Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Inne > Hyde Park
Przeładuj stronę Transformers: Dark Of The Moon - gra i film

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-07-11, 12:05   #1
Avris
Krwiopijca

Avris awatar

Domyślnie Transformers: Dark Of The Moon - gra i film

Witam! Chciałbym, żebyście podzielili się z innymi waszymi opiniami odnośnie filmu i gry Transformers: Dark Of The Moon. Jeśli chodzi o film to moja opinia wynosi 98%, gdyż były małę niedoróbki, ale tak to bardzo mi się podobał. A jeśli chodzi o grę to jeszcze nie grałem, ponieważ nie mam ani PS3, ani XBOXA 360, a nie wiem czy będzie na PC.

P.S. Więc jeśli ktoś wie czy będzie na PC to niech mi koniecznie napisze.

Pozdro,
Avris
a Wrzód lumpem!
RPG
Avris jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-07-11, 13:14   #2
Vexis
Polna Bestia

Vexis awatar

Wyślij wiadomość przez Skype™ do Vexis
Domyślnie

Jeśli chodzi o film, to film był bardzo zadziwiający, oglądałem go i bardzo mi się spodobał po czym widać na avatarze i sygnaturze. Niektóre momenty były śmieszne niektóre nie, ale najwięcej efektów było podczas walki dwóch primów, czyli Sentinel i Optimus którzy walczyli niesamowitymi mieczami i tarczami, powiem że moja opinia jest bardzo przekonująca do obrzejrzenia filmu a co do gry, to chyba będzie bo jak jest film od dwunastu lat to będzie zapewne gra na PC i na jakąkolwiek konsole, oprócz PS1. Diego114 Masz racje, nie zauważyłem, ale bardzo przekonujące.

Ostatnio edytowane przez Vexis : 04-07-11 o 14:06.
RPG
Vexis jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-07-11, 13:57   #3
Shrike
Malkontent

Shrike awatar

Domyślnie

Film był moim zdaniem beznadziejnie i żałośnie głupi, tak samo jak poprzednie transformersy. Moim zdaniem litować trzeba się nad człowiekiem, który napisał scenariusz i nad reżyserem... Gra aktorska też jest niezbyt dobra. O ile część jest lepsza od 2 to i tak jest to moim zdaniem dno. To jest film dla ludzi, których jedyne co jara w filmie to efekty specjalne. W filmie jest też jedna baaardzo głupia rzecz, którą dobrze widać na tym filmiku

http://www.youtube.com/watch?v=H7kcqB3thJM

Rozumiem, że to też jest jego film, ale żeby dodać dokładnie tą samą scenę, tylko zamiast złomu wkleić robota, bo mu się ta scena podobała i nie chciało się robić nowej, to jest to moim zdaniem żałosne. Wydanie pieniędzy na bilet do kina na ten shit uważam za największą głupotę jaką popełniłem w tym roku.

Ostatnio edytowane przez Shrike : 04-07-11 o 14:19.
RPG
Shrike jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-07-11, 15:27   #4
Testoviron
Zębacz

Testoviron awatar

Domyślnie

Dawno nie widziałem tak dobrych efektów specjalnych, 3D przepiękne... ale nic poza tym. Na tym filmie można się zanudzić na śmierć. Nerwowo spoglądałem na zegarek, chciałem nawet wyjść wcześniej na jakiegoś kebaba, który byłby dla mnie większą atrakcją niż ten wyprany z fabuły shit. Zostałem jednak, bo uwielbiam w filmach zakończenie; dobrze wybrałem, gdyż ostatnie sekundy przed napisami były przepełnione całkiem znośnym patosem. Nie znam jednak żadnych okoliczności fabularnych w uniwersum Transformers, nie wiedziałem kto walczy z kim i dlaczego. Kiedyś na Cartoon Network kreskówka T. leciała, o ile pamiętam, w paśmie toonami zaraz po Lidze Sprawiedliwych, albo tuż przed nią - w każdym razie unikałem tego jak ognia. Większości scen tego gównianego filmu nie pamiętam i mógłbym iść na niego drugi raz, a nie straciłby uroku nowości i tej przyciągającej siły, jaka każe czekać na to, co będzie dalej, a jaką w tym przypadku uzasadnia jedynie wysokobudżetowość dzieła, które nie powinno zaskakiwać negatywnie. Cóż, mnie zaskoczyło. Pozbawiony fabuły i grubo przekombinowany gniot.

Cytat:
Napisał Diego
Rozumiem, że to też jest jego film, ale żeby dodać dokładnie tą samą scenę, tylko zamiast złomu wkleić robota, bo mu się ta scena podobała i nie chciało się robić nowej, to jest to moim zdaniem żałosne.
A mnie się nawet podoba takie rozwiązanie. Może dlatego, że podana scena była jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą.
Nieprzeczytane 12-07-11, 16:43   #5
Dassanar
Swordmaster

Dassanar awatar

Domyślnie

Powiem tak: o ile pierwsza część była całkiem niezła, bo można się przy tym zrelaksować, fabuła aż tak nie razi głupotą i nielogicznościami i ogólnie robota jest przyzwoicie zrobiona, druga to był absolutny gniot, gdzie fabuły właściwie nie było, a żarty były na żenującym poziomie. Sądziłem więc, że część zamykająca trylogię będzie się plasowała gdzieś pomiędzy "jedynką" a "dwójką", z tymże bardziej w stronę lepszej części. Niestety, o ile leciutko popracowali nad fabułą (czytaj: nie mamy wątpliwości, że istnieje, choć i tak to bezmyślny crap), całą reszta jest do wyrzucenia. Aktorstwo fatalne, efekty specjalne rozczarowują, bo nie ma tam właściwie nic nowego, niż w poprzednich częściach, choć zapowiadano rewolucję. Najbardziej denerwujące były jednak te denne pseudomelodramatyczne wstawki i próba wrzucenia jakiegoś przesłania do filmu (jeden z cytatów na sygnie Vexisa mówi wszystko - tak, musiałem to napisać ;p) czyni z tego absolutny kit w postaci wyzutego z jakiejkolwiek sensownej treści filmu. Ja rozmiem, że to nie miał być film psychologiczny, a wiadomo także, że Michael Bay to nie Stanley Kubrick, ale jakiś poziom zawsze powinien być. Nieprawdopodobnie wysoka popularność tego "dzieła" na świecie wyraźnie pokazuje debilizm społeczeństwa i to, że mając odpowiednie zaplecze finansowe, można sprzedać dosłownie wszystko.

PS. Zapomniałem dodać. Obok treści, najmocniej mną telepało, gdy słyszałem w różnych momentach filmu tą gównianą piosenkę Linkin Park, który od jakiegoś czasu zaczął robić z siebie szmaty.

Dowódca Batalionu IV/Członek Gildii Pisarzy

-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-

Ostatnio edytowane przez Dassanar : 12-07-11 o 16:57.
RPG
Dassanar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania