Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Modding > Dzieje Khorinis
Przeładuj stronę Gothic II Dzieje Khorinis

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Nieprzeczytane 11-02-17, 15:01   #985
Dark.
Jaszczur

Dark. awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Niepokonani Zobacz post
Z logicznego myślenia, skoro na screenach widoczny jest Rhobar nie w formie intra, a normalnie jego sala tronowa wrzucona do gry
Nie nie, to jest fragment grywalnego prologu z kontynentu i pałacu - inną postacią i jeszcze przed rozgrywką na Vaduz. Pisaliśmy o tym przy wszystkich udostępnieniach, ale może nasz błąd że nie napisaliśmy tego pod filmem - po prostu myśleliśmy, że to oczywiste

W pierwszej wersji scena w pałacu miała być właśnie w formie filmowej-intra, ale bardzo zależało nam, abyście nie mieli 'niedosytu'. Możliwość zwiedzenia tego kultowego miejsca nada samej grze zdecydowanie więcej klimatu. Na pewno będziecie zadowoleni

Cytat:
dziwnej vaduz.
Dlaczego dziwnej?

Nasze Vaduz ma być takim Gothiciem 2 w wersji 0 - jeszcze więcej klimatu Khorinis niż na samym Khorinis. OBSESYJNIE przy jego tworzeniu trzymamy się lore - nie ma tu bzdurnych historyjek o Innosie który zszedł z nieba i zbudował wyspę, tytanach. No nie żartujmy.

Herold w G2 mówił o ogłoszeniu stanu wojennego "We wszystkich miastach i regionach Królestwa". Większośc graczy całe dzieciństwo marzyło, żeby zobaczyć te 'inne regiony' - o podobnej architekturze i klimacie jak Khorinis, ale innych, być może większych miastach. Żeby to ujrzeć musieliśmy własnymi rękoma zbudować Vaduz - to jest taki trochę nasz "Vengard marzeń".

Istnieje coś takiego jak ROZWIJANIE LORE W DOBRYM i ZŁYM GUŚCIE. Zakon Paladynów w G2 to PRZYKŁAD DOBREGO rozwinięcia - mimo że dość rewolucyjnego. Trzeba przyznać że klimaty zachodnioniemieckiego rycerstwa, a w pewnym stopniu nawet rycerstwa krucjatowego (pancerze z czepcami z kolczugi, krzyże innosa, krucjaty na świątynie beliara 40 lat przed akcją gry o których mówił Pyrokar) były naprawdę ok i robiły wrażenie (mimo, że odstawały od G1).

Naprawdę więc, na tak ogromny świat gry jaki kreowano w G1/2 - dziesiątek, jeśli nie setek regionów, ciężko przełknąć jedną wyspę z kopalniami srebra? Na której nie uprawiamy faili desginersko-fabularnych?

Naprawdę nie robimy tego żeby kogokolwiek wkurzać, chcemy dać Wam więcej frajdy Nowa wyspa to też w końcu 'nowość' i eksploracja oraz poznawanie nieznanych wcześniej miejsc.
Nam - jako twórcom, też daje to dużo większe pole do zaskoczenia graczy

Ostatnio edytowane przez Dark. : 11-02-17 o 15:10.
RPG
Dark. jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-17, 18:28   #986
Niepokonani
Zbanowany

Domyślnie

Ja niczego nie neguję. Coś co jest robione z pasji zawsze jest lepsze niż coś z chciwości, jakieś śmieszne zmierzchy bogów czy arcanie. Gothic i Gothic II to zupełnie inne klimaty, mimo tego samego silnika graficznego. Ten z GI jest bardziej mroczny i brutalny, wyspa prezentuje jakby zupełnie inną strefę klimatyczną niż Khorinis z GII. Pomarańczowe niebo i zżółknięta trawa, a w GII morską bryzę czuć wszędzie, ciężko to opisać, ale każdy wie o co chodzi. Sam nie wiem co bym wolał, gothica jakim miał pierwotnie być czy to co dostaliśmy. Chyba raczej to drugie, bo dzięki temu jest trójka, coś najpiękniejszego wizualnie co kiedykolwiek widziałem, a ubogi wątek główny nie przeszkadza mi. Mnie bardziej niż wyspy Myrtany ciekawi co jest na zachód od niej i północ od nordmaru. W tym drugim dobrze wiemy co, ale, jak to wygląda. Aż się prosi o dodatek do trójki, offtop robię na temat swoich marzeń drobnych. DK to dobry dodatek z całą pewnością i tyle w temacie, inaczej sobie tego nawet nie wyobrażam, ale bardziej niż prequel interesował by mnie sequel. Bardziej niż początki najazdów orków wolał bym w końcu najechać, ich ziemie, ale to za duże przedsięwzięcie jak na moda i wiadomo, ciężko ten fragment kontynentu przedstawić by nudno nie było i oczekiwania spełniło.
RPG
Niepokonani jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-17, 19:59   #987
Dark.
Jaszczur

Dark. awatar

Domyślnie

Cieszę się, że rozumiesz
Sequel też nie jest wcale złym pomysłem - też o tym kiedyś myślałem. Ale to już przyszłość, a ja nie lubię dywagować. Pomyślimy po premierze DK Pozdro
RPG
Dark. jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-17, 20:21   #988
GaroK
Polna Bestia

GaroK awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dark. Zobacz post
Jeśli Tomasza 'Xardasa' Marzeckiego i innych jemu podobnych nazywasz 'średnimi aktorami', to podaj mi kto twoim zdaniem jest 'dobrym' aktorem. Pytam poważnie.
Polskich to bardzo niewielu. Za oryginalną obsadą gothica też nie przepadam, ale można wymienić Kopczyńskiego, Mikołajczaka i Marzeckiego właśnie. Z Wieśka też jest kilka osób. Dlatego mówię że średni dubbing, a nie beznadziejny. Tych kilka perełek jednak to nie jest wystarczająco dużo. Mogę mieć dziwne wymagania, ale co zrobisz, nie lubię polskiego dubbingu, dlatego zawsze oglądam i pogrywam po angielsku.
RPG
GaroK jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-02-17, 21:56   #989
Niepokonani
Zbanowany

Domyślnie

Dark. a jesteś w stanie określić czy to wyjdzie w pierwszej czy drugiej połowie roku i czy piranha bytes nie zrobi żadnych problemów w przypadku moda lepszego niż ich produkt. Na pewno nie, bo to nie jest ścierwo jak jowood czy thq, ale kontaktowaliście się z nimi zapewne to z ciekawości pytam.
RPG
Niepokonani jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 18-03-17, 21:36   #990
marjan99
Czarny Goblin

marjan99 awatar

Domyślnie

Cytat:
Dark. a jesteś w stanie określić czy to wyjdzie w pierwszej czy drugiej połowie roku i czy piranha bytes nie zrobi żadnych problemów w przypadku moda lepszego niż ich produkt. Na pewno nie, bo to nie jest ścierwo jak jowood czy thq, ale kontaktowaliście się z nimi zapewne to z ciekawości pytam.
Nie jestem bezposrednyio zaangazowany w projekt ale mysle ze moge odpowiedziec na druga czesc Twojego pytania.Nie sadze zeby Piranha robila jakies probley , wyszlo wiele wspanialych modyfikacji ( MT,Zlote Wrota,Returning , Returning 2.0, Odyseja ) i problemow nie bylo.Jesto to dzialalnosc non profit, cała Ekipa zajmujaca sie projektem nie bedzie ponosila zadnych korzysci majatkowych z wydania moda.Powiem Ci nawet ciekawostke ze na fb , oficjalne konto PB polubilo strone z projektem
Mysle ze tez trudno Im bedzie okreslic date wydania moda.Warto miec na uwadze ze to wszystko robia dla nas za darmo , sami musza zajmowac sie chociazby poszukiwaniem studiow do nagran.I wlasnie za to ze ten mod ma taki rozmach , i Ekipa robi to z takim poswieceniem wykorzystujac wolny czas zasluguje na najwyzszy szacunek
RPG
marjan99 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-04-17, 17:17   #991
arcyżużel
Zbanowany

Domyślnie

Wydaje mi się ze mimo wszystko mod jest na ukończeniu, zazwyczaj żeby nie powiedzieć ze zawsze dubbing robi się na końcu projektu, gdy wszystkie lokacje, postacie, oczywiście fabuła i insze kwestie są już zakończone, ewentualnie mogą poprawiać bugi i skrypty( chociaż co to za gothic bez bugów :P)
RPG
arcyżużel jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-18, 13:21   #992
GaroK
Polna Bestia

GaroK awatar

Domyślnie

Całe szczęście, mod jest poważnie zagrożony.
RPG
GaroK jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-18, 07:14   #993
Rider41
Krwiopijca

Rider41 awatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał arcyżużel Zobacz post
Wydaje mi się ze mimo wszystko mod jest na ukończeniu, zazwyczaj żeby nie powiedzieć ze zawsze dubbing robi się na końcu projektu, gdy wszystkie lokacje, postacie, oczywiście fabuła i insze kwestie są już zakończone, ewentualnie mogą poprawiać bugi i skrypty( chociaż co to za gothic bez bugów :P)
Z tego co oglądałem w necie to oni tworza G2 DK wszystko równocześnie jednak najwiekszy priorytet ma dubbing.

Gothic - Ukończony
Gothic II - Ukończony
Gothic II Nock Kruka - Ukończony
Gothic 3 - Przechodze
RPG
Rider41 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd