?
RPG
krimz0nn jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania