Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Dyskusja
Przeładuj stronę Obywatelskie czynności

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-04-05, 16:19   #1
MisiekMar
Zbanowany

Wyślij wiadomość przez AIM do MisiekMar
Thumbs up

Witam. Mam nadzieję, że nie jestem jedyną osobą która lubi się pobawić np. w obywatela to znaczy: załozyć strój, zająć jakąś chatkę, wstać rano, zjeść coś w tawernie iść na plac targowy itp..... ..... Chciałbym się spytać czy zna ktoś kody lub jakiś trik żeby np. ćwiczyć walkę, usiąść itp.... Z góry dzięki.
RPG
MisiekMar jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-05, 18:08   #2
AKO
Golem

AKO awatar

Wyślij wiadomość przez AIM do AKO
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by MisiekMar@29-04-2005, 15:19
usiąść itp....
178535
uściąśc można na stołku, na ławce chyba, w fotelu, a mi osobiście nie podoba się zabawa w obywatela... :P a nie ten dział, temat powinien być w forum główne, patrz na opisy pod forami, niech moderator przeniesie(bądź usunie jeśli będzi mu się chciało).
RPG
AKO jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-05, 18:15   #3
Bobenek
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Bobenek
Domyślnie

Ale mozesz sie zato bawic np w kucharza albo w stolarza :P chociaz to troche nudne... :P
Nieprzeczytane 29-04-05, 18:34   #4
Krzema
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Krzema
Domyślnie

Nie wiem co w tym widzisz fajnego. Przecież to jest bez sensu i strata czasu. Ale fajnie tak iść usiąść sobie na ławce, zjeść kiełbase, później stać i słuchać Vatrasa, pójść na piwo, a potem spać. Zleci ci na tym z 45 minut gry. A Jeśli ci chodzi o ćwiczenie walki w tem sposób jaki robią w koszarach to raczej się nie da, chyba że naprawdę jest jakiś kod na to.
RPG
Krzema jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-05, 19:28   #5
Pandora PL
Jaszczur

Pandora PL awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Bobenek@29-04-2005, 17:15
Ale mozesz sie zato bawic np w kucharza albo w stolarza :P chociaz to troche nudne... :P
178575
NO no w kucharza ... posiekać obywateli, pokroić cebulke, marchew i do wielkiego kotła z wrzątkiem. Gotować 30 minut.
RPG
Pandora PL jest offline  
Nieprzeczytane 29-04-05, 19:55   #6
Sharkystan
Jaszczur

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by MisiekMar@29-04-2005, 15:19
Chciałbym się spytać czy zna ktoś kody lub jakiś trik żeby np. ćwiczyć walkę, usiąść itp.... Z góry dzięki.
178535
Raczej nie ma kodów na te rzeczy, które podałeś, bo to są skrypty i działają tylko na NPCów, a nie na bohatera . Jeśli jednak chcesz bardziej zachowywać się jak na obywatela przystało , to zmień styl chodzenia. Szczegóły w tym temacie.

Człowiek jest tylko trzciną w otaczającym nas przeogromnym świecie, ale za to trzciną myślącą...

Co tu może być?
RPG
Sharkystan jest offline  
Nieprzeczytane 30-04-05, 22:18   #7
Taiffun
Pan Cienia

Taiffun awatar

Domyślnie

Możesz sobie usiąść i siedzieć (aż nie wstaniesz) na ławkach itd... swoją drogą ciekawe ze na dlugiej lawce siadzie jeden klient, np taki Regis i jest "azjeta", Bezimienny nie moze sie do niego dosiasc... a swoją drogą to zabawa w obywatela znbudzi ci się po kilkunastu minutach bo jaki rozrywki są w miescie? chyba tylko posluchac opowiesci Vatrasa :P jestem przeciw ale skoro chcesz...
RPG
Taiffun jest offline  
Nieprzeczytane 01-05-05, 18:42   #8
MisiekMar
Zbanowany

Smile

Cytat:
Originally posted by Taiffun@30-04-2005, 19:18
Możesz sobie usiąść i siedzieć (aż nie wstaniesz) na ławkach itd... swoją drogą ciekawe ze na dlugiej lawce siadzie jeden klient, np taki Regis i jest "azjeta", Bezimienny nie moze sie do niego dosiasc... a swoją drogą to zabawa w obywatela znbudzi ci się po kilkunastu minutach bo jaki rozrywki są w miescie? chyba tylko posluchac opowiesci  Vatrasa :P jestem przeciw ale skoro chcesz...
179070
A jednak mi się nie nudzi. Ja zabardzo nie przechodze gier bo gram z kodami i jak mówiłem "bawię się".
RPG
MisiekMar jest offline  
Nieprzeczytane 03-05-05, 22:24   #9
Pandora PL
Jaszczur

Pandora PL awatar

Domyślnie

Cytat:
Originally posted by MisiekMar@1-05-2005, 17:42
A jednak mi się nie nudzi.   Ja zabardzo nie przechodze gier bo gram z kodami i jak mówiłem "bawię się".
179245
Chłopie niewiesz co tracisz, przechodzenie Gothica bez kodów to istana frajda . Ale skoro wolisz ...
RPG
Pandora PL jest offline  
Nieprzeczytane 04-05-05, 14:49   #10
MisiekMar
Zbanowany

Arrow

Cytat:
Originally posted by Pandora PL@3-05-2005, 19:24
Chłopie niewiesz co tracisz, przechodzenie Gothica bez kodów to istana frajda  . Ale skoro wolisz ... 
180033
Dobra srutu tutu. Ale zna ktoś kody na trenowanie walki albo na coś tkiego jak wiara że pije ale butelkę trzyma w łapie ciągle i tak w kółko albo tak samo ze skrętami?
RPG
MisiekMar jest offline  
Nieprzeczytane 04-05-05, 18:00   #11
Sharkystan
Jaszczur

Arrow

Cytat:
Originally posted by MisiekMar@4-05-2005, 13:49
Dobra srutu tutu. Ale zna ktoś kody na trenowanie walki albo na coś tkiego jak wiara że pije ale butelkę trzyma w łapie ciągle i tak w kółko albo tak samo ze skrętami?
180176
Powtarzam, że musisz umieć robić skrypty, ale i tak działałoby to tylko na NPC, a nie na ciebie.

Człowiek jest tylko trzciną w otaczającym nas przeogromnym świecie, ale za to trzciną myślącą...

Co tu może być?
RPG
Sharkystan jest offline  
Nieprzeczytane 05-05-05, 10:31   #12
Kari
Skazaniec

Domyślnie

Ja znam kody na siłe zręczność mane życie c marvin c f2 e ab at i tam wpisujesz cyfre 0 1234567 ale karzdą pojjedyńczo naprzykład 2 wyskakuje ci 2= (ty wpisujesz jak chcesz nawet 100000) cała filozofia
RPG
Kari jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania