Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Pomoc w ukończeniu modów
Przeładuj stronę Pomysły na nowe mody

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 14-03-08, 22:51   #13
Shadownblast
Krwiopijca

Domyślnie

albo inaczej.Gdzieś sie budzisz przychodzi do ciebie diego i mówi chodź za mną pokaże ci naszą kryjówke [coś takiego}, w khorinis w G2 nocy kruka 4 kąty paczki bezia czyli gorna,diega,lestera,miltena i bezia i każdy by coś robił tam np.gorn ćwiczył walke milten ćwiczył magie lester palił, diego nie wiem co by diego robił [chodzi mi o coś w tym stylu]. Mogło by to być załóżmy za posągiem adanosa (tam gdzie stoi vatras) mogło by być tajne przejście do pokoju ze wszystkimi gratami (łóżka,kowadło, stół alchemiczny i stół runiczny, ogień w kuźni i skrzynie,kuchnia [taki fullwypas] i troche duże to pomieszczenie np. coś takiego gdzie mieszkał harad ten kowal [jakoś tak to sie pisało].

Ostatnio edytowane przez Shadownblast : 14-03-08 o 22:55.
RPG
Shadownblast jest offline  
Nieprzeczytane 29-03-08, 15:09   #14
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Skąd: kolonia karna,ale ostatnio znalazłem lokum na irdorath
Domyślnie

z tym obozem bandytow to dobry pomysl a jeszcze lepiej by bylo gdyby w ktoryms z rozdzialow umiescic wojne bandytow ze starym obozem naprzyklad bezi prosi o pomoc przywodce bandytow by ten pomogl mu zaatakowac stary oboz dodatkowo zrobic rune teleportacyjna by steleportowala do zewnetrznego pierscienia ze starego obozu wtedy bezi otworzyl by brame i bandyci zaatakowali by srodek
RPG
Xardas130 jest offline  
Nieprzeczytane 29-03-08, 17:51   #15
Maxsel
Chrząszcz

Maxsel awatar

Domyślnie

albo lepiej żeby po przyłączeniu się do piraów zaatakowali piratów bandyci którzy skitrali się gdzię w kanionie i trzeba obronić piratów przed tymi bandytami i zniszczyć ich 2 baze która będzie jak napisałem wcześniej gdzieś w kanionie
"Na tej rudzie zbudowałem moje królestwo, a gdy jej zabraknie, upadnie i ono. Moje ziemie pogrążają się w chaosie. Jak kraj długi i szeroki, chłopi chwytają za broń, odmawiając płacenia daniny. A ja... ja jestem bezsilny! Zbyt wiele bitew przegrano. Zbyt wielu żołnierzy straciło życie. Moja armia jest już tylko karykaturą swojej dawnej świetności i nie mamy już dość sił, by powstrzymać inwazję orków. Jeśli z Khorinis nie przybędzie następna dostawa rudy, nie przetrwamy kolejnego ataku."
RPG
Maxsel jest offline  
Nieprzeczytane 29-03-08, 21:23   #16
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Maxsel Zobacz post
albo lepiej żeby po przyłączeniu się do piraów zaatakowali piratów bandyci którzy skitrali się gdzię w kanionie i trzeba obronić piratów przed tymi bandytami i zniszczyć ich 2 baze która będzie jak napisałem wcześniej gdzieś w kanionie

mozna ja umiescic tam gdzie stoi ten malutki oboz orkow
RPG
Xardas130 jest offline  
Nieprzeczytane 01-04-08, 16:30   #17
tomasson2
Krwiopijca

tomasson2 awatar

Domyślnie Bitwa o Khorinis.

Mi się podoba pomyśł o wojnie orków z ludźmi. Tylko żeby bitwa wyglądała tak: orkowie mają miażdżącą przewagę a palladyni jednak bronią miasta Khorinis. Nagle na pomoc przychodzą najemnicy. Atak orków był by też od morza. Galery orków atakowały by miasto portowe. Bezimienny jak jeden z palladynów przy boku Lorda Hagena jako jego najwyższy doradca bierze udział w bitwie...W ataku mogły by też brać udział smoki, troole dowodzone przez orków. Dobrze by było jakby w tym czasie obywatele byli ewakuowani do kanałów czy coś w tym stylu. Nagle na pomoc przychodzi oddział króla Rhobara, który gromi orków i smoki. W filmiku końcowym bezi zostaje uznany dowódcą armi króla czy coś w tym stylu. Oczywiście na początku też by był filmik o tym jak sie miasto przygotowuje do wojny oraz marsz orków na miasto. Ogólnie żeby wyglądało to tak jak atak na Helmowy Jar z Władce Pierśćieni- Dwie Wieże.
RPG
tomasson2 jest offline  
Nieprzeczytane 03-04-08, 20:21   #18
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Domyślnie najemnicy i orkowie po jednej stronie

Do gothica 2 nk byłby fajny mod o tym ze najemnicy rozwineli sie szczegolnie dobrze farmy sa chronione przez mury a najemnicy posiadaja okolo 80 wojowników.wtedy orkowie wysylaja poslanca ktory oswiadcza ze za skarby najemnicy zostana ich ludzmi.jak w gothicu 3 asassyni i orkowie.bezi mial by wybor do kogo dolonczyc.do przekupionych najemnikow lub do ludzi nie spodziewajacychc sie ataku zdrajcow.

Ostatnio edytowane przez Xardas130 : 04-04-08 o 14:39. Powód: pomylka w slowie
RPG
Xardas130 jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-08, 14:41   #19
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Domyślnie

W filmiku końcowym bezi zostaje uznany dowódcą armi króla czy coś w tym stylu. Oczywiście na początku też by był filmik o tym jak sie miasto przygotowuje do wojny oraz marsz orków na miasto. Ogólnie żeby wyglądało to tak jak atak na Helmowy Jar z Władce Pierśćieni- Dwie Wieże.[/quote]

Ale najpierw zrob taki filmik mysle ze dobry pomysl ale z tym przesadziles
RPG
Xardas130 jest offline  
Nieprzeczytane 04-04-08, 18:02   #20
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

Ej Xardas130 jak chcesz coś dopowiedzieć to edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim by se nabić
Nieprzeczytane 04-04-08, 21:20   #21
dddarekkk
Krwiopijca

Domyślnie

Dla mnie najlepszym pomysłem na moda do jakiejkolwiek części byłby mod 'Wyspy Południowe' , tyle sie o nich słyszało w grze, a w G3 ich nie ma, może będą w G4, ale można zrobić takiego moda, byłby to mod wymiaru diccurica, a nawet dużo większym.
RPG
dddarekkk jest offline  
Nieprzeczytane 05-04-08, 13:17   #22
Xardas130
Czarny Goblin

Xardas130 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Xaris Zobacz post
Ej Xardas130 jak chcesz coś dopowiedzieć to edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim by se nabić
po pierwsze nie pisze by sobie nabic po drugie dziwisz sie ze tu tyle pisze to jest moj ulubiony temat
RPG
Xardas130 jest offline  
Nieprzeczytane 05-04-08, 13:48   #23
GornBialy
Chrząszcz

GornBialy awatar

Thumbs up Tekstury Gothic I

Mam pomysł na to żeby w Gothic II podmienić tekstury na te z Gothic I. To by był by dobry mod dla tych ktorzy mają słabego kompa i im Gothic II się tnie (np. u mnie ). Chyba, że taki mod już istnieje, ale wątpie. nie wiem czy długo trwa podmienienie tekstur ale będe bardzo wdzięczny za takiego moda.
RPG
GornBialy jest offline  
Nieprzeczytane 05-04-08, 17:28   #24
Xaris
Kąsacz

Xaris awatar

Domyślnie

Ja też uwielbiam ten temat, ale nie pisze sie jednego posta pod drugim tylko edytuj poprzedni skoro jest o tym samym
Wróćmy do tematu fajny był by też mod do NK, który umożliwiałby zmianę wyglądu beziego tzn. Fryzury koloru włosów tatuaży...
Oraz na tworzenie NAPRAWDĘ magicznych broni z zaklęciami typu uriziel czy szpon
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania