Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Porady i triki
Przeładuj stronę Problem z magami wody

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-05-06, 14:12   #1
kapitan Garond
Skazaniec

Domyślnie

Gram sobie poraz któryś w GII , tym razem jako mag, raz już kiedyś nim grałem ale skończyłem w 4 rozdziale. Jestem obecnie w 2 rozdziale odwiedziłem dwie kopalnie i postanowiłem wrócić do nowego świata aby załawić wszystkie sprawy związanie z portalem, magami wody i nieznaną cześcią wyspy. I tu jest problem zostalem niedawno przyjęty do wodnego kręgu i Vatras dal mi wiadomość do Saturasa, więc ide do niego ale nie ma opcji dania mu wiadomości, W Ogóle nie moge zrobic nic z wyjątkiem nauczenia się języków. ornamentów również nie mogę mu dac pO Prostu nie wiem co robić. z góry uprzedzam ze nie mam zadnych zapisów sprzed przystąpienia do kręgu itd. wsyzstkie mam aktualne.
RPG
kapitan Garond jest offline  
Nieprzeczytane 22-05-06, 14:54   #2
Rabittous
Syn boży

Rabittous awatar

Domyślnie

A masz wszystkie ornamenty? Musisz porozmawiac z Laresem, on cie powinien przyprowadzic pod piramidy. Ponoc (tak slyszalem) sa bledy w grze jesli najpierw sie zrobi 2 rozdzial w GD. Masz już 3? Wyglada mi to na jakis bug chyba, masz zadanie z uruchomieniem portali? Co dokladnie dla nich zrobiles (magow wody)...
szukać okazji, by być szybszym niż cięcie Atropos...
RPG
Rabittous jest offline  
Nieprzeczytane 22-05-06, 18:03   #3
kapitan Garond
Skazaniec

Domyślnie

problem w tym że nie mam jeszcze zadnycg questow związanych z magami wody, ani ornamenty ani nic mam dostarczyc wiadomosc Vatrasa do Saturasa ale nie ma opcji w rozmowie zeby przekazac mu ta wiadomosc obecnie jestem juz w 3 rozdziale, tak przy okazji to chcaiłem zapytac o najskuteczniejszy sposob maga na poszukiwaczy
RPG
Nieprzeczytane 22-05-06, 18:10   #4
Coutl
Kąsacz

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by kapitan Garond@22-05-2006, 19:04
problem w tym że nie mam jeszcze zadnycg questow związanych z magami wody, ani ornamenty ani nic mam dostarczyc wiadomosc Vatrasa do Saturasa (...)
323026
Hmmm..... . Więc dołączyłeś już do WK, a rozwiązałeś już sprawę zaginionych ludzi i broni?
Dziwny jest twój problem bo w wykonanych zadaniach brak chronologiczności. Do WK dołączasz dopiero po zebraniu ornamentów i wykonaniu zadania z zagininymi ( odkrycie gdzie są ). Vatras zawsze dawał list po złączeniu wszystkich ornamentów. Powiedz jakie qesty związane z tym masz zrobione, a które nie - wystarczą tytuły.

Wieczny Powracacz
RPG
Coutl jest offline  
Nieprzeczytane 22-05-06, 18:25   #5
Masterblaster
Nemesis

Masterblaster awatar

Domyślnie

Z tymi ornamentami to odpal questa idąc i rozmawiając z Laresem albo przy kamiennym kręgu za farmą Lobarta odpal te przyciski i dziennik zadań ci się uaktualni o nowy quest. Być moze coś przeskoczyłeś, bo nie wiem jak się dostałeś do Wk nie wykonując pewnych misji. Jednak jest to możliwe jak to że można iść na smoki nie będąc w Jarkendarze a jest to teoretycznie niewykonalne bo do naprawy oka innosa potrzebny jest Vatras który je naprawi dopiero po naszej wizycie w Jarkendarze. Więc gra jest pełna bugów.
Dobry sposób na poszukiwaczy, to runa błyskawicy ale ta mocniejsza - 150 DMG.
Nieprzeczytane 23-05-06, 13:03   #6
kapitan Garond
Skazaniec

Domyślnie

zeby dostac sie do WK wystarczy rozwiązać zagadkę zaginionych ludzi, wtedy Vatras mówi że wykaazałem sie itd i mówi ze mam isc na spotkanie w gospodzie, ale juz po problemie , teraz jestem w 3 rozdziale i nagle niewiadomo skąd pojawiła się opcja ze moge wziąć od Laresa fragment ornamentu więc wyszstko myśle że powróciło do normy
RPG
Nieprzeczytane 08-06-06, 01:58   #7
planetnik
Czarny Goblin

Domyślnie

wszystko się zgadza jak nie pójdziesz z laresem to dopiero w 3cim rozdziale mozesz wziąść od niego ornament i to nie jest żaden bug tylko tak jest skonstrułowana fabuła co do poszukiwaczy to bryła lodu i szkielety albo jak nosisz miecz mistrzowski sama bryła lodu
RPG
planetnik jest offline  
Nieprzeczytane 08-06-06, 15:01   #8
rydzyk5
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez ICQ do rydzyk5 Wyślij wiadomość przez AIM do rydzyk5
Question

List Vatrasa do Saturasa Bezimienny daje mu sam. pO Prostu gdy chcesz odebrać od Saturasa pierścień, to Bezimienny daje mu notkę. A co do tych magów, to gadałeś ze wszystkimi??
Nieprzeczytane 08-06-06, 15:47   #9
Ardaric
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by kapitan Garond@22-05-2006, 19:04
tak przy okazji to chcaiłem zapytac o najskuteczniejszy sposob maga na poszukiwaczy
323026
Masz juz oko innosa i ciezka szate ognia? jezeli tak to ogien (kula ognia) poszukiwaczy w 3 rozdziale jest dla ciebie nieszkodliwy(inne czary zabieraja hp-glownie deszcz ognia - ale poszukiwacze uzywaja ich zadko
RPG
Ardaric jest offline  
Nieprzeczytane 18-06-06, 14:30   #10
RefleX
Chrząszcz

RefleX awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do RefleX
Domyślnie

Musisz znalesc 3 ornamenty (4 daje ci Lares) i dac je nefariusowi pozniej oni połączą te 4 ornamenty w całość i idziesz do Saturasa i mówisz mu żeby dał ci klucz ( oczywiscie musisz byc w wodnym kręgu) i wtedy on mówi " Oczywiście jako nowy członek masz honor otworzyć portal, ale wciąż czekam na wiadomość od Saturasa" i wtedy bezimienny sam mu ją daje
Ale gniew Beliara był tak wielki, że przemierzył on całą Ziemię, by znaleźć bestię. A gdy do niej przemówił, stała się ona jego sługą. Beliar tchnął w nią część swej boskiej mocy, by mogła zniszczyć całą Ziemię. Ale Innos podpatrzył czyn Beliara i przemierzył Ziemię, by znaleźć człowieka. A gdy do niego przemówił, ten stał się jego sługą. Innos tchnął w niego część swojej boskiej mocy, by mógł on naprawić szkody wyrządzone przez Beliara.

"Ale Adanos obawiał się, że pewnego dnia bestia powróci na Ziemię. Dlatego uprosił Innosa, by ten zostawił część swojej mocy na Ziemi, aby pewnego dnia przywrócić ją człowiekowi. A Innos w swej mądrości tak uczynił."
RPG
RefleX jest offline  
Nieprzeczytane 18-06-06, 14:41   #11
Arachno
Krwiopijca

Domyślnie

Jak dla mnie ta sytuacja jest troszke skomplikowana. Przeciez z Laresem powinno sie isc do magow wody w pierwszym akcie. Dostajesz od niego ornament, a pozniej szukasz jeszcze 3. I wszystko idzie normalnie. A do Jarkendaru to ja zawsze ide w 2 akcie, jeszcze nigdy nie bylem tam w 3 akcie... moze kiedys sprobuje .
RPG
Arachno jest offline  
Nieprzeczytane 20-06-06, 13:13   #12
Paladyn wiary
Czarny Goblin

Domyślnie

Jeśli masz jakiś problem z Gothic 2 NK to wejdź tu http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?s...ndpost&p=153021
Tu są opisane najczestsze błędy.
RPG
Paladyn wiary jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania