Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Porady i triki
Przeładuj stronę Wyzwanie: MasterSave/BlankSlateSave/MistrzowskiZapis

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 10-07-18, 02:34   #1
BratPit
Chrząszcz

Domyślnie Wyzwanie: MasterSave/BlankSlateSave/MistrzowskiZapis

Hej! Nie do końca wiedziałem do jakiej kategorii dodać ten temat więc dodam tutaj.

Proponuję panom i paniom zgromadzonym na tym forum:
Wyzwanie: Zapis Mistrzowski

Zadaniem jest stworzenie save'a w którym mamy maksymalny możliwy poziom przed wybraniem jakiejkolwiek gildii oraz przez wybraniem jakiegokolwiek mistrza rzemiosła. Jest jeden haczyk: ZAKAZ wydawania punktów nauki. W ten sposób stworzony save może być użyty aby wybrać dowolną ścieżkę rozwoju postaci bez konieczności wykonywania powtarzalnych, prawie tutorialowych questów z pierwszego rozdziału.

Zasady:
1. Zakaz wydawania JAKICHKOLWIEK punktów nauki
2. Zakaz dołączania do jakiejkolwiek gildii oraz mistrza rzemiosła
3. Zakaz stosowania glitchy/cheatów/exploitów do uzyskania zasobów nieprzewidzianych przez twórców gry (nieskończone mikstury, nieskończony exp, podnoszenie ekwipunku kupców itp)
4. Zakaz stwarzania sytuacji w których immersja gracza będzie poważnie zaburzona (np zabicie wszystkich mieszkańców khorinis za pomocą przemiany w zębacza poza tymi którzy dają questy, na pozostałych rzucenie czaru zapomnienia aby nie zapłacić grzywny)
5. Oczywiście zakaz korzystania z konsoli, kodów oraz modów
6. Nakaz wykonania questów potrzebnych do dołączenia do dowolnej gildii oraz zdobycie poparcia większości mistrzów rzemiosła
7. Zakaz korzystania z jednorazowych permanentnych wzmacniaczy statystyk (zioła mikstury, erol itp)
8. Wygrywa osoba która uzbiera największą ilość expa. Jeśli zrobiliście coś co waszym zdaniem zasługuje na szczególną wzmiankę dopiszcie to jako bonus.

Zamysł jest taki aby przeciętny gracz mógł wgrać wasz save, wybrać gildię, wydać punkty nauki i grać jakby nigdy nic.

Zapis ode mnie (bardzo słaby wynik. Właściwie bardziej próba koncepcji niż udział w wyzwaniu, ale co tam. Łatwiej dla was):

lvl 7
15525 exp
bonusy:
-Nie dałem haraczu Sentenzy (pobiłem go dla tych słodziutkich 400 expów)
-+1 siły wymodlone u Innosa
-do miasta dostałem się przez morze

https://drive.google.com/open?id=12a...gD536MHaNBaLJy

Przede wszystkich chodzi o dobrą zabawę i dodatkowy pretekst do gry w naszego pieknego Gothiczka. Mam nadzieję że zabawicie się ze mną. Naprawdę trzeba się napracować żeby niektóre przeciwności ominąć na tak niskim poziomie

Do wymyślenia tego wyzwania zainspirował mnie pewien youtuber grający w gta san andreas (Joshimuz polecam).
RPG
BratPit jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania