Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę [G2NK] Straż Miejska

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 31-08-09, 12:38   #25
Kadyen
Krwiopijca

Domyślnie

Jak na razie (teraz muszę się udać do GD) zrobiłem wszystkie zadania oprócz "Łowca Głów". Gra się bardzo fajnie

RPG
Kadyen jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 12:39   #26
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

Pobrałem moda, przyznam że jest bardzo fajny ale znalazłem (jak na razie) 3 niedopatrzenia.
1. W rozmowie z Daronem nasz bohater za długo ma wyciągnięty miecz i nie wiem jak u innych ale na mnie rzuciło się pół targowiska bo "nie schowałem broni"
2. Boltan ma kwestie "jesteś w koszarach, gdzie chcesz się udać" ale nie ma opcji "koniec" więc rozmowa z nim jest istną pułapką.
Snow powinien znajdować się bardziej przy tylnej ścianie celi, tak żeby nie można było z nim gadać nieotworzywszy krat. Ja chciałem najpierw z nim pogadać i...klops. On nie może wyjść z celi a ja z rozmowy.

Są to zwykłe niedopatrzenia z którymi jednak można śmiało grać.
Nieprzeczytane 31-08-09, 12:49   #27
jadstrengera
Chrząszcz

jadstrengera awatar

Cool

na cheatach? Nie no moze nie przeszedlem pierszy ale bardzo szybko.tylko ze ja w niego zaloczem grac gdzies przed 22 wczoraj Mod jest krotki w porownaniu z tymi co gralem
RPG
jadstrengera jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 13:06   #28
Diegomir
Krwiopijca

Domyślnie

Co do tego miecza, to nie wystapilo to u mnie, dlatego tez nie pomyslalem o tym. Boltan to ambient i to jest pozostalosc po podstawce :/ Ale nie bierze on udzialu w modzie
RPG
Diegomir jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 15:01   #29
Landryn77
Polna Bestia

Domyślnie

witam, mam pewien problem, mianowicie kiedy otrzymałem misje odprowadzenia naszego starego przyjaciela na przełęcz, hagen mowi o 'tym najemniku ktory stoi obok' no i wlasnie... tu jest kłopot bo go tu nigdzie nie ma, moze autor wie skad taki problem? i gdzie mam teraz znalezc beziego?

pozdrawiam.
RPG
Landryn77 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 15:48   #30
Welf
Chrząszcz

Domyślnie

U mnie Bezimienny stał zaraz za Lordem Hagenem tak ustawiony, ze zza stołu nie można było go dostrzec.
RPG
Welf jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 16:24   #31
Landryn77
Polna Bestia

Domyślnie

nie jestem taki głupi i nie pisalem tego posta nie szukajac wczesniej bezimiennego (tłumacząc: nie ma go za hagenem)
nawet wczytalem wczesniejszego sejwa i gralem od momentu kiedy spotkalem sie z nim przy bramie w sprawie benneta, no ale też nie poskutkowało...
RPG
Landryn77 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 16:42   #32
Bezimien
Czarny Goblin

Bezimien awatar

Domyślnie

Pomocy niewiem co robić!!!
Wykonalem zadania dla andre oraz to z odprowadzeniem bezia i stara staruszka ale niewiem jak wykonać zadania łowca głów i samobójstwo no i czy musze te zadania przechodzić?
jak musze, to niech ktoś te zadania opisze i powie co po tym robić
będe bardzo wdzięczny heh

Mahatma Gandhi
RPG
Bezimien jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 16:44   #33
Jahmaican
Chrząszcz

Domyślnie

Mod fajny, pomysłowy, ale ma jeszcze dużo wad. Należałoby poprawić postać Boltana, żeby dało się zamknąć rozmowę z nim. Gdy Snow ucieka, kamera "podąża" za nim (pokazując nam ściany) i nie można się ruszyć, dopóki się nie zatrzyma - to dość irytujące; poza tym jest też wspomniany wcześniej problem z kratami. A miejsce ucieczki Snowa i siedziba gildii zabójców są... niezbyt oryginalne

Śledztwa u Isgarotha to naprawdę świetny pomysł, ale jest ich zbyt mało (IMO z rozwojem fabuły powinny pojawiać się kolejne) i są zbyt proste - w gruncie rzeczy sprowadzają się do biegania od postaci do postaci i rozmowy. Aż chciałoby się wprowadzić tutaj oględziny zwłok, przeszukiwanie miejsca zbrodni itd (nie oglądacie kryminałów?).

W modzie brakuje też swobodnych, niezwiązanych z fabułą dialogów z postaciami. A także handlu. I darmowego piwa na placu wisielców (akurat spożywam sobie zimny browarek - wasze zdrowie ).
RPG
Jahmaican jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 17:00   #34
Landryn77
Polna Bestia

Domyślnie

z ciekawosci poszedłem do jaskini pod słonecznym kregiem i zguba sie znalazla (ukryty za kamieniem z pochodnią)

tylko teraz mam kolejny problem () - zniknął mi pasek życia i many...
RPG
Landryn77 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 17:07   #35
Dediacted
Krwiopijca

Dediacted awatar

Thumbs up

Cytat:
Napisał Bezimien Zobacz post
Pomocy niewiem co robić!!!
Wykonalem zadania dla andre oraz to z odprowadzeniem bezia i stara staruszka ale niewiem jak wykonać zadania łowca głów i samobójstwo no i czy musze te zadania przechodzić?
jak musze, to niech ktoś te zadania opisze i powie co po tym robić
będe bardzo wdzięczny heh
SAMOBÓJSTWO
Najpierw idziesz chyba do Ferdynanda , rozmawiasz , potem idziesz do Zuriusa ,rozmawiasz z nim , potem do Constantina , rozmawiasz z nim , potem do abuyna (Chyba to tak sie nazywal) rozmawiasz z nim a potem do Jsgarota (chyba tak mial na imie). (acha wczesniej od kazdej osoby od ktorej mozesz wziasc probke to bierzesz i zanosisz do mistrza) i zanosisz probke tytoniu abuyna do mistrza i on ja bada i chyba nastepnego dnia do niego przychodzisz i pytasz sie go co z ta probka i ci odpowiada i idziesz do Abuyna i z nim mowisz i potem do mistrza mistrza Jsgarota i koniec sledztwa

RPG
Dediacted jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-09, 17:39   #36
Jahmaican
Chrząszcz

Domyślnie

Dodam jeszcze, że u mnie też nie ma bezimiennego u Hagena. Czekamy na poprawioną wersję
RPG
Jahmaican jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania