Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > + > Publikacje modderów
Przeładuj stronę Juran

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 13-08-11, 15:37   #13
Magier
Chrząszcz

Domyślnie

W pierwszym poście tego tematu została dodana instrukcja, w jaki sposób wgrać niemiecki dubbing. Wszystkie zapisy będą zachowane i w pełni kompatybilne po wykonaniu poleceń podanych w punktach. Przepraszam, że informacja została umieszczona tak późno, ale nie spodziewałem się, że tyle osób wyrazi zainteresowanie niemieckim dubbingiem. Przy następnym spolszczeniu z pewnością zwrócę na to uwagę.
RPG
Magier jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-11, 17:21   #14
rafal9661
Chrząszcz

Domyślnie Opinia o modzie

ucho180,smutas, aby sie dostać na górę trzeba wejść w bryłkę kryształów będącą w lesie niedaleko wody na tej wysypce.

A teraz opinia o modzie.

TEREN
Świat jak i teren wykreowany przez niemieckich modderów może przyprawić niedoświadczonym graczom gothica wiele problemów, głównie dlatego, że aby dostać się do wymaganego miejsca trzeba trochę pobiegać. dopiero później zdobyte teleporty pozwalają w miarę skutecznie i szybko poruszać się tylko po wyspie jurana (grupie wysp), natomiast w świecie na pustyni istnieje tylko 1 teleport na sam środek pustyni. Istnieją również sieci wewnętrznych teleportów, jednak nie doprowadzają nas praktycznie do niczego (poza wielkimi kamiennymi głowami potrzebnymi do otwarcia świątyni). Wielkim pozytywem tego moda może stać się quest-świat labirynt, wprowadza do moda trochę rozrywki i logicznej łamigłówki, by dostać się w odpowiednie miejsca(przydatną umiejętnością staje się tu akrobatyka)
QUESTY i NPC
Niestety zaletą jaką jest teren to jednak wadą są questy. Poza klasycznymi misjami leć-zabij-weź-przynieść nie ma wielu dłuższych, skomplikowanych zadań. NPC nie mają dużo do gadania, na szczęście w miarę szybko można odnaleźć potrzebnych nauczycieli czy sprzedawców. Główna fabuła moda nie powala na kolana, farmer porwany przez smoka ląduje na wyspie juran, 5 rozdziałów, 4 i 5 rozdział to raptem kilkanaście minut grania.
POZIOM GRY
Kolejną wadą moda jest poziom gry, początkowo teren jest bardzo trudny(dla lubiących grać magią jest niewyobrażalnie trudny), gdzieś w połowie gry staje się już łatwy i dalej jest już z górki. Prawdziwym problemem do pokonania są grupki płonących zębaczy (czy jakoś tak), grając łucznikiem na 26 lvl, zręczność 170, łuki 80 % na jedną salwę ginie tylko 1 z 4 tych bestii, po czym po 3-4 ich kęsach padam. Wielką porażką jest też walka w świątyni wody, która najprościej mówiąc jest kaszanką.
OPINIA
Choć mod przełomem w gothicu nie będzie, jednak polecam go każdemu fanatykowi gry do przejścia go. W mojej opinii gra staje się przyjemna od pierwszych chwil kontaktu z modem, wciąga na wiele godzin grania bez przerwy, świat choć skomplikowany zachęca do poznawania go swoimi urokami , widokami, klimatem. Przyjemnie się wykonuje nawet typowe misje, a te charakterystyczne dla moda nie są specjalnie trudne i ciekawe.
Ocena ogólna: 7/10.
RPG
rafal9661 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 22-08-11, 14:51   #15
Magier
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał rafal9661 Zobacz post
natomiast w świecie na pustyni istnieje tylko 1 teleport na sam środek pustyni.
Jest tam nieco więcej teleportów. Podpowiem tylko, że trzeba ich poszukać właśnie na środku pustyni.
RPG
Magier jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-11, 23:04   #16
MEGA Fan Gothic
Krwiopijca

Domyślnie

Witam wie ktos moze jak wykonac zadanie "Gruba Czaszka"?
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 01-09-11, 13:58   #17
ucho180
Kąsacz

Domyślnie

Musisz porozmawiać z rybakiem Tango i kupić mapę od niego lub ewentualnie porozmawiać z Tomem. Idziesz na pastwisko i wyskakujesz z urwiska i płyniesz na wysepkę.
RPG
ucho180 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-11, 19:50   #18
Boltxx
Polna Bestia

Boltxx awatar

Domyślnie

wie może ktoś gdzie gdzie są wszystkie kamienne głowy?

ps.poradnik mi nie działa. robi się z niego zdjęcie a jak otwieram przez notatnik to się robią cyferki i znaczki
RPG
Boltxx jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 21-11-11, 22:20   #19
ucho180
Kąsacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Boltxx Zobacz post
wie może ktoś gdzie gdzie są wszystkie kamienne głowy?

ps.poradnik mi nie działa. robi się z niego zdjęcie a jak otwieram przez notatnik to się robią cyferki i znaczki

JEST 5 KAMIENNYCH GŁÓW:

1- jest na farmie za polem z rzepą( to akurat każdy widział bo nie ma ze znalezieniem tej głowy problemu)- po włączeniu przełącznika pojawi się ork ożywieniec, ale kazdy jeden będzie się pojawiał

2-Jest na małej wysepce na którą można się dostać tylko za pomocą balonu Felixa. On nam da klucz do balona. Po przyleceniu trzeba uważać na zejście na dół. Przy przełączniku znajduje się najlepsza broń w grze- "Starożytny tasak"- jednoręczny, aż 210 obrażeń

3 i 4- 2 kamienne głowy znaj. się na 1 z płaskowyżów. Można tam się dostać tylko poprzez tą 2 sieć teleportów( zaczyna się na płaskowyżu za mostem, tam gdzie była puma) Sieć teleportów ciągnie się na kilku płaskowyżach.

5- Ostatnia kamienna głowa sprawia najwięcej kłopotów, jeśli chodzi o nowych. Znajduje się ona na terenie orków, trzeba przejść przez kopalnie złota( tam gdzie był Kane i Lynch). Z tył kopalni będzie wyjście na polanke z kilkoma ścierwojadami, a za nimi po prawej stronie na małym urwisku znaj. się głowa.
RPG
ucho180 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-14, 18:48   #20
strzelec
Krwiopijca

Domyślnie

Właśnie skończyłem tego moda i muszę powiedzieć, że nie był taki zły.
Ciekawa fabuła, ciekawe questy nawet trochę trudne, ale zwyczajny mod.

Jednak jeszcze nigdy kradzież nie była taka łatwa. Mogłem grabić po prostu wszystko co się dało! Trochę minus ze strony autorów.
No i trochę za duże rozciągnięcie terenu. Szczególnie jak wszedłem na pustynię, to spodziewałem się trochę więcej niż jednego małego obozu i paru piramid. No ale cóż, mod nie był zły, był dubbing, co sobie bardzo cenię, ale nie ma co porównywać go z Podróżnikiem czy Returning. Taki mod na zabicie czasu po zapoznaniu się z tymi najlepszymi modami.
I tyle. Daję ocenę 7/10.
RPG
strzelec jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-04-17, 21:35   #21
Krz90
Golem

Krz90 awatar

Domyślnie

sorka za odkopaniu tematu ale znacie kod na Felixa bo on mi umarł i teraz nie będę miał balonu na dostaniu się do głowy.
RPG
Krz90 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania