Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Gothic II - Noc Kruka

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-06-06, 08:22   #1
Dark Mambus
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Dark Mambus Wyślij wiadomość przez MSN do Dark Mambus
Domyślnie

Właśnie się zastanawiam czy nie jechać kupić Nocy Kruka. Ale dzisiaj mam 32 stopnie celcjusza w cieniu. Potrzebuję informacji:

Cena detaliczna.
Cena w Extra Klasyce. (jeśli jest) *
Co nowego w grze?**

*Bo Gothica 1 i 2 kupiłem w extra klasyce za 20 zł.
**Dużo nowych terenów? Postaci? Gdzie się zaczyna, u Xardasa?
RPG
Dark Mambus jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-06, 08:42   #2
ReVolTa
Chrząszcz

Domyślnie

Ce na detaliczna w sklepie to chyba 60 zł o ile dobrze pamiętam. Ale to też zależy gdzie chcesz kupić bo w takim media markt lub empiku będzie już dawno zniżka. W Extra klasyce nie stwierdzono żeby była. Ogólnie gierka jest o wiel trudniejsza od 2. Potworki potrafią nieźle przykopać. Jak chce się grać bez czitów tomoże być na początku cienko. Np wymagana siła i zręczność jest zwiększona. Spotkasz też wielu kumpli z koloni karnej. Cavalorn, Thorus, Skip już nie należą do cieni tylko do... no do innych gildii. Jak tak sobie w to gram to mamwrażenie że Noc Kruka i Gothic II to na początku była jedna gra tylko dla większej mamony rozdzielona . Po staci ogólnie jest więcej ale jak czytałem reckę to miałem wrażenie że Khorinis będzie bardziej zaludniona a jakoś niespecjalnie mi się rzuciło w oczy. Zaczynasz o Xardasia i po krótkiej Gadce masz intro do nocy kruka. (I ten tekst cytuje z Gothic.phx): Teren to około 30% plus starego lądu. Muszę wspomnieć że do tych 30% nie masz od razu dostępu. Tak W Ogóle to fabuły podstawki i Nocy Kruka toczą się osobo wię jak chcesz to możesz pójść do górniczej doliny albo ciągnąć z Nocą. No to chyba wszystko
RPG
ReVolTa jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-06, 08:48   #3
Dark Mambus
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Dark Mambus Wyślij wiadomość przez MSN do Dark Mambus
Domyślnie

A w okolicy 40 zł będzie? Bo tyle mam kasy na to.
RPG
Dark Mambus jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-06, 08:54   #4
ReVolTa
Chrząszcz

Domyślnie

zależy gdzie chcesz kupić? cena ustanowiona to po zniżce koło 60 zł. Ale NK jest dość stara więc mówię:w Media Markt albo w Empiku albo w czymkolwiek innym gdzie mają promocję powinno być taniej. Ja osobiście zamówiłem przez neta złotą edycje ale tak to jakoś jest.
RPG
ReVolTa jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-06, 08:55   #5
Dark Mambus
Chrząszcz

Domyślnie

No to fajnie bo w zasięgu mam 2 Empiki: Plac Wilsona i Ksaprowicza. Może tam będzie (jeśli będzie, w co wątpie) taniej.
RPG
Dark Mambus jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-06, 08:59   #6
ReVolTa
Chrząszcz

Domyślnie

jęsli W Ogóle będzie?. Jak ni ma to pogadaj z sprzedawcą na dziale gier i poproś, jeśliby doszła, żeby odłożono jeden egzemplarz dla ciebie Ja tak zrobiłem. Ale nie Noc Kruka ma już chiba rok a więc powinni spuścić z ceny. Jakby co to można się targować
RPG
ReVolTa jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-06, 09:08   #7
ReVolTa
Chrząszcz

Domyślnie

Ok ja lece jakby co to mam drobną nadzieję że pomogłem
RPG
ReVolTa jest offline  
Nieprzeczytane 17-06-06, 09:25   #8
req
Polna Bestia

req awatar

Domyślnie

ReVolTa - niepisz post pod postem, tylko edytuj wczesniejszego !! I niepisz tak beznadziejnych postów typu ten ostatni :P A co do ciebie, to jeśli zarejesrujesz swego Gothica 2 elektronicznie, to będziesz mógł zakupić Gothic 2 NK za 20 zł
Nieprzeczytane 17-06-06, 10:13   #9
Dark Mambus
Chrząszcz

Domyślnie

Ale przez internet, ja wole po prostu iść i kupić.
RPG
Dark Mambus jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania