Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę ArcaniA - dwuczęściowy gameplay z E3

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 19-06-10, 17:39   #1
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie ArcaniA - dwuczęściowy gameplay z E3

Ilość materiałów, szczególnie wideo z Arcanii pochodzących z Los Angeles zadziwia. Tym razem pokazujemy wam dwuczęściowy gameplay z A:G4, zwiedzimy w nim stare ruiny i bagienny obszar z wielkim drzewem - Toshoo. Jest on podzielony na dwie części, obie po zsumowaniu dają ponad 8 minut gameplayu z ArcaniA: Gothic 4. Zapraszamy do oglądania i zostawiania swoich opinii w komentarzach!

» Część 1
» Część 2

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX
RPG
Macrentofeth jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 17:57   #2
Law
Krwiopijca

Law awatar

Domyślnie

Nie wiem czemu, ale potwory, mają dziwne lagi... Mam nadzieję, że to naprawią.
RPG
Law jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 18:01   #3
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Nie chwytam jednego. W jednym filmiku te szczury maja widoczne z daleka wykrzykniki. Niby po to żeby zaznaczyc, że są to stwory do pokonania w zadaniu? Trochę bez sensu...
Muślałem że otwieranie skrzyń będzie bardziej skomplikowane, chyba że to była akurat skrzynia bez zamknięcia. Mogliby zrobic coś w tym stylu jak w Risen.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 18:08   #4
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

Smutas, takie bajery (prócz prawdopodobnie podświetlenia postaci, ale to też nie jest 100% pewne) da się wyłączyć. Chyba, że grasz na konsoli ;P

RPG
Nieprzeczytane 19-06-10, 18:24   #5
Dapis
Golem

Dapis awatar

Domyślnie

Racja, lagi są zauważalne szczególnie u krwiopijców - może to wina tego, ze pokaz był wykonywany na konsoli?

Im dłużej oglądam te filmy, tym jestem coraz bardziej zdezorientowany. Ta gra na prawdę nie przypomina już Gothica... zauważyłem tu elementy z Fable, Obliviona, Two Worlds, a nawet Wiedźmina (te uniki są bardzo specyficzne) oraz kilku MMO. Dla mnie czwarta część serii wygląda jak najbardziej ok, ale musimy się liczyć z duuużą zmianą w systemie rozgrywki i środowisku gry.
RPG
Dapis jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 18:51   #6
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

Zapowiada się nieźle. Ale jak powiedział Dapis zobaczymy czy to co przygotowali będzie miało jakiś związek z Gothic.

Arena Multiplayer: Project Manager

RPG
GeneralLee jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 19:19   #7
Atrion
Pan Cienia

Atrion awatar

Domyślnie

Ok, no to jedziemy:
Part 1

Nie wiem czy tylko mi sięwydaje, czy animacja postaci podczas rozmowy leży i kwiczy.Postacie dziwnie machają rękami podczas rozmowy - takie dziwnie krzywe te ręce. Ciała są dziwnie nieproporcjonalne względem głowy a i sama głowa jakby nie pasuje do reszty ciała. Przykład: Gromar (koleś z którym Bezi2 rozmawia na początku) - głowa starszego kolesia a ciało młodzieńca. Mam nadzieję, że poprawią to w wersji finalnej.

Te Moleraty (Kretoszczury jak mniemam) chyba nie atakowały w ogóle (może na potrzeby filmiku) a po śmierci dziwnie się dymią (początki rozkładu? ;p)

Ta skrzynia którą Bezi2 otworzył się nie zamknęła - nawet fajny pomysł bo nie będzie trzeb latać do każdej skrzyni i sprawdzać czy już się ją otwierało (chociaż sposób z G3 - kolory napisów - też był dobry)

Part 2

Pomijam fakt zauważony przez moich szanownych przedmówców o lagach przy krwiopijcach (no i zębaczach które nawiasem mówiąc nie atakowały mimo przewagi liczebnej)

Czy mi się przywidziało, czy Bezi2 zabrał trzeciemu szkieletowy połowę energii strzelając z łuku? Mam nadzieję, że to tylko na potrzeby dema.

Miałbym też małe zastrzeżenia co do tego skoku ale nie będę się czepiał ;p
RPG
Atrion jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 19:27   #8
DoneR
Kąsacz

Domyślnie

Cytat:
Napisał MuadDib
Nie wiem czy tylko mi sięwydaje, czy animacja postaci podczas rozmowy leży i kwiczy.
Nie wydaje Ci się. Wprawdzie dialogi zostały w większości przewinięte, stąd te śmieszne ruchy rękami, ale było widać, że mimika jest zwalona na całej linii. To choroba współczesnych gier. Mało który tytuł ma to poprawnie wykonane.

Sztuczna inteligencja chyba nie została jeszcze zaimplementowana. Tak myślę, bo to niemożliwe, żeby gra z 2010 r. tak wyglądała.

Spellbound chyba uważa, że gracze to debile. Napis "You are hurt. Bandage yourself or eat something to recover" mnie rozwalił. To samo jeżeli chodzi o wykrzykniki nad questowymi potworami.

Bad to the Bone
Czarny Rycerz Podziemia
RPG
DoneR jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 20:00   #9
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Coraz bardziej się obawiam, że skoro paokazuja cos tak w sumie niedopracowanego, to premiera całej gry oddala się w czasie...

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 20:07   #10
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał DoneR Zobacz post
Spellbound chyba uważa, że gracze to debile. Napis "You are hurt. Bandage yourself or eat something to recover" mnie rozwalił. To samo jeżeli chodzi o wykrzykniki nad questowymi potworami.
Oj uwierz, że są tacy, którym się przyda. Gracze-debile. Zwiększyli przystępność na maksa jednocześnie umożliwiając wyłaczenie wszystkich bajerów i optymalizacje gry pod gracza. Nawet jest poziom trudności "Gothic". Jeśli naprawdę uda im się zrobić grę dla każdego to nie oberwą w recenzjach. Tutaj, w Europie w większości uważamy takie rozwiązania za debilne, ale widziałem na metacriticu opinię gościa o Risen, który krytykował grę właśnie za nieprzystępność, brak minimapy i quest-trackera. Uwazal, ze wlaczyl gre i nie wie co robic, on chce miec napisane i zaprowadzone za raczke. A ArcaniA ma się sprzedać w 3 milionach egzemplarzy wg zeszłorocznej prognozy JWD więc na takie akcje jak z Risen nie mogą sobie pozwolić. Jeśli wszystko odpowiednio przyszykują, dla każdego - będzie gra doskonała

RPG
Nieprzeczytane 19-06-10, 20:13   #11
Greg000ry
Krwiopijca

Domyślnie

Cytat:
Napisał MuadDib Zobacz post
Ok, no to jedziemy:
Part 1

Nie wiem czy tylko mi sięwydaje, czy animacja postaci podczas rozmowy leży i kwiczy.Postacie dziwnie machają rękami podczas rozmowy - takie dziwnie krzywe te ręce. Ciała są dziwnie nieproporcjonalne względem głowy a i sama głowa jakby nie pasuje do reszty ciała. Przykład: Gromar (koleś z którym Bezi2 rozmawia na początku) - głowa starszego kolesia a ciało młodzieńca. Mam nadzieję, że poprawią to w wersji finalnej.

Te Moleraty (Kretoszczury jak mniemam) chyba nie atakowały w ogóle (może na potrzeby filmiku) a po śmierci dziwnie się dymią (początki rozkładu? ;p)

Ta skrzynia którą Bezi2 otworzył się nie zamknęła - nawet fajny pomysł bo nie będzie trzeb latać do każdej skrzyni i sprawdzać czy już się ją otwierało (chociaż sposób z G3 - kolory napisów - też był dobry)

Part 2

Pomijam fakt zauważony przez moich szanownych przedmówców o lagach przy krwiopijcach (no i zębaczach które nawiasem mówiąc nie atakowały mimo przewagi liczebnej)

Czy mi się przywidziało, czy Bezi2 zabrał trzeciemu szkieletowy połowę energii strzelając z łuku? Mam nadzieję, że to tylko na potrzeby dema.

Miałbym też małe zastrzeżenia co do tego skoku ale nie będę się czepiał ;p
1.te szczury atakowały bo schodziło Hp
2.Lagi mogą być wywołane przez kiepski sprzęt.
3.co do zabrania hp to nie wykluczone że grali na Easy. Ustawisz sobie najwyższy poziom trudności i z łuku nie będziesz zabierał 1/10.

Ogólnie to mi się podoba. Jest kilka rzeczy do poprawek i pewnie to poprawią. Do premiery są 3 miesiące, spokojnie.
RPG
Greg000ry jest offline  
Nieprzeczytane 19-06-10, 20:13   #12
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Macrentofeth Zobacz post
Jeśli wszystko odpowiednio przyszykują, dla każdego - będzie gra doskonała
Nawet kota można na śmierć zagłaskać...
Trochę się zaczynam obawiac tych "udogodnień dla kretynów", bo zanim sam człowiek zagra będzie z godzinę zastanawiał się co ma sobie właczyć w ustawieniach a czego nie... Chyba że przy instalacji bedzie opcja: "dla graczy głupich" i "dla graczy niegłupich". :-)

Wredny barbarzyńca
RPG
Smutas jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania