Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic > Porady i triki
Przeładuj stronę Pare ułatwień bez żadnych kodów

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-05-06, 15:23   #25
Mag Nekromanta
Chrząszcz

Wyślij wiadomość przez AIM do Mag Nekromanta
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Don Corleone@15-02-2006, 13:26
Aleś teraz powiedział Jeżeli na początku gry będziesz miał 80 czy ileś tam siły to niezły jesteś. I jak wyobrażasz sobie zestrzelić Okyla? Jego ludzie rozwalą cię w trymiga, więc racz nie karmić nikogo takimi mądrościami.
282031

Ja na początku gry miałem 400 siły i zręczności bez kodw. Wystarczy kupic lub znaleŹć pierscien z bonusem do siły i cały czas go zdejmować i zakładać. PO zdjęciu pierścienia siła nie będzie maleć. To amo jest z pierścieniami z bonusem do zręczności.
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-06, 15:31   #26
Karol16
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Karol16
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Mag Nekromanta@17-05-2006, 13:24
Ja na początku gry miałem 400 siły i zręczności bez kodw. Wystarczy kupic lub znaleŹć pierscien z bonusem do siły i cały czas go zdejmować i zakładać. PO zdjęciu pierścienia siła nie będzie maleć. To amo jest z pierścieniami z bonusem do zręczności.
320373
Ktos tu CHYBA osukiwal . Nie jestem pewien ale ten bug dziala tylko w trybie God mode, czyli przy wlaczonym kodzie na niesmiertelnosc.
RPG
Karol16 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-06, 19:46   #27
ra_darek
Jaszczur

Domyślnie

Ej, ja zrobiłem tak samo. To chyba działa zawsze, bo z pierścieniem many było by tak samo (a nie jest).
A poza tym to jest przydatne, bo można sprzedać bronie za rudę, bo nawet trolla mozna zabić jednym
uderzeniem pięści

Wszystko jest do du**, tylko pasta jest do zębów.

Mój setny post 29-07-06, godz. 12.20
RPG
ra_darek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-06, 22:17   #28
Yzerman
Czarny Szermierz

Yzerman awatar

Domyślnie

Jeśli chcecie dostać się do zamku bez pomocy Thorusa pO Prostu wyciągnijcie miecz a wejdzcie do zamku . Tak samo robice dalej i możecie wchodzić wszędzie nawet dostać się do Saturasa . A i jeszcze coś nie trzeba uczyć się otwierania zamków żeby otwierać zamki . I jeszcze jedno pisząc
MARIN zamiast MARVIN otrzymujecie 1000 bryłek rudy. Znam jeszcze pare trików ale to innym razem .

" Ive said that I will strike down Void; This is still foretold by fate... shall it be here?...

This place is as good as any to wield my sword "Altaria Falling Again
Didn't expect them? So... They must be a miracle ...
RPG
Yzerman jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 24-05-06, 19:54   #29
Konrad1992
Chrząszcz

Domyślnie

Gram w gothica od 2 lat i niedawno pierwszy raz zauważyłem pewien błąd.Gdy nakładamy amulet siły i go zdejmiemy mamy 10 punktów siły więcej możemy nakładać i zdejmować go bezkońca i za każdym zdjęciem i nałożeniem mamy zwiększa się siła możemy robić to samo z amuletem zręczności.Taki sam błąd jest w gothic 2.
RPG
Konrad1992 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-06, 18:26   #30
sss
Chrząszcz

Arrow

Ja tam na poczatku gry w 1 rozdziale mialem miecz straznika swiatyni.Podam przyklad jak go latwo zabic,ale uprzedzam nie zawsze wychodzi:jesli jestes w NO i zostales kurierem magow to podejdz do straznika w nocy na bagnie w jego chacie gdzie nie ma innych straznikow uderz go i biegnij powoli by mogl za tobom nadarzac,pozniej pobiegnij do SO do zamku i straznicy go zalatwiom a potem podchodzisz do zwlok straznika i zabierasz co ma.I mam cos jeszcze jak wejsc do zamku Gomeza bez kodow i bez przylaczania do obozow.Najierw trzeba sie nauczyc na 100% otwierania zamkow i skradania,pozniej miec przy sobie parenascie wytrychow,kiedy juz je mamy idzemy na dach chaty mordraga w SO idziemy pod to wielkie poddasze ktore jest nad targowiskiem tam jest dzura w murze do zamku trzeba tam wskoczyc i tam sie znajduja drzwi ktore mozna otworzyc i kiedy przejdziemy przez drzwi niepamietam gdzie sie wychodzi chyba w lochach trzeba sie skradac aby nas nikt nie zobaczyl potem wyjsc tak zeby straznicy ktÓrzy sa przy wejsci do laochu jak i w lochu nas nie zauwazyli a jesli zauwazom to koniec, ale to nie koniec jesli ktos nie zerwal pieczeci z listu do magow ognia to idzie do magow.[color=red][size=1][font=Arial]

Niech Innos będzie z wami
RPG
sss jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-06, 19:06   #31
DarkArthas
Polna Bestia

Wyślij wiadomość przez AIM do DarkArthas
Domyślnie

sss: ja znam łatwiejszy sposób dostania się do magnatów i do zamku. Wyciągasz broń i podchodzisz do bramy. Strażnicy muszą wyciągnąć swoją broń i krzyczeć. Wtedy szybko przebiegnij przez bramę i schowaj broń. Tak samo można zrobić z kryjówką magnatów.

Tylko Firefox!
RPG
DarkArthas jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-06, 19:16   #32
Xar
Skazaniec

Talking

Ten trik z amuletami działa tylko z kodem guardian. a jak miec dobry miecz bez kodow?? Gdy w 2 rozdziale mamy zdobyc jaja pelzaczy, zbierma wszystkich Gor Na.. i na poziomie nad Janem jest jeden samotny strażnik,a za nim masa pełzaczy. Zabijamy jednego pełzacza, zapisujemy gre i czekamy,az pełzacze zaatakóją strażnika.a jeśli wszystko poszło ok, to wystarczy zejsc na dółdo ciala swierzo umarlego strankina i zarac mu to,co mial przy sobie...

Fajna stronka o gothicu:
http://www.alegothic.fora.pl/
naprawde warto!!!
RPG
Xar jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-06, 17:37   #33
killer16
Chrząszcz

Domyślnie

sposób na darmowe mikstury z bonusem do sily i innych statystyk a przy okazji dużo wartościowych rzeczy:
szkolimy sie np. u Rączki eksperta w otwieraniu zamków i przy okazji skradanie u Cavalorna i już po dołączeniu do jakiegoś obozu wchodzimy dźwiami po lewej obok Stone'a i Skipa i chodząc w kółko obrabiamy wszystkie skrzynie w których znajdują sie wartościowe rzeczy i przydatne mikstury
RPG
killer16 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-06, 11:54   #34
Karol16
Czarny Goblin

Wyślij wiadomość przez AIM do Karol16
Domyślnie

Cytat:
rozwalił by ci dwoma góra trzema cięciami bo ma mistrza w broni dwUręcznej a zresztą i tak o ile się nie myle jest nieśmiertelny
Wcale nie, bo masz miecz nadzorcy. Musisz byc jednak cierpliwy, bo on na pewno Cie rozwali. Sprobuj pare razy, az mu sie mikstury skoncza i wtedy sobie poradzisz. Lee nie jest niesmiertelny.
RPG
Karol16 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-06, 17:52   #35
ra_darek
Jaszczur

Domyślnie

Za chata Cavalorna jest jaskinia, do której tylko on ma klucz. Nie trzeba go zabjać. Wystarczy,ze traficie na moment, gdy myśliwy stoi tyłem. Wtedy podchodzicie do jego skrzyni. Otwieracie ją, okradacie i idziecie do jaskini. W niej będą łuki i jakis zwój.

Wszystko jest do du**, tylko pasta jest do zębów.

Mój setny post 29-07-06, godz. 12.20
RPG
ra_darek jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-06, 18:03   #36
Adanosik
Skazaniec

Wyślij wiadomość przez AIM do Adanosik
Domyślnie

Cavalorn W Ogóle nie zwraca uwagi jak się go okrada

Kolejne triki:
Załatwienie trola:
łatwo zabic trola, jesli sie ma duża siłe całły czas go nawalacie a on tylko wydaje okrzyki bólu i podnosi łapy do góry

RPG
Adanosik jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania