Wróć   Forum Gothic - ArcaniA: Gothic 4 > Ogólnie o uniwersum > Gothic II: Noc Kruka > Pomoc
Przeładuj stronę Biff

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-07-18, 03:33   #1
mistrz007
Chrząszcz

Domyślnie Biff

Witam
Mam pytanie odnośnie Biffa. Zniknęły mi opcje dialogowe podczas rozmowy z nim. Chciałbym wynająć jegomościa, jednak nie mogę tego zrobić. Stało się to prawdopodobnie, gdy zrezygnowałem z jego usług podczas podchodzenia pod górę z kamiennym smokiem. Zabiłem gada, poszedłem do Gorna pochwalić się tym wyczynem, następnie teleport do zamku. Krótka gadka z Garondem i Orikiem, Jan zrobił mi średni pancerz łowcy smoków no i teleportuje się na przełęcz, w celu zgarnięcia Biffa, aby wyruszyć w dalszą przygodę i nic. Nie mam żadnych opcji dialogowych
Czy jest to spowodowane tym, że odesłałem go wcześniej dwa razy, czy wkradł mi się po prostu jakiś bug i wszystko powinno być w porządku?
RPG
mistrz007 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-18, 15:59   #2
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

Może głupie pytanie, ale masz złoto? Wiesz, zbroja od Jana sporo kosztuje, więc mogło Ci nie starczyć tych 100 monet dla Biffa.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-18, 19:01   #3
mistrz007
Chrząszcz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mika 123 Zobacz post
Może głupie pytanie, ale masz złoto? Wiesz, zbroja od Jana sporo kosztuje, więc mogło Ci nie starczyć tych 100 monet dla Biffa.
Haha, nie no, aż taki niekumaty nie jestem Mam bardzo dużo złota, ale nawet jakbym nie miał, to była opcja dialogowa - łupami dzielimy się po połowie.

Bardzo przyjemnie się gra z Biffem, postaci zrobionej na kusznika. Przede wszystkim chciałem go jednak zabrać na lodowego smoka i zyskać te 1000 pkt doświadczenia po ubiciu wszystkich smoków. No, a teraz nie mogę.
RPG
mistrz007 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-18, 22:23   #4
maks124
Krwiopijca

maks124 awatar

Domyślnie

Nigdy Biffa nie brałem ale może go trzeba było zabrać że sobą odrazu po wejściu do GD? Bez niego chyba dasz rade pokonać smoka?
RPG
maks124 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Nieprzeczytane 14-07-18, 22:56   #5
 Mika 123
Strażnik Miejski

Mika 123 awatar

Domyślnie

No ale on lubi z Biffem grać, no i chce go wziąć na Fingrekha, więc chyba sobie z nim nie poradzi. Jeśli się nie uda to może
Spoiler 

Co do Twojego kłopotu... Może przyzwij go kodami, a tego starego zabij komendą kill. Podświetl go, wpisz B Marvin B, F2, edit focus i wyświetli Ci się na niego kod. Wpisujesz go i pojawia się drugi Biff, może będzie odbugowany.
RPG
Mika 123 jest offline  
Góra Odpisz z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania