Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic 3 > Dyskusja
Przeładuj stronę Prastara Wiedza -> Szybka Nauka

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 09-04-17, 22:57   #13
Raven
Polna Bestia

Raven awatar

Domyślnie

Zadam pytanie tutaj żeby nie zakładać nowego tematu.

1. Czy idąc drogą Innosa (buntownikom pomagam i biję orków) będę miał jakieś problemy jeśli chcę na pustyni być z Asasynami (zabijam koczowników i magów wody)?

2. Czy zabijając Zubena mając 75+ reputacji to całe miasto się na mnie rzuci?
RPG
Raven jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-17, 11:48   #14
 Ancoron
Ma admina

Ancoron awatar

Domyślnie

1. Dopóki w jasny sposób nie staniesz się wrogiem orków to nie. Bo jeśli będą na czerwono to przez przypadek możesz Lago i Ben Salę wyzwolić, a to może być kłopotliwe.
2. Oczywiście że zaatakują. Zawsze możesz spróbować go dorwać, gdy będzie sam, ale wątpię w powodzenie takiej operacji. Alternatywa: Rzucenie czaru żądza krwi i liczenie na to, że ktoś go ubije.

Edit: Pirszy, Fresh :P

Ostatnio edytowane przez Ancoron : 10-04-17 o 11:56.
RPG
Ancoron jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-17, 11:53   #15
 Freshyy
Golem

Skąd: One Time "Captain Kutchie Pelaez" Was In The Hospital For Kidney Stones And Was Labeled A Combative
Domyślnie

1. Nie, jeśli bijesz tylko orków, pomagając buntownikom, to nie ma problemu. Musisz jednak uważać, bo z tego co pamiętam, Asasyni kolaborują z orkami, więc bywa, że jakiś się napatoczy podczas odbijania miasta dla buntowników (w Cape Dun był alchemik i łowca niewolników chyba, w Monterze kupiec, w Silden też łowca niewolników). Ale nawet, jeśli ich zabijesz, to chyba nic się nie stanie. W każdym razie bądź uważny.

Jeśli chodzi o drugie pytanie, tutaj niestety niezbyt pomogę, bo pamięć mam słabą, a w G3 grałem ostatnio dawno, dawno temu. Wydaje mi się jednak, że powinieneś być przygotowany, że miasto się na Ciebie rzuci. Na pewno wszyscy w pałacu Zubena.

PS. Nie twórz doublepostów. Zamiast tego zedytuj poprzedni post
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-17, 17:23   #16
Raven
Polna Bestia

Raven awatar

Domyślnie

Okej dzięki za odpowiedź.

1. Jaki czar będzie lepszy na stworzenia na które nie działają czary ognia, Lodowa Lanca czy Błyskawica?
2. Co myślicie o Fali Płomieni? Na jednym filmie YT widziałem że ten czar ma bardzo duży zasięg, praktycznie zaznaczał typek kogoś w oddali i tam uderzała fala płomieni, a u mnie ten czar działa tylko wokół mnie, czy to nie dziwne?

Ostatnio edytowane przez Raven : 10-04-17 o 17:43.
RPG
Raven jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-04-17, 20:42   #17
jumacz
Jaszczur

Domyślnie

Cytat:
Napisał Raven Zobacz post
1. Jaki czar będzie lepszy na stworzenia na które nie działają czary ognia, Lodowa Lanca czy Błyskawica?
2. Co myślicie o Fali Płomieni? u mnie ten czar działa tylko wokół mnie, czy to nie dziwne?
na ogniste golemy i smoki tylko lodowa lanca ! A fala ognia działa tylko wokół ciebie bo (...) a nie nie, właśnie się zorientowałem że jednak masz CP 1.75.14

no to w tej chwili nie wiem co z tą falą...

Ostatnio edytowane przez jumacz : 11-04-17 o 20:51.
RPG
jumacz jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania