Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modyfikacje > Czas Zapłaty
Przeładuj stronę Czas Zapłaty - Nauczyciel/e

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 12-01-14, 15:36   #1
chinek
Chrząszcz

Domyślnie Czas Zapłaty - Nauczyciel/e

Nie znalazłem podobnego tematu na forum ,ani konkretnych postów na ten temat . Jestem raczej na wcześniejszym etapie gry (2 rozdział) ,trochę questów już zrobiłem i teraz mam problem ze znalezieniem npc'ka który nauczy mnie walki mieczem dwuręcznym do przynajmniej 60 % . Quentin z obozu rebeliantów może nauczyć tylko do 50 % . Zapewne w dalszej fabule , nauczyciel znajdzie się przy okazji ,lecz zależy mi już teraz żeby dobić te 60 % i dobrze siekać . Jeśli ktoś wie gdzie moge owego znaleźć ,proszę o odpowiedź .

Przy okazji , warto by było założyć temat z listą nauczycieli lecz domyślam się że teraz mało kto ma chęci i czas żeby takie coś poskładać . Ja raczej odpadam z tego względu że jestem dosyć wcześnie i sam ich szukam , a Ci obozowi to raczej żadne odkrycie .
RPG
chinek jest offline  
Nieprzeczytane 12-01-14, 16:45   #2
Thompson
Zębacz

Domyślnie

Ma wyjść patch, to może się coś zmieni w nauczycielach. W II rozdziale nie nauczysz się więcej, niż 50% 2h. Będziesz mógł w III rozdziale u Lee do 100%. Tak w ogóle, to wejdź na theModders, tam znajdziesz odpowiednie tematy do tego.

"Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także to, by nie wyczerpać słuchaczy." - Winston Churchill
RPG
Thompson jest offline  
Nieprzeczytane 13-01-14, 11:39   #3
chinek
Chrząszcz

Domyślnie

Dzięki za odpowiedź , faktycznie na themodders znalazłem jeszcze więcej na temat nauczycieli .

Ogólnie jakby wyszedł patch eliminujący najbardziej rażące bugi w grze to byłbym wniebowzięty. Widziałem że zdania są podzielone na ten temat , ma być i ma nie być . Mam nadzieje że chłopakom przejdzie wstręt do gothica i jakoś to wszystko ogarną ,bo mod bez kitu ma potencjał i zajebiście mnie wciągnął nawet jeśli nie ma dubbingu . ;D
RPG
chinek jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania