Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Ulubiony mod do Gothic 2 Noc Kruka

Zobacz wyniki ankiety: Jaka jest wasza ulubiona modyfikacja lub dodatek do Gothic 2 NK??
Dunkle Magie 0 0%
Blood-Night 1 1.15%
Zdarzenie na morzu 5 5.75%
The Vulcano Quest 2 2.30%
Piratenleben 14 16.09%
Nergeth Prolog 1 1.15%
Khorana Prolog 9 10.34%
Jaktyl 31 35.63%
Bumshack 9 10.34%
Złote Wrota 14 16.09%
Stonehenge 1 1.15%
Głosujących: 87. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 30-10-09, 21:26   #1
Sługa Adanosa
Chrząszcz

Sługa Adanosa awatar

Domyślnie Ulubiony mod do Gothic 2 Noc Kruka

Jaki jest wasz ulubiony mod do Gothic 2 NK?
Mogą byc to mody które powstają.
Np.: ' Złote Wrota '

Edycja: Jeśli mod zapowiada się ciekawie to dlaczego nie mamy go lubic?
Ten mod zapowiada się ciekawie i myslę ,że będzie fajny ale to już od was zależy.

Ostatnio edytowane przez Sługa Adanosa : 30-10-09 o 21:40. Powód: uzupełnienie
RPG
Sługa Adanosa jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-09, 21:32   #2
juserek
Demon

juserek awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sługa Adanosa Zobacz post
Mogą byc to mody które powstają.
Np.: ' Złote Wrota '
Tylko jakim cudem ulubionym modem może być ten, w który jeszcze nie graliśmy?

A co do mojego ulubionego moda: Jaktyl. Jest w miarę długi, dość ciekawie zbudowany. Spodobały mi się te trujące grzyby i narośle kaktusa. A z misji to najfajniejsza była ta, gdzie wypiliśmy zatruty napój i musieliśmy szybko znaleźć antidotum. Nie ma to jak dreszczyk emocji i maksymalny pośpiech. Nie mówiąc już o zaskoczeniu czymś takim. Ta misja jest The Best ze wszystkich misji, jakie widziałem w G1, G2/NK oraz modach do nich.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
juserek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-09, 23:05   #3
Nordbard
Kąsacz

Domyślnie

Co chodzi o mody do G2NK, to grałem w: Jaktyl, Vulcano Quest, Bumshak, Straż Miejska, Wspólnota Świtu, Den, Mielizna i Zdarzenie na Morzu.
Mój wybór zdecydowanie pada na Jaktyl.
Filmy (zarówno intro jak i outro) owego modu są bardzo fajnie zrobione, muszę przyznać, że ten, kto je robił, wykazał sie nie lada umiejętnością robienia filmików na machinie Gothic'a.
Fabuła jest na całkiem przyzwoitym poziomie, mamy po prostu za zadanie dorwanie Czarnego Maga, ot, cała filozofia, a pojedyncze misje nawet mi się podobały. Ogólnie w całej grze dominował klimat śródziemnomorski (jak w Jarkhendarze), zatruwanie broni/strzał dodało grze typowego charakteru Asasynów/południowców.
Poziom trudności jest naprawdę wysoki, przy rozmowie z myśliwymi wybrałem poziom średni. Kiedy szedłem do kopalni, wypruwałem sobie dosłownie żyły w walce z pustynnymi(?) wężami, ale jednocześnie był to jeden z momentów, w którym najbardziej sobie poekspiłem. Największe kłopoty miałem w ostatniej walce z Iluzją Smoka i Czarnym Magiem ze Szponem Beliara, no to była dosłownie masakra, no a ten quest z nieumarłym orkiem, którego trzeba było pokonać za pomocą kolcy, też był mocarny
Gildie teoretycznie są do wyboru dwie, lecz tak na prawdę to bardziej profesje niż gildie, gdyż wiadomo, że Wojownik Jaktylu będzie sie posługiwał bronią w zwarciu/bronią dystansową, no a Mag Jaktylu magią, rzecz jasna. Nie mniej jednak podobało mi się zadanie z przyjęciem do wojowników, gdzie trzeba było zaprowadzić orka do miasta... to znaczy pokonać go, oczywiście , no i samo miasto Jaktyl też było niczego sobie, a mieszkańcy tacy solidarni i pomocni.
Dlatego wielki + dla Jaktylu

Ostatnio edytowane przez Nordbard : 30-10-09 o 23:12.
RPG
Nordbard jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-09, 23:09   #4
Wixu
Mr. Jones

Wixu awatar

Domyślnie

Przeniosłem do odpowiedniego do tego działu
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-09, 08:55   #5
Bezimienny ork
Krwiopijca

Bezimienny ork awatar

Domyślnie

Zdecydowanie zgadzam się z opinią, że Jaktyl to bardzo ciekawy mod! Znajduje się tam nieźle zbudowane miasto! Są tam także ciekawe misje! Zostały do tego modu kilka interesujących przedmiotów! Co czyni ten mod naprawdę zajefajnym, w który z pewnością warto zagrać i poświęcić na niego trochę czasu! Dla tego zagłosowałęm na Jaktyla!

A jeśli chodzi o Złote Wrota to bardzo fajnie zapowiadający się mod. Szczególnie bardzo fajnym pomysłem jest Klasztor Magów Wody i możliwość dołączenie się do orków. Tak więc nie mogę się doczekać premiery tego fascynującego modu! Ale dopóki nie zagram to nie będe głosował na niego na żadnej z sond!

PS. Sorry za podwójne wysłanie tekstu!

Przyłącz się do Beliara!

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu

Ostatnio edytowane przez Bezimienny ork : 31-10-09 o 08:58.
RPG
Bezimienny ork jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-09, 08:57   #6
Bezimienny ork
Krwiopijca

Bezimienny ork awatar

Domyślnie

Zdecydowanie zgadzam się z opinią, że Jaktyl to bardzo ciekawy mod! Znajduje się tam nieźle zbudowane miasto! Są tam także ciekawe misje! Zostały do tego modu kilka interesujących przedmiotów! Co czyni ten mod naprawdę zajefajnym, w który z pewnością warto zagrać i poświęcić na niego trochę czasu! Dla tego zagłosowałęm na Jaktyla!

A jeśli chodzi o Złote Wrota to bardzo fajnie zapowiadający się mod. Szczególnie bardzo fajnym pomysłem jest Klasztor Magów Wody i możliwość dołączenie się do orków. Tak więc nie mogę się doczekać premiery tego fascynującego modu! Ale dopóki nie zagram to nie będe głosował na niego na żadnej z sond!

PS. Sorry za podwójne wysłanie tekstu!

Przyłącz się do Beliara!

RPG
Bezimienny ork jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-09, 14:00   #7
Withoutname
Krwiopijca

Withoutname awatar

Domyślnie

Z tego co tu jest? Jaktyl - Całkiem fajny modzik, czasem tylko wywala po nałożeniu kuszy z zatrutymi bełtami. Fajna fabuła, ciekawe zadania (ten dreszczyk emocji przy zadaniu "Otruty". Akurat miałem mało jedzenia...). Ogólna ocena: bdb

Jednak ulubiony mój mod to Nightmare: Zły Sen. Tutaj go nie ma.
Dlaczego go lubię? Jest śmieszny. Czasem można nieżle się uśmiać, w dodatku ta ironia... Niezapomniane.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-09, 16:45   #8
LoOziS
Krwiopijca

Domyślnie

Jedynym z tych modów, w który zagrałem jest "Jaktyl". Pewnie bardzo by mi sie podobał gdyby nie wzorem Mrocznych Tajemnic nie miał tyle literówek. Nie lubiłem nigdy języka polskiego, ale uważam, że ponieważ nie ma w modach dubbingu, to powinno się dbać o poprawność językową. (tyczy się to także wpisów w notatniku, listów itd.)

Psuje mi to całą zabawę, wiem że wielu może mnie potępić i uznać, że jestem jakimś dziwakiem, ale po prostu lubię jak dialogi są estetyczne i tyle. Próbowałem to sam naprawić, no ale nie wyszło więc pomyślałem, że znajdzie się ktoś kto mi pomoże i poda gotowca.

No ale czekałem, czekałem i się nie doczekałem więc skończyłem granie w mody ^^. A szkoda bo z tego co czytałem mod posiada ciekawą fabułę i szereg nowych dodatków, a przede wszystkim jest trudniejszy od G2:NK.

Pozdrawiam,
LoOziS
-Karta GeForce 8800GT Galaxy 512MB 88YFF6HUFEXX (1ns/600/1800)
-Dysk Twardy Samsung HD403LJ 400GB 7200 16MB
no i zasilacz CHIEFTEC'a 500W
RPG
LoOziS jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-10-09, 17:49   #9
farflorensi
Czarny Goblin

farflorensi awatar

Domyślnie

Jak większość Jaktyl.Po pierwsze jest fajny, ale dosyć prosty z niezłą fabułą.A po drugie w inne mody nie grałem więc za dużo nie mam do powiedzenia.
RPG
farflorensi jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-09, 13:07   #10
zuk13
Czarny Goblin

zuk13 awatar

Domyślnie

Zagłosowałem na jaktyla ale szkoda że zabrakło valaya pl. Nie wiem moze nowy mod to go zabrakło go na tej sondzie.
RPG
zuk13 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-09, 12:24   #11
Marcin..
Krwiopijca

Domyślnie

Dokładnie, szkoda że zabrakło moda Velaya, bo pewnie na niego bym zagłosował.
RPG
Marcin.. jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 13-11-09, 22:58   #12
maciejkami
Krwiopijca

Domyślnie

także bym głosował na velaye

Ostatnio edytowane przez maciejkami : 13-11-09 o 23:03.
RPG
maciejkami jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania