Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4 > ArcaniA: Gothic 4
Przeładuj stronę Arcania ukończona w 75%

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 23-01-10, 14:23   #1
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie Arcania ukończona w 75%

Cytat:
Napisał Gotik Sajt
Jak donosi czeski wortal gothicz.net ArcaniA: A Gothic Tale jest ukończona w około 75%. Na forum JoWooD jeden z fanów zadał pytanie dotyczące stopnia ukończenia gry i uzyskał właśnie taką odpowiedź. Coraz bardziej realną datą wydania Arcanii jest druga połowa 2010 roku. JoWood milczy w tej sprawie. ArcaniA została sklasyfikowana przez PEGI do kategorii +16, a przód pudełka z grą będzie wyglądać następująco (według okładki umieszczonej na stronie JoWooD).

AKTUALIZACJA: Znaleźliśmy dokładny post, w którym Megalomaniac zdradził stopień ukończenia gry:

» Post @ forum.jowood.com

Pyt. 1: Jaki jest stopień postępu nad grą (w %, np. ~75%)?
Pyt. 2: Co możesz powiedzieć na temat sztucznej inteligencji? Czy jest ona już wprowadzona w życie?

Odp. 1: Około 75%.
Odp. 2: W większości tak, ale sporo zostało do dopracowania.
Co o tym myślita?

Gothic Multiplayer | Gothikowy Celebryta | ELEX

Ostatnio edytowane przez Macrentofeth : 23-01-10 o 15:15.
RPG
Macrentofeth jest offline  
Nieprzeczytane 23-01-10, 14:38   #2
GeneralLee
Jaszczur

GeneralLee awatar

Domyślnie

W 75% jest to możliwe jednak szybko premiery bym się nie spodziewał zważywszy na to ze Jowood zapewne nie chce powtórzyć porażki G3 nie daj bug G3ZB. Co do okladki zauwazylem ze tym co najczęściej pokazują są bagna zapewne tam zaczniemy lub będziemy tam najczęściej przebywać nie wiem czy to dobrze mi osobiście nie zbyt przypadły do gustu po screenach. Poza tym widzimy Minotaura wiec nowe stwory murowane choć nie zbyt oryginalne...

Arena Multiplayer: Project Manager

RPG
GeneralLee jest offline  
Nieprzeczytane 23-01-10, 14:49   #3
kamil7124

Domyślnie

Zdjęcie nie jest w powalającej jakości, więc nie bądźmy tacy pewni że to minotaur Może to być np Trol, lub Ogr. A co do 75%.. Mnie ucieszyła ta informacja, planują wydać Arcanię za pół roku, czyli chcą dopracować grę :P (ZB też jest chyba tak w 75% ukończone.. )
RPG

Nieprzeczytane 23-01-10, 15:16   #4
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

Dodano źródło w postaci oryginalnego posta Megalomaniaca

RPG
Nieprzeczytane 23-01-10, 16:44   #5
Zuben6
Polna Bestia

Zuben6 awatar

Domyślnie

Jeśli pokaże się w Czerwcu to nie będę zły. Będę mógł pograć w Arcanie podczas wakacji, nie obniżą mi się oceny, a poza tym jest większe prawdopodobieństwo, że gra zostanie bardziej dopieszczona.
RPG
Zuben6 jest offline  
Nieprzeczytane 23-01-10, 20:10   #6
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Ja jestem bardziej sceptyczny. 75%? zaraz bedzie 85% a potem 95% i nagle okaże się, że te ostatnie 5% to taka kobyła, że gra ukaże się dopiero na koniec roku lub na początku 2011... Nie raz już słyszałem o "ostatecznych" terminach oddawania kolejnych części gothica aby teraz od razu uwierzył.

Tym bardziej, że to wszystko to informacje raczej od fanów a nie od twórców gry. I nie wiadomo, czy to tylko zorganizowane przecieki aby podtrzymywać zainteresowanie grą, czy też oddanie stanu faktycznego.

Ja czekam na oficjalny komunikat w tej sprawie, a nie na pobożne życzenia graczy..

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 23-01-10, 21:37   #7
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

Cytat:
Tym bardziej, że to wszystko to informacje raczej od fanów a nie od twórców gry.
Masz przecież podane źródło, napisał to community manager JoWooD, Megalomaniac. Czyli to oficjalne info, tak jak odpowiedzi na pytania, na naszym forum.

RPG
Nieprzeczytane 23-01-10, 21:46   #8
Smutas
Berserker

Smutas awatar

Domyślnie

Taj, tylko że ni był to jakis oficjalny komunikat czy wywiad prasowy, ale luźna i niezobowiązująca rozmowa z jednym z fanów. Nie wiem na ile te odpowiedzi oddaja fakty, a na ile były tylko rzuceniem słow komuś na odczepnego.
Przeciez nie powiesz mi że twierdzenie o 75% jest sensowna odpowiedzią. Bo niby jak te 75% liczą? Na oko? :-)
Wolałbym normalny komunikat wydany do prasy a nie internetowe pogaduchy. Bo taki komunikat trochę zobowiązuje, a tak to tylko zwykła rozmowa, w której można wszystko powiedzieć, a fani tylko potem sobie wyobraźnie tym rozbudzają.

Wredny barbarzyńca
User, który ma ZAWSZE rację :-)
RPG
Smutas jest offline  
Nieprzeczytane 23-01-10, 21:52   #9
wojtas10
Krwiopijca

Domyślnie

Mam nadzieję, że gra będzie dobrze zrobiona, jednak irytuje mnie ciągłe przekładanie terminów przez deweloperów. Niech nie rozbudzają w nas nadziei, których nie zaspokajają. W ramach takich przesunięć powinniśmy dostawać jakąś rekompensatę w postaci np. solidnej dawki screenów lub jakiegoś naprawdę ciekawego filmiku.

Powinni od razu powiedzieć odleglejszy termin, a nie przekładać go 10 razy. Potrafię zrozumieć 3 czy 4 nawet 5, ale żeby od razu po 10. Podejrzewam, że na tym się nie skończy...
RPG
wojtas10 jest offline  
Nieprzeczytane 23-01-10, 21:55   #10
Macrentofeth
slugabeliara

Macrentofeth awatar

Domyślnie

Cytat:
Wolałbym normalny komunikat wydany do prasy a nie internetowe pogaduchy.
Ja też bym wolał, ale jak możesz przeczytać w jednym z dzisiejszych newsów:

Cytat:
Jedynym mankamentem jest to, że nie otrzymujemy praktycznie żadnych informacji od twórców/wydawcy, wszystkie niusy pochodzą z innych źródeł...
Dlatego musimy opierać się na tym co jest, może wkrótce będzie lepiej.

RPG
Nieprzeczytane 23-01-10, 23:08   #11
Master of Gorzała
Lewacki głos na Twoim forum

Master of Gorzała awatar

Domyślnie

No jak dla mnie git. A czy ostatnie 5% bedzie sie wlekło? Wątpie, JoWood pokazał już, ze potrafi przycisnąć twórców w produkcji. ;P Czy odbije sie to na produkcie, to jest problem. ;P

Okładka jest dosyć fajna. Taka inna niż zwykle IMHO.

Podziemie - Mroczny Paladyn
Sent ver 0.73 official beta
Gorzelnik Podziemia
Komendant Orgath
RPG
Master of Gorzała jest offline  
Nieprzeczytane 24-01-10, 00:32   #12
juserek
Demon

juserek awatar

Domyślnie

Co do 75% to nie cieszmy się tak, nawet jeśli to jest prawda. Policzmy sobie: Arcania powstaje już od bodajże 3-ch lat, więc te 25% które zostały to jest równo rok. Wg tego, Arcania wyjdzie na początku 2011. Jak dla mnie całkiem wiarygodna data. Chociaż z drugiej strony, zbyt wiele pracy im już nie powinno zostać. Fabuła jest już gotowa na amen, więc świat jest również ukończony. Żadnych NPC już nie dodadzą. A skoro zostały już nagrane również dźwięki, to bestiariusz jest również zamknięty. Zostaje dopracowanie techniczne, animacje i td. W rok powinni śmiało się z tym uwinąć, a i w pół roku też by dali radę. Choć lepiej dlużej niż krócej, bo znów będzie bug na bugu.

Co do okładki: nie wiem, gdzie GeneralLee wypatrzył tam centaura, ale ja widzę tam coś ogro-podobnego.
A ogólnie okładka mi się nie podoba - zbyt bajeczna. Domek na drzewie? Toż to przypomina mi się raczej Pioruś Pan, niż Gothic. No i kojarzy mi się z Fable. To drzewo faktycznie będzie w grze? Niech lepiej je usuną, póki mają czas. To nie jest gothicowe.

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu
RPG
juserek jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania