Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Łzy Innosa

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-11-05, 15:41   #1
DW 4
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do DW 4
Thumbs up

Skąd Xardas miał łzy innosa???? Chyba o to nikt nie zawracał sobie głowy
Która Odpowiedż jest lepsza?
1Xardas zdobył je ( Skądż)będąc magiem ognia. to czemu sam ich nie użył??
2 Zdobył je będąc nekromantą (skąd one w górniczej dolinie?)
Wiadomo że Xardas został nekromantą w GD więc nasuwa się inne pytanie
jak zaniósł je do biblioteki. pisał że zostawił na straży swoje sługi. niby jak skoro został nekromantą w GD
Teleportował się dopisał coś w księdze przyzwał sługi zostawił łzy????
Wątpie
RPG
DW 4 jest offline  
Nieprzeczytane 23-11-05, 15:47   #2
Ethan

Wyślij wiadomość przez AIM do Ethan
Domyślnie

hmmm kupił w biedronce A tak na poważnie to myśłe że Xardas zdobył łzy jeszcze będąc magiem ognia. A nie użył ich dlaczego? Może dlatego że Xardas wiedział o przepowiedni (mówi nam o niej w GD, o tym że ma przyjść wybraniec ble ble ble ) i zostawił je dla wybrańca. A tak na całkiem serio to nie mam pojęcia

RPG
Ethan jest offline  
Nieprzeczytane 23-11-05, 15:53   #3
DW 4
Zbanowany

Domyślnie

Black, KIEDY BYŁ MAGIEM OGNIA. koniec tego tematu. księga, niezapomni co było w niej napisane ( o sługach) Mag ognia przyzywający Demony i Szkielety
RPG
DW 4 jest offline  
Nieprzeczytane 23-11-05, 15:56   #4
Black
Czarny Goblin

Black awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Black
Domyślnie

DW 4, przecież mógł być Magiem Ognia i już interesować się czrną magia i zamierzać przyłączenie się do beliara... jeżeli by wypił to przecież tamtem mógłby go nie przyjąć właśnie z tego powodu!!!

Front Opróżniania Beczek Gorzały

Pierwsze ostrzeżenie dostałem 7-11-2005, 18:35

Black metal to wojna więc... pompuj rower dla szatana!
RPG
Black jest offline  
Nieprzeczytane 23-11-05, 15:56   #5
Fremen
RPGfag

Fremen awatar

Domyślnie

Cytat:
jeżeli wierzy w beliara to NIEMOŻE pic napojów związanych bezpośrednio z innosem!!!
Kolejny, który nie rozróżnia wiary a wyznawania. Nie będę nawet tego komentował.

Nie mam pojęcia skąd Xard miał łzy, ale na pewno zanim został nekromantą. W końcu mógł je trzymać w swojej sekretnej komnacie. A co do sług, to wiadomo - Xardas od zawsze chyba miał"smykałkę" :P do babrania się z trupami/demonami więc je przywołał, ale... jak się stało że po kilku latach demony nie wróciły do swojej sfery egzystencjalnej?
Nieprzeczytane 23-11-05, 16:02   #6
DW 4
Zbanowany

Domyślnie

[quote]
, przecież mógł być Magiem Ognia i już interesować się czrną magia i zamierzać przyłączenie się do beliara... jeżeli by wypił to przecież tamtem mógłby go nie przyjąć właśnie z tego powodu!!!
256388
[/
interesować zaczĄł czarną magią w GD.
w moim poprzednim poście jest pare błędów wciśni odśwież a ich nie będzie
a grając paladynem?? wypić może tylko mag ognia użyć wszyscy
RPG
DW 4 jest offline  
Nieprzeczytane 23-11-05, 16:07   #7
Black
Czarny Goblin

Black awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do Black
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by DW 4@23-11-2005, 15:02
wypić może tylko mag ognia użyć wszyscy
256391
użyć wyszyscy?? wątpie by zbuntowany paladyn (jak ten na dworze irdorath lub w kaplicy przy farmie onara) chciał (lub mógł) konsekrować swój miecz mocą Innosa - swojego wroga... - jeżeli o to ci chodziło

Front Opróżniania Beczek Gorzały

Pierwsze ostrzeżenie dostałem 7-11-2005, 18:35

Black metal to wojna więc... pompuj rower dla szatana!
RPG
Black jest offline  
Nieprzeczytane 23-11-05, 16:23   #8
DW 4
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Black@23-11-2005, 16:07
użyć wyszyscy?? wątpie by zbuntowany paladyn (jak ten na dworze irdorath lub w kaplicy przy farmie onara) chciał (lub mógł) konsekrować swój miecz mocą Innosa - swojego wroga... - jeżeli o to ci  chodziło
256395
a kto tu mówi o paladynach?? Xardas jest magiem 6 kręgu więc mógł stworzyć jakąś niezłą rune
a upadli paladyni to całkiem inny temat a po co konsekrować te zardzewiałe mieczyki?
i jak by upadły paladyn znalazł łzy Innosa to dał by je innemu nekromaNCIE LUB ZŁEMU MAGOWI
RPG
DW 4 jest offline  
Nieprzeczytane 23-11-05, 18:10   #9
DW 4
Zbanowany

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Lord Siwy@23-11-2005, 15:47
hmmm kupił w biedronce A tak na poważnie to myśłe że Xardas zdobył łzy jeszcze będąc magiem ognia. A nie użył ich dlaczego? Może dlatego że Xardas wiedział o przepowiedni (mówi nam o niej w GD, o tym że ma przyjść wybraniec ble ble ble ) i zostawił je dla wybrańca. A tak na całkiem serio to nie mam pojęcia   
256385
a o przepowiedni dowiedział się (Możliwe) będąc w GD nekromantą
w biedronce to ja kupiłem Gothic 2 NK ciekawe ile kosztują te łzy 0,99?
RPG
DW 4 jest offline  
Nieprzeczytane 23-11-05, 21:04   #10
Piromaniack

Piromaniack awatar

Domyślnie

Xardas onegdaj, przed powstaniem Bariery, był jednym z wysokich rangą Magów Ognia - być może wtedy zajął się tematem Łez Innos'a, zaczął zgłębiać wiedzę na ich temat i szukać ich... Aż odnalazł.
Pyrokar mógł dowiedzieć się o tym i mieć pretensje m.in. w tej sprawie - że Xardas nie powiedział Radzie o swym znalezisku. Nekromanta mógł być również strażnikiem Łez w Klasztorze... Choć to ostanie jest raczej mało prawdopodobne - ot, taka nieszkodliwa dywagacja z mojej strony.
Nieprzeczytane 25-11-05, 00:28   #11
cesar4
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do cesar4
Exclamation

To jest trochę głupie mam Gothic'a 1 i Gothic'a 2 Noc Kruka i doszedłem do wniosku ,że
a)W Gothic'u 1 Xardas nam mówi że odszedł ze Starego Obozu bo inni magowie krzywo patrzyli na jego magię .
W Gothic'u 2 Nocy Kruka Xardas mówi nam że gdy odchodził z zakonu Magów Ognia zostawił na farmie Sekoba RZeczy które wzią z zakonu więc:
Odp:Błąd w PB lub w tłumaczeniu.

Według mnie to na tyle. :-)
A co do Łez Innosa to też dziwna sprawa bo za pomocą kodów jak wejdziemy do komnat to mapy wyspy Irdorath niema i Łez Innosa też ,a i jak nie użyjemy lampy to niema demonów .
Więc popieram wszystkie odpowiedzi DW 4 :

1Xardas zdobył je ( Skądż)będąc magiem ognia. to czemu sam ich nie użył??
2 Zdobył je będąc nekromantą (skąd one w górniczej dolinie?)
Wiadomo że Xardas został nekromantą w GD więc nasuwa się inne pytanie
jak zaniósł je do biblioteki. pisał że zostawił na straży swoje sługi. niby jak skoro został nekromantą w GD
Teleportował się dopisał coś w księdze przyzwał sługi zostawił łzy????

A skąd je wzią to można spekulować ,ale Xardas mówił że kiedyś był wysoko w hierarchi kręgu Ognia to może był jednym z pierwszych którzy znaleźli Łzy Innosa,A sam ich nie użył może znalazł 2 butelki jedną sam wypił i zdobył mądrość ,że mógł zostać nekromantą , a drugą zostawił dla Wybrańca (pokornego sługi Innosa)
To na tyle skomentujcie to co uważam.
RPG
cesar4 jest offline  
Nieprzeczytane 26-11-05, 20:07   #12
Akaforty
aka forteeeeeeeeeeeh

Akaforty awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Akaforty
Arrow

Wydaje mi się że już przed stworzeniem bariery (która miała powstrzymać Krushaka a nie więźniów) oddał na farmę sekoba swoje rzeczy. Pojęcie "kiedy odchodziłem od klasztoru ognia" chodziło o to, że udawał się za barierę. Wydaje mi się również, że magowie nie wiedzieli, że bariera zawiedzie. To zapewne Xardas maczał w tym palce,. ponieważ tylko on (poprzez silną więź z nekromancją czyli pośrednio przez beliara) zdawał sobie sprawę, że słudzy beliara (orkowie) przyzywają krushaka. Dlaczego w gothicu 2 jest już domniemanym sługą beliara? Bo w koloni zdał sobie sprawę (pewnie natchnął go beliar), że musi przejąć potęgę sleepera. Może spowodował powiększenie bariery chcąc samemu pochłonąć moc beliara. Jest kilka tez. Może w SO próbował przekonać magów ognia, by razem z nim przejęli moc krushaka. A tamci "krzywo patrząc na jego czarną magię" (w tym wypadku zabranie mocy demonowi jakim był krushak) pokarcili go. Wtedy musiał opuścić swoją posiadłość by muc kontynuować swój plan, lecz bez pomocy magów nie był w stanie sam pokonać śniącego. Wtedy pojawił się Bezimienny i .... dalej znacie już całą historię. Yo man!!

Spoiler 

RPG
Akaforty jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania