Apel do nowych, gothic,piranha bytes,jowood,forum,bbs,discussion,bulletin board" /> Apel do nowych Pomoc" /> <span style="color:orange"><b>Apel do nowych</b></span> - Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4

Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Apel do nowych

Zamknięty Temat
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-01-05, 09:30   #1
Rabittous
Syn boży

Rabittous awatar

Domyślnie

Najchętniej bym tu poprzeklinał, ale tego niezrobie, a tak mnie korci, dlatego zaczne spokojnie:

GRAJCIE GRAJCIE I JESZCZE RAZ GRAJCIE
I IDIOTYCZNYCH PYTAŃ NIE ZADAWAJCIE !!

Pytacie o takie pierdoły że szlag trafia, a do tego zasmiecacie forum:
1. Nie umiesz czytać tabliczek ?? To sie tego później nauczysz, nie?
2. Jak Greg chce skarbu, to go do ce ha u jot'a poszukaj, albo poczytaj dziennik.
3. Zaginienie ludzie i handlarze, zamiast pytać się na forum, popytaj ludzi w Khorinis, jest baaardzo dużo ludzi którzy o tym mówią, już po paru rozmowach można się tego dowiedzieć, a robi sie to w banalny sposób !
4. "Gdzie jest Lance" - dobry temat, ok rozumiem, późniejsza faza gry, niemoze sobie paradzić, więc looz.

Dlatego grajcie, a niepiszcie durnowatych tematów, bo to jest to samo, jakbym w G2 dowiedział się od Xardasa że mam isc do Khorinis, nie poszełbym poszukać tego miasta tylko wszedłbym na forum i sie o to spytał. Czy wasz Bezimienny nie ma nóg i mu gębe zakneblowali ?? chyba nie, nie wiem po co te tematy, czy dla smiechu, czy chcecie poznać reakcję innych ludzi, czy przez to chcecie sobie posty ponabijać, ale ONE SĄ W OGÓLE NIEPOTRZEBNE, poza tym najpierw "pobadaj" 3 razy, potem pytaj na forum. NIE ZNIECHĘCAJCIE SIĘ ODRAZU, NIE IDŹCIE NA ŁATWIZNĘ, Gothic2 NK jest tak piękną i cudowną grą, że warto popytać NPCów i pobiegać troche po mapie. Sam gram też teraz, mam 4 lvl i narazie nie potrzebowałem pomocy, nawet moja siostra co ma 12 lat gra bez mojej pomocy (tylko się uzdrawia F8, to już inna bajka) dlatego wiem że to nie wina wieku, tylko waszego lenistwa, przemyślcie moje słowa i coś z tym zróbcie, przynajmniej po Khorinis sami pobiegajcie bez pomocy forumowiczów, bo znacie teren, co innego w Nowym Świecie, bo pewnie sam jak tam będe, nieraz spytam was o radę.
Dziękuję
szukać okazji, by być szybszym niż cięcie Atropos...
RPG
Rabittous jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania